Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 27

Temat: Zwiększenie limitu 3 mikstur w walce

  1. #1
    Przemas 69-W1
    Konto usunięte

    Zwiększenie limitu 3 mikstur w walce

    Nie można by było jakoś zwiększyć użyteczności mikstur lvl1 i lvl2 z 5 na większą ilość... Trudno jest pokonać bossa jak jest tak mało...;/;/

  2. #2
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,756
    Cytat Napisał Przemas 69-W1 Zobacz post
    Nie można by było jakoś zwiększyć użyteczności mikstur lvl1 i lvl2 z 5 na większą ilość... Trudno jest pokonać bossa jak jest tak mało...;/;/
    za wcześnie podchodzisz do bossa -> bij poziom lub kompletuj team jeśli to boss teamowy

  3. #3
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    o to chodzi żeby było trudno z bossami :P
    ale na wyższych lvl'ach można by wprowadzić bronie które np. podnosiłyby możliwość użycia np. mixów drugiego poziomu do 6, albo użycia wszystkich zdolności do 4-5 wtedy leczenia moznaby użyc więcej razy, ale teraz jest to nie potrzebne bo bez problemu da sie pokonać każdego bossa, czy to samemu czy z teamem :P

  4. #4
    Przemas 69-W1
    Konto usunięte
    Ale tygrysa trzeba pokonać samemu i nawet na 20lvl i z dobrymi statami jest to dość trudne, bez jakiegoś cudowania z leczeniem magicznym...
    Goblina też się nie pokona ze sztuczkami...

  5. #5
    Coni
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Przemas 69-W1 Zobacz post
    Goblina też się nie pokona ze sztuczkami...
    Pokonałem go dziś, używając tylko jednej miksturki życia lv1, więc raczej nie takie trudne.

  6. #6
    OgsoN-W3
    Konto usunięte
    Walka była by zbyt długa, więc jest ok. Jedynie można obniżać siłe moobów jak będzie to potrzebne.

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,756
    my się bardziej zastanawialiśmy, czy aby nie zmniejszyć ilości tych miksturek do 4 tak jak w MF2

  8. #8
    Mapiątko
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    my się bardziej zastanawialiśmy, czy aby nie zmniejszyć ilości tych miksturek do 4 tak jak w MF2
    Popieram. To tylko sztuczne, niepotrzebne przedłużanie walk. Tracimy więcej mixów w ogóle wtedy. Tylko osłabienie potworów jest rzeczą naturalną w typ przypadku.

  9. #9
    Przemas 69-W1
    Konto usunięte
    Aha. Dziękuję..

  10. #10
    Immortall-W1
    Konto usunięte

    dlaczego tylko 3miksty

    witam dlaczego 3 miksty tylkop na cala walke mozna a many mam 5 i moge a jak mam 7 mikst np zycia 3 moge

  11. #11
    Chaosek
    Konto usunięte
    Admin pisał iż miksy zostały zmiejszone aby walki nie były takie długie.
    Zmniejszono też hp bossom.

    W sumie to Mi jednak podobał się bardziej stary system.
    Można by dać 3 użycia do walk pvp,
    ale do walki z potworami i bossami powinno jednak zostać używanie 5 mikstór.

  12. #12
    polik1-W1
    Konto usunięte
    Nom trzy miksy wystarczą ale za to powinien być skasowany limit na leczenie.

  13. #13
    Mapiątko
    Konto usunięte
    Jednak rozwiązanie 4 mixy w walkach z bossami(solo) i 3 pvp i z bossami (teamowo), w sumie w walce będzie 3x4=12 mixów z bossem teamowym to będzie chyba lepsze rozwiązanie. Obecnie to nawet się nie zdążymy rozkręcić, a system daje ogromne możliwości a tu takie ograniczenia.W zamian za to ograniczenie powinno być coś innego lepszego.

  14. #14
    Immortall-W1
    Konto usunięte

    mikstury zycia

    ja proponowalbym z mobami i w pvp 5 mikstur zycia a z bossami 8 poniewaz 3 to za malo jest dla poczatkujacego a na np gackow w jaskini 3 miksty to za malo zeby je ubic na 4lvlu bo ich jest 2 proponowalbym powiekszyc limit. co wy na to?

  15. #15
    eRay-W1
    Konto usunięte
    nie, dobrze jest jak jest a gacki sie rozwala na 7-8lv przeważnie

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •