Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Igrzyska Śmierci - kilka propozycji

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,651

    Igrzyska Śmierci - kilka propozycji

    1. Ukrycie MP dla oglądających walkę (widownia) gdyż wystarczy mieć dobrego informatora z widowni, który może informować ile ma MP przeciwnika (MAX i aktualnego) co może mieć znaczenie taktyczne. Rozwiązaniem może być jw. ukrycie MP dla obu stron dla widowni lub blokada czatu/PW w trakcie walki turniejowej, chodź to ostatecznie nie wykluczy, ale ograniczy.

    2. Większość walk to 1vs4. W każdej takiej walce gracz w gorszej sytuacji daje Przeczekanie, następnie następuje 4x opuszczenie tury i tak 3 razy następnie dobitka. IŚ nie muszą być sprawiedliwe, ale można to nieco "usprawiedliwić" poprzez ustalenie walk w taki sposób, że jedna ze stron może mieć najwyżej 1 gracza więcej. Ta więc każda walka zaczyna się 1vs1, może przerodzić się w 1vs2, następnie 2vs2 => 3vs2 =>3vs3 => 4vs4. Przewaga jednego gracza np. 1vs2, 2vs3, 3vs4 nie przesądza zwycięstwa i jest większa szansa, że ktoś dołączy do Xvs(X+1).

    Dodatkowo można zrobić tak, że nie będzie prezentu za walkę 1vs4, gdy powyższe nie bedzie zrealizowane.

    3. Spam - blokada wypowiedzi na 10/15 sek. na czacie publicznym oraz widownia. Zakaz powtarzania wiadomości.

    4. Pomoc zawsze z full HP. Taką propozycję zgłaszałem już z rok temu do zwykłych bójek. Teraz dochodzi kolejny argument - nie ma czasu na wyleczenie, bo warunki zmieniają się diametralnie.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 29-11-2012 o 20:55

  2. #2
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    1. Na NIE, przecież oto chodzi właśnie w tym chodzi, żeby jak najbardziej kombinować.
    2. To samo. Ewentualnie jeśli by coś takiego miało wejść to np. max 3v1, troszkę luźniejsze limity niż Ty podałeś.
    3. Nie ma aż takiego spamu a przynajmniej jak wszedłem już o 20:20 nie było, ale w sumie można dać pewne ograniczenie ale też nie przesadzając, już prędzej co 5/10 sec wypowiedź.
    4. Nie sądziłem, że nawet można toczyć bójki na widowni? Jeśli naprawdę tak jest to należy je natychmiastowo wyłączyć, na TAK.
    5. Na TAK.
    Ostatnio edytowane przez Coni ; 12-11-2012 o 22:43

  3. #3
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    1) bo jest czas na pytanie w czasie tych 15 sek...
    2) różnie... atakujący i 1 dochodząca nie wiedzą czy będzie 4 vs 4 czy 1 vs 4 dlaczego atakujący ma cierpieć bo dużo osób mu pomaga ^^
    3) też róznie... np jak zostaliśmy zlagowani ostatnio to sie spamowało "f5" więc to jest okej... poza tym kto dba o to co widownia krzyczy a jak na sprzym ktos powie komuś dosadnie co o nim myśli ma mieć zakaz pytania czy mówienia co robic to przeginka;p
    4) to tak można ^^ lubie to XD
    5) e aż tak mało czasu nie ma szczególnie jak znieśli oko ^^
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,651
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    1) bo jest czas na pytanie w czasie tych 15 sek...
    5) e aż tak mało czasu nie ma szczególnie jak znieśli oko ^^
    1) wcale nie trzeba sie pytać, wystarczy aby zaufana gracz pisał nam na PW aktualną wartość MP przeciwnika.
    2) jest, czy nie jest, walki pod względem HP powinny być sprawiedliwe. Zresztą ta propozycja została już zaakceptowana przez admina ( ~rok temu), a teraz tylko o niej przypomina, bo jest bardziej potrzebna.

  5. #5
    poważnie walki są na widowni ? próbował ktoś? bo jak na pierwszych chciałem zaatakować Jacka to wyskoczył komunikat, że można atakować tylko osoby zapisane na igrzyska, więc możliwe, że na widowni jest to samo
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  6. #6
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    1) wcale nie trzeba sie pytać, wystarczy aby zaufana gracz pisał nam na PW aktualną wartość MP przeciwnika.
    2) jest, czy nie jest, walki pod względem HP powinny być sprawiedliwe. Zresztą ta propozycja została już zaakceptowana przez admina ( ~rok temu), a teraz tylko o niej przypomina, bo jest bardziej potrzebna.
    1)Powiem jako osoba która używała tego sposobu na I igrzyskach; mało przydatne, muszą być specjalne warunki(wyboru jak zostanie 2 przeciwników kogo bić bo nie ma mp), a czasu nie ma dużo zreszta to dziala w 2 strony wiec jest fair.
    i tak się głównie rozchodzi kto kogo lubi/nie lubi( opłaca się pomóc bo jest dobry/ nie opłaca sie bo jest ; za dobry/ za słaby) więc jeden czynnik w te czy wewte... mi to glonojad
    2) może po prostu ja już przywykłam że po każdej walce sie leczy^^ i uważam to za zbędne
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  7. #7
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    1) Rzeczywiście ma sens. Wyobraźmy sobie że zostały 2 osoby po stronie przeciwnej. Dzięki informatorowi wiemy który ma manę na poświęcenie, więc wiemy kogo eliminować jako pierwszego bo druga osoba nie przeżyje 4 ataków jak wyleczy manę.
    2)Podoba mi się pomysł. Widząc bójkę 2vs1 to ludzie dołączą do tego 1, jednak przy 4vs1 sprawa ma się zupełnie inaczej. Bo już wiadomo, że jest to pewna śmierć.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    Nie ma możliwości bójki na widowni, co do spamu to faktycznie przydałby się jakieś ograniczenia, bo ciężko się przebić do wypowiedzi z sensem, zwłaszcza w walkach końcowych.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,651
    Czy administracja ustosunkuje się do propozycji?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •