Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: Modyfikacja oddzielająca tematy przyklejone od zwykłych

  1. #1

    Modyfikacja oddzielająca tematy przyklejone od zwykłych

    Ostatnio edytowane przez BaGGuchny ; 01-09-2011 o 12:17

  2. #2
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    411
    Myślę, że da się żyć bez tego...

  3. #3
    Cytat Napisał Jacek Zobacz post
    Myślę, że da się żyć bez tego...
    Oczywiście, że się da. Ale kilka kliknięć i już poprawi się wygląd wizualny działów

  4. #4
    Areen
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jacek Zobacz post
    Myślę, że da się żyć bez tego...
    Standardowe podejście. Jak widać nic się nie zmieniło od bardzo dawna ;] (tak, haterz gon' hate)

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Jackowi raczej chodziło to, że to niekoniecznie zmiana "in plus".

  6. #6
    Areen
    Konto usunięte
    Dlaczego nie? Przecież dzięki temu wzrośnie widoczność tematów przyklejonych i ogłoszeń. W tej chwili ja nawet nie wiem który jest tematem specjalnym, a który zwykłym ;d

  7. #7
    W tej chwili ja nawet nie wiem który jest tematem specjalnym, a który zwykłym ;d
    Słabo u Ciebie ze spostrzegawczością. Przyklejone tematy mają prefix Przyklejony i żółtą ikonkę. Poza tym te tematy mają błękitne, a nie białe tło na liście tematów. Pomijam już fakt, że zawsze są to pierwsze tematy na liście tematów.

  8. #8
    Te błękitne tło - przynajmniej na mojej przeglądarce jest wręcz niewidoczne, a daltonistą nie jestem .
    Sama modyfikacja za to poprawi wygląd byc może niektórzy na pierwszy rzut oka nie zwracają na to uwagi, a belka na pewno by pomogła.

  9. #9
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Słabo u Ciebie ze spostrzegawczością. Przyklejone tematy mają prefix Przyklejony i żółtą ikonkę. Poza tym te tematy mają błękitne, a nie białe tło na liście tematów. Pomijam już fakt, że zawsze są to pierwsze tematy na liście tematów.
    Prefix przklejony widzę.
    Żółtą ikonkę jeszcze widzę
    Tło jest szare, nie błękitne

  10. #10
    No, może i szare. W każdym razie ciemniejsze, niż w przypadku zwykłych tematów.

  11. #11
    Areen
    Konto usunięte
    Może mam za mało tego czegoś odpowiedzialnego w oku za wyłapywanie kolorów ale rzeczywiście różnica między tymi kolorami jest kolosalna, naprawdę! Nie rozumiem co szkodzi wprowadzenie opcji poprawiającej widoczność ważniejszych tematów? Nie wprowadzi to ani żadnej oczojebności, ani nie zwiększy o miliardy pikseli długości strony. Chyba nie chce wam się dupska ruszyć po prostu :*
    Ostatnio edytowane przez Areen ; 11-09-2011 o 16:02

  12. #12
    Cytat Napisał Areen Zobacz post
    Chyba nie chce wam się dupska ruszyć po prostu :*
    Exactly

  13. #13
    Każde rozszerzenie to potencjalne problemy. Te nie jest niezbędne, także nie dziwię się Jackowi, że nie zdecydował się go wrzucić.

  14. #14
    Areen
    Konto usunięte
    Nie jest niezbędne, ale potencjalnie ułatwi nawigację po forum, co ze strony użytkownika jest dużym plusem. Ze swojego doświadczenia wiem, że nowi nawet czytając ten temat nie wiedzieli, że był ważny bądź przyklejony. A co do twoich argumentów: rozszerzenie długości strony o 5px to na prawdę ogromny problem.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Adi i tak się nie zgodzi (tak samo jak to było z avkami).
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •