Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 29

Temat: Wprowadzenie możliwości zmiany siły ataku

  1. #1
    Darko
    Konto usunięte

    Wprowadzenie możliwości zmiany siły ataku

    Pomyślałem o tym przed chwilą i tak sobie pomyślałem, że nie jest to wcale "aż" takie głupie... Wyjaśnię poniżej

    A więc, przypomniałem sobie, że można w dowolnym momencie (w przypadku maga) zmienić "gwiazdkę" w używanym gemie, pomyślałem więc o wprowadzeniu jakiegoś suwaka, przycisku etc. etc. , dającego możliwość wojownikom uderzenia mocniej (przy tym zmniejszając szansę na celny cios), bądź lżej (zwiększając ten współczynnik)

    oczywiście nie chciałbym, by zaistniała drastyczna różnica między tym, lecz różnica do 5-10%

    proszę o rozpatrzenie

  2. #2
    El Fortuno
    Konto usunięte
    pomysł może kreatywny ale raczej bez możliwości realizacji moim skromnym zdaniem społeczność MF się nie zgodzi wój ma krytyki mag ma gemy mag traci ture na leczenie many dlatego zawsze trafia dziwnie będzie kontrolować na suwaku silę ciosu wojownika :P

  3. #3
    To takie trochę nie takie, no bo jeśli mag zaatakuję z mniejsą gwiazdką , to tylko po to , żeby kogoś wrobić, ale trzeba być idiotą , żeby się na takie coś nabrać , bo w czacie " walka" informują nas o tym , że przeciwnik użył * a nie ** , jakby to miało być informowane u woja ?
    Ostatnio edytowane przez BeLiaR ; 03-09-2011 o 15:13

  4. #4
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    idiotĄ*
    Calkiem ciekawy pomysl, ja bym byl za, gdyby sila ataku niewiele sie roznila (powiedzmy te 10%).

  5. #5
    A no masz rację ;p pomyłka ( nie podkreśla )
    Ostatnio edytowane przez BeLiaR ; 03-09-2011 o 15:13

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Beliar, odwrotnie Liczba mnoga końcówka "-om", a pojedyncza "-ą".
    A co do pomysłu to trochę dziwny ;]

  7. #7
    Ajj myślałem , że nikt nie zauważy ;p

  8. #8
    El Fortuno
    Konto usunięte
    i mamy dyskusje ortograficzną a nie o propozycji.

  9. #9
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Ten pomysl jest na prawde godny uwagi. Oczywiscie nie mozna byloby przesadzic z sila wojownika w takim wypadku, jednakze propozycja jest bardzo ciekawa.

  10. #10
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Jeśli już pomysł miałby wypalić, może możliwość atakowania różnymi broniami w jednej walce? Ale z tym byłoby dużo roboty, bo trzeba by dodać informacje typu Darko zaatakował zatrutą włócznią, by było sprawiedliwie z magiem. To z kolei zdradzałoby dużo informacji... Nie, jestem przeciw

  11. #11
    Tomi by się musiał wypowiedzieć czy wgl da się to zrobić ( pewnie tak ) , ale tak jak pisałem post wyżej , musi to byc jakoś oznakowane , np . " BeLiaR zaatakował z mniejszą siłą " ( albo coś lepszego ... na pewno coś lepszego :P) i odwrotnie.

  12. #12
    Shunsui
    Konto usunięte
    Mogłoby to być a dla magów(był taki temat)różnorodność animacji od Ogień 1-mały płomyk,po Ogień 5-Duży płomień

  13. #13
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Animacje odpadaja raczej.
    Raczej wprowadzenie tez gwiazdek czy czegokolwiek i tyle.
    Jaskier atakuje ciosem zwyklym ****
    (5 gwiazdek max, tak jak z zakleciami i tyle...).

  14. #14
    mnietuniema
    Konto usunięte
    Cytat Napisał BeLiaR Zobacz post
    Tomi by się musiał wypowiedzieć czy wgl da się to zrobić ( pewnie tak ) , ale tak jak pisałem post wyżej , musi to byc jakoś oznakowane , np . " BeLiaR zaatakował z mniejszą siłą " ( albo coś lepszego ... na pewno coś lepszego :P) i odwrotnie.
    Nowa zdolność. Może ten sposób nie wszystkich zadowoli, ale chyba tak byłoby to najłatwiej wprowadzić - np. kosztem słabszego o 10% ciosu dostajesz 5% celności.

  15. #15
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał mnietuniema Zobacz post
    Nowa zdolność. Może ten sposób nie wszystkich zadowoli, ale chyba tak byłoby to najłatwiej wprowadzić - np. kosztem słabszego o 10% ciosu dostajesz 5% celności.
    Ten sposób to jedyna możliwość

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •