Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 54 z 54

Temat: Uniki, celność oraz ogólnie o szczęściu.

  1. #46
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    FireOfDeath był magiem gdy zdobył 1miejsce PvP, nie dawno poprostu zrobił resa, logitech (mag), top 3 PvP ;]

  2. #47
    Phenomenal
    Konto usunięte
    Eh Tomi, sam pamiętasz raporty z walk gdzie postać z większym szczęściem miała więcej chybień w walce od postaci z mniejszym szczęściem więc nie rozumiem dlaczego używasz słowa płacz

  3. #48
    mklem
    Konto usunięte
    od razu jak jesteś Tomi może odpowiesz mi na 1 pytanie :P
    Jaki jest maksymalny dodatek % z gemów do 1 - statystyki ?

  4. #49
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Phenomenal Zobacz post
    Eh Tomi, sam pamiętasz raporty z walk gdzie postać z większym szczęściem miała więcej chybień w walce od postaci z mniejszym szczęściem więc nie rozumiem dlaczego używasz słowa płacz
    mówię o "płaczu" po zmianach to blokujących.

  5. #50
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał mklem Zobacz post
    od razu jak jesteś Tomi może odpowiesz mi na 1 pytanie :P
    Jaki jest maksymalny dodatek % z gemów do 1 - statystyki ?
    50% bodajże, ale dla uników i celności tylko 25%

  6. #51
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    tylko dodam, że po zmianach odchylenia w tej kwestii są rzędu +/- jednego krytyka/nietrafienia już przy 20 rundowej walce.
    Celność i krytyki są więc dosyć stabilne - o wiele stabilniejsze niż to było na testach.
    Czyli dobrze mi się wydawało, że celność (krytyki zdaje się też) jest teraz bardziej "przewidywalna". Od początku mi tego brakowało.

  7. #52
    Jacek
    Konto usunięte
    Zaimplementowaliśmy taką specjalną, bardziej "sprawiedliwą", losowość

  8. #53
    The End
    Konto usunięte
    Wielkie brawa za tą zmienioną losowość. Gra się teraz dużo lepiej
    Ja magiem nie byłem, ale wczoraj logi dobił magiem do 3 miejsca. Czyli się da. Zresztą nie licząc qsq który powiela moją taktykę wszyscy gracze którzy idą do przodu z rankiem to magowie. Blood, Logi, Phen, chaos Cała 4 to magowie. Nowych wojowników w top 10 nie ma. Może to o czymś swiadczy...
    Ja utrzymuje swoja opinie ze mag jest skuteczniejszy w walkach niskiego i sredniego poziomu (jesli moge sie tak brzydko wyrazic). W walkach na najwyzszym poziomie mag dostaje po prostu po dupie... Ale wlasnie to swiadczy o dobrym zbalansowaniu.

  9. #54
    QSQ
    Konto usunięte
    Obecnie mag wydaje mi się górować nad wojem ze względu na łatwą dostępność osłonek, a trudną dostępnością osłonek magicznych.

    Fire trzymamy TOPKĘ

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •