Strona 5 z 17 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 241

Temat: Propozycje nowych Questów

  1. #61
    lcs
    Konto usunięte
    tym sie rożnimy flower. Ja należe do 1/3 która lubi łatwą grę, inni należa do 1/3 która lubi srednią grę, a ty należysz do 1/3 która lubi trudną grę. Zresztą Thanarg będzie baaaaaardzo trudny. A z Rapsem nie daje sobie rady

  2. #62
    Shunsui
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Flower Zobacz post
    Ale co to bedzie za gra , jak ja szybko przejdziesz ?
    Pewnie wersja demo .
    Quest za krótki nie po to mapa jest tak wielka by fabuła skonczyla sie na Eliar i 50lvl...

  3. #63
    Z thanargiem raczej nie będziemy walczyć na końcu, tam jest pewnie demon chaosu.
    A co do walki z thanargiem to w mfo2 walczyliśmy ale był silny i nie do pokonania

  4. #64
    lcs
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ElChado Zobacz post
    Pewnie wersja demo .
    Quest za krótki nie po to mapa jest tak wielka by fabuła skonczyla sie na Eliar i 50lvl...
    ah... dobry pomysł!!! wersja demo! zaproponuje to tomiemu, i przy okazji zaproponuje mu te zakończenie

  5. #65
    Flower
    Konto usunięte
    I co Ci to da ? Tomi i tak nie wprowadzi tego gow**

  6. #66
    lcs
    Konto usunięte
    dokończ przekleństwo Flower. Ale nie zakładam się. TO sie okaże czy wprowadził czy nie jak ktoś dojdzie do Eliar

  7. #67
    Flower
    Konto usunięte
    Przeciez wiadomo na 100% , ze tego nie bedzie

  8. #68
    lcs spokojnie , en temat jest do robienia Questów pobocznych, nie związanych z thangarem rapsem natiusem Tomi też musi coś robić :P Wymyśl jakiś quest , poboczny z całkiem nowymi postaciami i potworami

  9. #69
    musaraj
    Konto usunięte
    W tej chwili mamy wersję demo, hehe

    1.EQ przesadzone
    2. Zakończenie świetne, nie ma co ;]
    3. Główny wątek niech się nie ciągnie... Ale główny watek to wątek któy trwa od początku do końca, więc niech się ciągnie.

    A gra nie jest trudna! Nawet średnia nei jest.

    Chyba, że się myślec nie umie

  10. #70
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    tym sie rożnimy flower. Ja należe do 1/3 która lubi łatwą grę, inni należa do 1/3 która lubi srednią grę, a ty należysz do 1/3 która lubi trudną grę. Zresztą Thanarg będzie baaaaaardzo trudny. A z Rapsem nie daje sobie rady
    Średnio spektakularne zakończenie wymyśliłeś. Ta gra ma być baaardzo długa, a jak dla Ciebie to za dużo to nie graj. Zresztą dojdź do drzewa Urkaden, a dopiero ono powie o tym co planuje Thanarg. I to nie będzie na pewno coś takiego. A po miałby ciągnąć Natiusa aż do gospody w Eliar? Dopiero wtedy go zabić?

  11. #71
    Darko
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Demoniczna Dusza Zobacz post
    Średnio spektakularne zakończenie wymyśliłeś. Ta gra ma być baaardzo długa, a jak dla Ciebie to za dużo to nie graj. Zresztą dojdź do drzewa Urkaden, a dopiero ono powie o tym co planuje Thanarg. I to nie będzie na pewno coś takiego. A po miałby ciągnąć Natiusa aż do gospody w Eliar? Dopiero wtedy go zabić?
    upić i zostawić na pastwę Kalvadora, który znany jest ze słabości do młodych mężczyzn

  12. #72
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Dobra to i ja coś wymyśliłem, bo skoro wprowadzane jest sporo nowych questów w dilli, to dlaczego w dalszych miastach ma być nudno. No i w zamyśle mam jeszcze zachęcenie do bicia wampirów, chociaż nadal proponuję zmniejszenie liczby wampirów potrzebnych do zrespienia wampirzycy chociaż do 150, bo przy 200 jest to nie lada wyczyn i mało kto na nią chodzi. Przejdźmy do questa:

    Tytuł: Zdobądź 100 wampirzych kłów dla łowcy Mieczysława. (mogą to być także głowy, czy inne duperele, ważne żeby obrazek się znalazł )

    Początek: W karczmie "Pod Wampirem" spotykamy Mietka - Łowcę Wampirów (imię, można zmienić na jakieś średniowieczne, na tym akurat się nie znam Może być Krzysztof na cześć pomysłodawcy).

    Zagadujemy do niego i wywiązuje się taka rozmowa:
    Mietek: Witaj wędrowcze! Wyglądasz na silnego i lubiącego przygody, czy nie zechciałbyś mi pomów w pewnej sprawie?

    Opcje do wyboru:
    1. Nasz bohater: Przykro mi, nie mam czasu, muszę uratować mojego braciszka.
    Mietek: Współczuję, poszukam sobie innego pomocnika, ale w razie gdybyś zmienił (zmieniła) zdanie to wróć do mnie czym prędzej! Powodzenia w poszukiwaniu brata!

    2. Nasz bohater: Chętnie pomogę, w czym problem?
    Mietek: Jest to sprawa objęta tajemnicą, ale chyba Tobie mogę zaufać?
    Nasz bohater: Oczywiście, masz moje słowo.
    Mietek: No więc zostałem wynajęty przez Burmistrza Urkaden do zwalczenia wampirów z Przeklętej Jaskini, ponieważ Drzewo Urkade przepowiedziało ich plagę jeśli za bardzo urosną w siłę...
    Nasz bohater: Ale przecież jesteś profesjonalnym łowcą, dlaczego sam nie wykonasz swojego zadania?
    Mietek: Chętnie bym powalczył, tępienie wampirów to mój żywioł, ale problem pojawił się gdy wędrowałem do Urkaden przez las wokół Eliar.
    Nasz bohater: Cóż takiego się stało?
    Mietek: Napadli mnie banici! Oczywiście potrafię się bronić, ale było ich tylu, że ledwo uszedłem z życiem i podczas ucieczki upadłem i złamałem nogę, więc nie mam teraz formy do walki z wampirami. Burmistrz zaoferował sporo pieniędzy za moje usługi, ale na dowód mojej działalności żąda 100 Wampirzych Kłów, których nie mam teraz jak zdobyć, a bardzo zależy mi na pracy w tym mieście. Zdobędziesz je dla mnie? Oczywiście otrzymasz godną nagrodę.
    Nasz bohater: Już wcześniej się zgodziłem, lubię pomagać.
    Mietek: Ratujesz mi życie, jednak uważaj, wampiry to wymagający przeciwnicy używający silnych zdolności. Weź ten wieniec z czosnku, będzie Cię chroni przed wrogimi zaklęciami. Powodzenia!

    No i tu dostajemy taki itemek:
    Wieniec z czosnku
    Typ: Dodatek
    Poziom: 37
    Statystyki: Szczęście 20, Obrona magiczna 5, Zombie + 50%, klątwa +25%. (oczywiście jeśli taki się da zrobić A jak zabraknie obrazka na itemek, można zastąpić go czymś innym lub jakimś gemem statusowym).

    Nasz bohater: No to ruszam w drogę. Wrócę, gdy już zdobędę 100 Wampirzych Kłów!

    No i te kły niech wypadają z wampirów z prawdopodobieństwem 3-5% i będą możliwe do wystawiania na targ. Po upku można by zwiększyć częstotliwość wypadania, żeby się ludzie nie męczyli. Chodzi o to żeby teraz nikt nie narzekał, że się nudzi.

    Po uzyskaniu 100 kłów:
    Nasz bohater: Mam już 100 Wampirzych Kłów!
    Mietek: Stokrotne dzięki! Teraz na pewno burmistrz przyjmie mnie na stałe no i oczywiście dużo zapłaci. Jesteś naprawdę waleczny, oto obiecana nagroda. Życzę powodzenia w poszukiwaniu brata!

    No i tą nagrodą może być losowy zwój na 40lv (no i może jeszcze ta rozchwytywana normalizacja)
    Jak Wam się podoba?
    Wiem, że głupie.

  13. #73
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    Calkiem ciekawe rozwiazenie problemu z rzadkoscia bica wampirzycy , mi by to tymbardzije pasowalo, bo sam dziennie ja bije, jednak czasami nie ma z kim wymienic, bo niliczni witaja w grocie wampirow. Pomysl jak najbardziej na tak

  14. #74
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Antek, bardzo ciekawy ten twój pomysł :P

    Można by go wprowadzić wraz ze świątecznym eventem.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  15. #75
    Myślę tak jak praqu , to zachęci do bicia wampirów , ale chyba jednorazowo , " no bo skoro mam te 100 wampirów to ubiję już drugą setkę ". Może komuś coś dropnie fajnego , to będzie bił znowu , ale i tak ilość wampirów do zrespienia się wampirzycy odstrasza , można zwiększąć liczbę ubitych moobków do zrespienia się bossa , ale stopniowo ;p powiedzmy o 50. Ale ten quest wprowadzić razem ze zmianą na 150 ;d

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •