Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Praca w MFO

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    24

    Praca w MFO

    Powinni dodać możliwość pracy W MFO (tak jak było w MFO w2 z świątyniom) tylko powinni dawać kase (ilość kasy za prace powinna się zwiększać wraz z LVL-em)

  2. #2
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Nie bedzie pracy. Mozesz nabic za kase atrybuty u mistrza areny.

  3. #3
    Vito Corleone
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Marekesur Zobacz post
    (ilość kasy za prace powinna się zwiększać wraz z LVL-em)
    Epic, just epic.

  4. #4
    Traktuj expienie jak pracę. Wraz ze wzrostem poziomu zarabiasz coraz więcej.

  5. #5
    ElizabethLove
    Konto usunięte

    Praca...

    Mam taką propozycję aby na My Fantasy Online powstało takie coś jak miejsca pracy gdzie można zarobić troszkę Golda .
    W miejscach pracy było by tak że musisz przejść jakieś szkolenie np.sprzedawca i wtedy dopiero można pracować w sklepie.
    Punkty pracy mogą być zwykłymi małymi domkami. Wymyśliłam już kilka miejsc pracy:
    Piekarnia- piecze się tam chleb bułki ciasta ciasteczka itp.
    Rzeźnia- kroi się mięso, zabija króliki, sarny i świnie itp.
    Spożywczak- Sprzedaje się towar który przywożą z wyżej wymienionych Piekarni i rzeźni oraz napoje np. Woda, sok, herbata albo coś w tym rodzaju.
    Kowal- robi się tam oczywiście zbroję.
    Warsztat magika- można tam wytwarzać gemy.
    Dostawca- przenosi wszystkie towary do jednego sklepu który byłby tak jak i jest teraz u Gerwazego i tam byłoby miejsce takiego jakby skupu.
    Można by też pracować w gospodach które są w prawie każdym mieście albo u ludzi mieszkających w mieście tak jak na tym queście: Zrób zakupy dla Telimeny.
    W punktach pracy dostawałoby się Golda za czas i wypełnioną pracę np. 15G za zrobienie chleba. Punktów prazy nie można by było okraść nawet przez dostawców.
    Oto moja propozycja. Jeśli się nie spodoba to trudno ale proszę o komentarze na ten temat. Chciałabym wiedzieć co o tym sądzą inni.

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Wg mnie ta propozycja nie pasuje zbytnio do mfo. To nie simsy.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    61
    Pracuj expiąc, dostajesz: golda, ap, exp. Expiąc na rusałkach i rośliniakach dostajesz Skrzydła i pędy, możesz to potem wymienić na przydatne rzeczy . Odnowienia, mobilki, skupy, regeneracje.

  8. #8
    ElizabethLove
    Konto usunięte
    Chodzi o to aby zdobyć Golda, a żeby zarobić nie trzeba by było się za dużo wysilać np. 1pkt energii na 15 przepracowanych minut. Wystarczy douczyć się np. pieczenia chleba a za kurs płaciło by się około 100G. I przewidywałabym ok. 600G za 15min. pracy. I pracy na 1 tydzień był by ograniczony czas (ok. 5h na tyg.)aby ludzie nie siedzieli ciągle przed kompem

  9. #9
    musaraj
    Konto usunięte
    Jest sporo takich gier z takimi pracami. MFO jest inne, wyjątkowe.

  10. #10
    LookAtMyHorse
    Konto usunięte
    Jestem piekarzem i bije Zielone Smoki!!!!!!!!! Propozycja jest do odrzucenia ;O

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    61
    Za małe dochody. O wiele za małe. Tak samo kurs za tani. Szczerze mówiąc pomysł jest do bani.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Na tydzień wychodziłoby 16 800 G. To jest nic na 52Lv. Po za tym główną ideą bogacenia się jest expienie i tak pozostanie.

  13. #13
    ElizabethLove
    Konto usunięte
    Ehhh... nie to nie...
    Mi chodziło głównie o mniejsze lvl'e np. 1-10

  14. #14
    LookAtMyHorse
    Konto usunięte
    W ciągu 2 dni więcej zarobisz na expieniu + zadania + jeszcze wbijesz lvl

  15. #15
    ElizabethLove
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Na tydzień wychodziłoby 16 800 G. To jest nic na 52Lv. Po za tym główną ideą bogacenia się jest expienie i tak pozostanie.
    Hmm skoro to mało no to im wyższy stopień pracy tym wyższe wynagrodzenie. A ja podałam stawkę dla piekarza oczywiście im wyższy stopień pracy tym wyższą zaliczkę dajemy na douczenie jeszcze myślałam nad pracą pogromcy bestii która chodziła by do specjalnych miejsc ( lasów bagien itp.) aby zabijać potwory: Trolle Wilki itp. Czyli tak jak normalnie to robimy i stawka takiego pogromcy wychodziłaby nawet do 100000G za 15 min. a jeśli chodzi o expienie expiłoby się dość szybko bo ok. 20000 Exp. (oczywiście tak jak z goldem im lepsza praca tym lepsza płaca)
    Ostatnio edytowane przez ElizabethLove ; 02-12-2012 o 14:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •