Strona 11 z 17 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 165 z 241

Temat: Propozycje nowych Questów

  1. #151
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Wystarczy jeden temat, który zrobiłeś, potrafimy czytać.
    Bididididid!

  2. #152
    Użytkownik
    Dołączył
    06-12-2013
    Postów
    4
    .
    Ostatnio edytowane przez Fagor ; 05-05-2014 o 20:20

  3. #153
    Użytkownik Avatar Mangue
    Dołączył
    06-01-2014
    Postów
    101
    Znajdź Anielski Pierścień dla Katarzyny
    NPC:
    Katarzyna Nazwa:  yunawedding2.png
Wyświetleń: 1871
Rozmiar:  6.2 KB
    Ania Nazwa:  flowergirl02.png
Wyświetleń: 1023
Rozmiar:  3.2 KB
    Karol Nazwa:  pollution.png
Wyświetleń: 852
Rozmiar:  3.1 KB
    Julia Nazwa:  princessserenity.png
Wyświetleń: 1102
Rozmiar:  4.7 KB
    Jak wygląda Quest:
    1. W karczmie w Devos - Pod Duchem spotykamy Katarzynę, która płacze z powodu zaginionego pierścienia. Koło niej siedzą Ania i Karol. Wywiązuje się następujący dialog: (K - Katarzyna, Ka - Karol, A - Ania, G - gracz)
    K: (płacze) T-to już k-koniec... Nie można n-nic zrobić...
    Ka: Kochanie, jestem silny. Uda mi się.
    A: Mamusiu... Uda się.
    G: Przepraszam, ale o co chodzi?
    Ka: Wczoraj szedł jakiś mężczyzna z chłopcem i dwoma dziwnymi stworzeniami - jedno z nich było mniejsze i bardziej ubarwione od drugiego. Miał on na sobie czerwoną pelerynę i zbroję ze stali. Katarzyna się wystraszyła tych upiorów i upuściła pamiątkę rodzinną - Anielski Pierścień. Mężczyzna coś szepnął i mniejsze stworzenie pochwyciło pierścień i wszyscy uciekli w kierunku Czarnej Jamy.
    G: (myśli To na pewno Thanarg! Nie dość, że porwał mojego brata, to jeszcze ukradł cudzą własność! Cham! (mówi) A gdzie jest Jama?
    Ka: Jest za Devos, chodź, zaprowadzę cię.

    Zatrzymujemy się przed Jamą, na Łące Bieli. Stoi tam Julia, znajoma Karola. No i dialog: (jak wyżej, tyle że J - Julia)
    J: Uważajcie! Tam są straszne potwory! Mój mąż był bliski śmierci, gdy skończył walkę z jednym z nich.
    G: Jakim?
    J: Z Merplą. Ona już nie istnieje, ale jest jeszcze Czarny Minotaur i Wieloskrzydlata Anielica! Uważajcie na siebie!
    Ka: Dobrze, Julio. Twój mąż na pewno niedługo wyzdrowieje, a z potworami damy sobie radę.

    Oto bossy, które pokonujemy z Karolem:
    Nazwa:  dementor.gif
Wyświetleń: 1099
Rozmiar:  8.1 KB
    Czarny Minotaur
    Blokuje wejście do Groty Wielu Skrzydeł. O 20% silniejszy od minotaura. Dropi ekwipunek z Czarnej Materii, który zwiększa nam trzy wybrane statystyki o 1/8 i/lub (75% szans) Czarną Miksturę - do użycia tylko na przeciwniku, zabiera niewielką część HP.
    Nazwa:  altima2.png
Wyświetleń: 1392
Rozmiar:  6.1 KB
    Wieloskrzydlata Anielica
    Używa wiatru 3 ***, ma dużo HP, dropi pierścień.
    Teleportuje nas do "Pod Duchem" i dostajemy za to 10k i srebrny pył. Końcowy dialog:
    K: Dziękuję Ci! Proszę, przyjmij to w nagrodę.
    Jakby co, to Karol to wojownik z bułą Czyli buławą.
    Merpla - miniboss, wymyślcie staty sami.
    Ostatnio edytowane przez Mangue ; 18-02-2014 o 16:15

  4. #154
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2013
    Postów
    48
    Nazwa:  roshan.png
Wyświetleń: 2265
Rozmiar:  5.0 KB

    piotr

    Nazwa:  mandar.png
Wyświetleń: 744
Rozmiar:  679 Bajtów

    kacper


    Nazwa:  glinda2.png
Wyświetleń: 706
Rozmiar:  770 Bajtów

    Sara

    Quest rozpoczyna się w devos!.
    rozmawiamy z piotrem i mówi nam znajdz mi skarb z pustyni??
    a my; jaki ?
    taki aby był ?
    Nazwa:  luggage.png
Wyświetleń: 723
Rozmiar:  622 Bajtów
    okej
    powiem ci że może kacper coś bedzie wiedział o jakimś skarbie ??
    okej
    idziemy do domu kacpra i mówimy znasz może skarb ? tak na pustyni i mówimy bo piotr chce i przychodzi do nasz sara i mówi pomocy pomocy porwali piotra piotraaaa !>?>
    a my idziemy go ratować wiem że do pustyni poszli .
    po dojściu do pustyni podchodzi do nasz
    Nazwa:  e10sprite.png
Wyświetleń: 740
Rozmiar:  678 Bajtów

    bóg słonca

    po pokonaniu boga słonca podchodzimy do piotra i mówimy żyjes? tak znalazłem skarb z przedmiotami .
    w nagrode za pomoc dam ci 120k i losową zdolność na 30-90lvl
    ____________________________________

    Nazwa:  jacen.png
Wyświetleń: 729
Rozmiar:  655 Bajtów Nazwa:  jaina.png
Wyświetleń: 734
Rozmiar:  695 Bajtów
    bracia trufl

    quest zaczyna się w eterni : tor-t , feliks - f , gracz - g .

    rozmawiamy z braciamy trufl i słuchamy ich legende .
    t; chcesz posłuchac może legende??
    f; ja pomoge!!
    g; jasne
    przed rozmowa legendarna przychodzi do nasz
    https://untamed.wild-refuge.net/imag...ingle/ryuk.png
    wilkołak
    i mówi zabije wasz i zrobie kilka z wasz na miazge i my zaczynamy go bić z bracią trufl.
    po zabiciu wilkołaka dosztajemy od tora 50k golda i zdolność wyrok smierci , feliks daje nam 100k i zdolność pechowa chmura i mówia dziekujemy . i po chwili zapomnieliśmy legendy sorry ;>
    __________________________________

    Nazwa:  ryuk.png
Wyświetleń: 698
Rozmiar:  1.2 KB

    Nazwa:  vending.png
Wyświetleń: 758
Rozmiar:  2.7 KB
    kto chce cole stawiam@!
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 19-02-2014 o 22:05 Powód: łączę

  5. #155
    Użytkownik Avatar Mangue
    Dołączył
    06-01-2014
    Postów
    101
    Znajdź składniki do tortu
    Ostatnio edytowane przez Mangue ; 27-03-2014 o 16:35

  6. #156
    Użytkownik
    Dołączył
    06-12-2013
    Postów
    4
    Info do questa:
    Gracz-G
    Sokolnik Maciej-SM
    [...]-Wspomnienia
    WM: Wróżbita Maciej
    ~~~~~~~~~
    odnajdź jastrzębia dla sokolnika z Devos
    Zwiedzając miasto Devos natrafiamy na Sokolnika Macieja, który siedzi na ławce i płacze, podchodzimy do niego:
    G:Czemu płaczesz?
    SM:chlip chlip
    G:możesz jaśniej?
    SM:CHLIP CHLIP CHLIP
    Musisz znaleźć coś co go uspokoi idziesz do karczmy i prosisz o tabliczke czekolady. Płacisz 500g i wracasz do sokolnika
    G: patrz mam coś dla ciebie.
    SM: Dziękuje i wycierając łzy w rękaw pochłania czekolade
    G:możesz powiedzieć co się stało?
    SM:Jestem sokolnikiem ale mój sokół wyruszył w drogę do Eterni i nie wrócił. Zatrzymał się na odpoczynek przy bagnach
    G: Bagnah powiadasz?
    SM: Tak ale był bardzo agresywny mógł zaatakować kogoś silniejszego od siebie.
    G: A czy przy tych bagnach był może inny jastrząb?
    SM: Możliwe, że wracał poprzedni z wiadomością z Eterii.
    [ {Ałtomatycznie odtwarza się replay wlaki z Jastrzębiami} Jak mam mu powiedzieć, że obezwładniłem obydwa a potem niechcący spadły w przepaść?]
    G: Wiesz może gdzie mogę zdobyć kilof?
    SM: A po co ci kilof?
    G: Potrzebuje.
    otrzymano nowy przedmiot
    Musimy udać się do jaskini ogra i po 'wchodzeniu' w ścianę wyskocz nam okno dialogowe Widzisz miękką skałe co robisz? [kopie] [odchodze] Wybieramy opcję kopie i za ścianą jest dno tego wąwozu. Patrząc w górę oriętujesz się, że jest pełnia a przed tobą stoja 2 człowiekopodobne jastrzębie i nadciągają w twoją strone.
    [walka]
    {nie umiem robić skinów}
    ~~~~~~~~
    Jastrzębiołak jest o 90%mocniejszy od Jastrzębia
    ~~~~~~~~
    Po wygranej walce zmieniają się w zwyczajne jastrzębie łapiesz je i prowadzisz do Sokolnika Macieja:
    SM: moje jastrzębie! Gdzie były?
    G: Eeeeeem nie ważne...
    SM:Czekaj zaraz wracam
    {mineło 10 min}
    SM: poznaj wróżbite Macieja
    G:Witaj.
    WM: Wiem!
    G: Aha. Co wiesz?
    WM: Gdzie znalazłeś te Jastrzębie!
    G: Gdzie?
    WM: Zapomniałem....
    Poczym ucieka płacząc
    G: Dziwne to miasto....
    SM: Co ja bym bez ciebie zrobił? Masz tu 200tysięcy, 30 blaszek wędkarskich, 1 srebrny pył oraz błękitne włosy

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    błękitne włosy:
    Obrona: 137
    Obrona Magiczna: 137
    HP: 200
    Ochrona na wszystkie debuffy: +25%
    Szybkość: +25%
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    otrzymano nowy przedmiot
    otrzymano nowy przedmiot
    otrzymano nowy przedmiot
    otrzymano 200000złota

  7. #157
    Użytkownik Avatar Mangue
    Dołączył
    06-01-2014
    Postów
    101
    Cytat Napisał Vandalier Zobacz post


    Znalazłem ostatnio takiego chara, i wpadłem na pomysł dodania takiego... powiedzmy smaczka, w mieście które nowo powstanie za jakiś czas (Devos?), to jest - można by było zrobić coś takiego, że na weekend do miasta przyjeżdżają muzycy i sobie grają całe 2 dni na scenie jakiejś małej, drewnianej (gdzieś miałem tileset czegoś takiego, także jak ktoś chce to pisać to poszukam) i w tym czasie kiedy ci muzykanci grają sobie w mieście, zmienia się tło muzyczne. Co o tym sądzicie? Niby nic nie znaczące, ale fajny taki smaczek, właśnie takie smaczki nadają uroku ;3
    Nie ma to jak grafika z Margonem (chyba z Torne, czy jakoś tak). Chcesz zmargonemsknić MFO?

  8. #158
    Walka z cieniem

    Po dotarciu do Devos, spotykamy w bramie miasta starą wiedźmę... Która podchodzi do nas zaraz po przekroczeniu bramy miasta... W - WIEDŹMA, G - GRACZ
    Mówi do nas :
    W - "Witaj wędrowcze. Widzę, że jesteś silnym wojownikiem - niewielu dotarło do Devos - mam dla Ciebie test prawdziwej siły. Chcesz sprawdzić czego jesteś wart?!"
    G - "Znam swoją wartość, nic nie muszę sobie udowadniać..."
    W - "Haha, jesteś słaby, tak, jak większość śmiertelników... Powiem Ci coś widziałam Tharanga, chcesz dowiedzieć się więcej? Czekam w mojej chatce, za ciemnym korytarzem(alejka w Devos)"
    G - "Może ona naprawdę wie coś co pomoże mi odnaleźć Tharanga... Muszę tam iść!"

    ** Kolejny etap questa (Odwiedź wiedźmę w swojej chatce) - Wchodzimy do chatki w drzwiach czeka na nas wiedźma wraz z Tharangiem..
    T-Tharang, W-Wiedźma, G-Gracz

    T - "Witaj głupczę! Nadal nie szanujesz swego życia? Na Twoim miejscu uciekł bym stąd już dawno. (zostajemy schwytani i związani)
    ***
    T- "Wiedźmo, przygotuj tą miksturę o, której mówiliśmy... Potrzebujemy trochę czasu, a on nie może nam w tym przeszkodzić(nick Gracza).
    W- "Tak jest Panie, postaram się, aby mikstura zafundowała mu daleką podróż."
    T- "Świetnie! Już nic nie przeszkodzi nam w dokończeniu naszego planu! HAHAHAH! Żegnaj głupcze!
    ****
    -Mikstura przenosi nas w tzw. prolog - sen - horror - wędrujemy w nim po cienkiej, krętej betonowej drodze biegnąc za swoim bratem. Po drodze jest wiele pułapek (znikające pola, klejące pola - zmniejszają naszą szybkość poruszania na mapie, palące pola - można stać na nich tylko przez 3-4s)
    -Na końcu prologu doganiamy brata, który chowa się za zwierciadłem w pomieszczeniu na końcu drogi. Woła nas abyśmy mu pomogli - gdy wchodzimy do zwierciadła okazuję się, że aby wyjść z prologu czeka nas walka z cieniem (swoim bohaterem-odbiciem), a postać brata to tylko iluzja wywołana miksturą podaną przez wiedźmę.
    *****
    Po pokonaniu własnego cienia, nasza postać budzi się związana w chatce wiedźmy(w nocy-staruszka śpi).. Po chwili udaję się nam wywinąć z lin - udajemy się do wyjścia - lecz budzimy wiedźmę z mieczem w dłoni.. Gdy kobieta widzi zaistniałą sytuację chcę nas przekupić miksturą mocy.. Mikstura, która zwiększa wszystkie statystyki o 5% na jedną walkę (używamy przed walką)

    Po krótkiej dyskusji, wiedźma robi dla nas miksturę - przyznaję, że jest zaskoczona tym, jak szybko udało nam się pokonać prolog i uznaję - "Jesteś naprawdę silnym wojownikiem, Tharang powinien mieć się na baczności. Pamiętaj, że to silny barbarzyńca... W walce z nim musisz pamiętać nie tylko o sile, ale również o myśleniu.. Dam Ci pewną podpowiedź, Tharang to totalny wariat, jego zbroja chroni tylko przed atakami broni zrobionej przez śmiertelników.. Za mostem łączącym Devos z wyspą(za Devos) w grocie mieszka Nieśmiertelny Kowal - jeśli uda Ci się do niego dotrzeć powiedz mu tylko te słowa, otrzymujemy kawałek podartej kartki z napisem "Memento Mori..", a będziesz mógł liczyć na jego pomoc, która pomoże Ci pokonać Tharanga.

    Otrzymujemy miksturę, wiedźma mówi, że musi uciekać z miasta - gdy Tharang się o tym dowie - będzie chciał ją zabić.

    Żegnaj chłopczę, zakończ rządy tego złoćzyńcy na naszym świecie !!!

    Oczywiście dialogi do dopracowania. (kwestia kilku godzin)
    No i jasne, że jeśli wgl nie będzie odpowiedzi w tej kwestii to nie ma sensu o tym rozmawiać.

  9. #159
    Questy drużynowe (grupowe)

    Proponuję rozpatrzyć questy grupowe - dłuższe - trudniejsze - walki grupowe.

    Powiedzmy kilka bossów do pokonania w 4 osobowej grupie.

    Co Wy na to? Fabuła do popracowania, ale akurat to nie problem.

  10. #160
    Użytkownik Avatar Mangue
    Dołączył
    06-01-2014
    Postów
    101
    ~~Zemsta Banitki~~ - aby odblokować quest, trzeba:
    -zabić Herszta Banitów (+Banitów)
    Lokacje

    NPC
    -Banitka i Przeklęta Banitka
    -Przerażające Banitki - Złodziejska B.
    -Banici, Herszt
    -Anna
    Przebieg:
    Wchodzimy do Devos. Niedaleko morza na nas czekać będzie Anna.
    -Witaj, młodzieńcze. Słyszałeś o buncie Banitki?
    -Nie, może mi Pani o nim opowiedzieć?
    -Banitka trenowała dość długo magię. Teraz próbuje przywołać swoje demony! Jeśli jej się to uda, zniszczy Devos!
    -A skąd Pani wie?
    -Wiedz, że sama byłam banitką. Ale teraz... Musisz iść!
    OSADA BANITÓW
    -A więc, dzisiaj nadchodzi dzień ZEMSTY! Cała osada zniknie!
    -...
    -"wyłania się z dymu, który zaczęła tworzyć wokół siebie Banitka"
    -Zaczyna ze wytwarzać wokół siebie aurę. Tworzy się Przeklęta Banitka.
    -Przestań!
    -NIE!
    -Zaczynamy walkę z bossem
    Banitka
    P. Banitka
    Z. Banitka
    Banitka - magiczny i fizyczny, miecz + Pocisk
    P. B. - Magiczny, pocisk
    Z. B. - Fizyczny, miecz
    Zdolności:
    Wszystko, co ma herszt
    Jak wyżej + Przeklęta Magia (uniemożliwia używanie przedmiotów na 4 tury + 500 obrażeń*liczba statusów negatywnych)
    Jak Banitka + Atak Złodzieja (zmniejsza HP i MP o 33.3% na 8 tur)
    Staty i loot pozostawiam do przemyślenia testerom i adminom, bo w tej dziedzinie jestem noobem.
    Potem widzimy Banitkę, która ucieka do Devos. Ścigamy ją, a ta idzie do drewnianego domku w Devos.
    -Nie pytaj się o nic. Tu mieszkam i już nie chcę wracać do Osady i banickiego życia... Dziękuję, że mnie powstrzymałaś, wściekłość mnie opętała...

    Dostajemy od niej Srebrny Pył i jakiś unikat na 65 lvl.

  11. #161
    Magnus Blade
    Konto usunięte
    Quest: zdobądź kwiat bogów dla Andrzeja.

    Postacie: Andrzej , Ja , Błotna Ropucha , Wacek , Bibliotekarz Zombie , Januszek , Bibliotekarz Arek

    1. - Znalazłem Andrzeja w karczmie w (prawdopodobnie scythe) który siedział przy stole z kolegą Wackiem. Przypadkiem podsłuchałem ich rozmowę i mówili coś o kwiacie bogów , Błotnych Ropuchach. Potem się pokłócili . Zapytałem Andrzeja co się stało. Powiedział że szuka kwiatu bógów. Powiedział że jeśli zdobędę mu ten kwiat dostane spore wynagrodzenie. Powiedział też żebym zaczął szukać w bibliotece gdzie ten kwiat się znajduje.
    2. - W bibliotece znalazłem bibliotekarza. Był zakrwawiony , miał zieloną skórę i ślinił się. Zaatakował mnie. (Bibliotekarz Zombie)
    3. - Gdy znalazłem książke "kwiaty i inne magiczne rośliny" ukazało mi się tajemne przejście. Gdy tam wszedlem pojawiły się drzwi zamknięte na klucz.
    4. - Powiedziałem to wszystko Andrzejowi lecz on tą wiadomością nie był zbytnio ucieszony. Powiedział że ten klucz ma Wacek, jego kolega z którym właśnie się pokłócił. Powiedział żebym mu powiedział ze chcę ten klucz.
    5. - Powiedziałem Wackowi że naprawdę kupię ten klucz za sporą cenę. Okazało się że ten odmówił i rzucił suchy tekst "Nie przekupisz mnie hraa do ataku!" (Wacek)
    6. - Zdobyłem klucz od Wacka. Poszedłem do biblioteki i otworzyłem drzwi. Widziałem skrzynkę w której siedział Januszek (banita który zabił Loriana w Eliar) . Gdy go widziałem nie wierzyłem że on tu jest. Zbił mnie i ukradł księgę o kwiecie bogów i uciekł. Na szczęście w skrzynce był ekwipunek Januszka który może mi się przydać...
    7. - Gdy lekarze wynaleźli lekarstwo na odtrutkę zombie bibliotekarz mi to wyjaśnił. Powiedział też że Wacek i Januszek pracują dla Thanarga i że to są najlepsi przyjaciele. Powiedział mi gdzie mieszka Januszek dlatego natychmiast poszedłem do jego domu.
    8. - Januszek gdy mnie zobaczył z bibliotekarzem i Andrzejem powiedział że odda księge kiedy ja oddam mu jego ekwipunek. Zgodziłem się i wziąłem księgę.
    9. - Przeczytałem księgę i wiem że kwiat bogów znajduje się na wyspie obok Scythe. Aby się tam dostać potrzebuję balonu albo łódki.
    10. - Gdy poleciałem balonem Andrzeja zauważyłem prehistoryczne stworzenia takie jak : Dinozaury , Tygrysy szablozębne itp. Zauważyłem Błotną Ropuchę (Błotna Ropucha) i za nią stał kwiat. Pokonałem ją i odzyskałem kwiat. Andrzej miał rację. Dostałem wielkie wynagrodzenie.

    P.S Bossowie to : Bibliotekarz zombie , Wacek i Błotna Ropucha.
    P.S 2 : to pomysł mojego kolegi Testmana . Czasami loguje się u niego a on u mnie.

  12. #162
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    32
    Zemsta, cie nie ominie!

    Postacie: Ja, Piotr, pijany klient, Karczmarz, Falcao.

    1. - Idę do miasta devos!, na plaży spotykam Piotra pytam się jego co się stało? a on: ktoś chce mnie zabić ;( , pomożesz mi powstrzymać tego co chce mnie zabić proszę wynagrodzę cię za to ??? [250.000g lub losowy item].

    2. - Idziemy do pobliskiej karczmy, widzimy pijanego klienta który jest wyprowadzony z karczmy , pytamy się karczmarza: potrzebuje informacji? a karczmarz: informacje kosztują 20.000 Złota! , dobrze, oto twoje pieniążki!. Informacje: 1. Ten pijany pan? 2. dziękuje. karczmarz: To jest mój stały klient codziennie się upija , jeżeli chcesz to pogadaj z nim? do zobaczenia.

    3. - Idziemy do pijanego gościa , podchodzimy i on nasz zaczyna atakować [boss 60lvl]

    4. - Po wygranej walce z bossem udało mi się dowiedzieć kto chce zabić Piotra. To człowiek o imieniu Falcao.

    5. - Wiemy też że falcao ukrywa się na statku.

    6. - Idziemy na statek! , niestety kapitan nam nie pozwala wejść na statek ponieważ nie mamy zakupionej [karty wakacyjnej => 80k złota] kupujemy tą karte.

    7. - Falcao zaczyna nasz atakować! po wygranej walce zwracamy się do Piotra!!

    8. - Na miejscu widzimy zwłoki Piotra!!

    9. - Szukamy tropów i ślady stóp.

    10. - Znalezliśmy kryjówkę kościotrupów.

    11. - To już wiadomo ze Piotra zabili kościotrupy z zemsty za [Przywódce kościotrupów!]

    12. - W domu Piotra znalezliśmy list i wynagrodzenie od Piotra a w liście: Dziękuje ci bohaterze!

    K O N I E C !

  13. #163
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Quest:Ochrona Osady nie daleko ( jakiegoś miasta ) .
    Lokacje:
    -Osada ( jakaś tam )
    -Lodowa Wysepka
    -Śnieżny Klif
    -Święty Zagajnik

    NPC:
    -Strażnik Osady A (SOA)
    -Strażnik Osady B (SOB)
    -My ( MY )
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    My:Przepraszam nie widzieliście może osoby z małym chłopcem i latającym potworkiem ?
    SOB:Wybacz jednak skupiamy się teraz na własnym problemie
    My: a cóż takiego się wydarzyło ?
    SOA: No cóż głupio się trochę przyznać ale jesteśmy atakowani przez pingwiny
    My: Pingwiny ?!?
    SOB: tak wydaje się to śmieszne jednak uwierz nam straciliśmy wielu przez ich atak.
    SOA: jeśli drążymy już ten temat nie zechciał byś nam pomóc ?
    My: ( wybór ) 1.Nie ma sprawy / 2. Mam ważniejsze sprawy na głowie
    SOA: ( Przy wybraniu odp. ) 1.Dziękuje Ci! zaraz opowiem ci co i jak / 2. Ok do niczego cię nie zmuszam .
    SOA: udamy się na wschód osady do morza następnie popłyniesz na lodową wysepkę. Wybacz jednak zostaliśmy już tylko we 4 i musimy ochraniać osadę na wszelki wypadek .
    My : nie ma sprawy kiedy zaczynam ?
    SOA: na początku przydały by się deski Drzewców 10x . Oraz prastara gałąź z korony Starożytnego Enta.
    My : Nie ma sprawy wyruszam po materiały !
    ( dalszy ciąg po ukończeniu pierwszej części Questa )
    My : Zdobyłem już wszystkie materiały ! nie było łatwo ale się udało
    SOA: Wspaniale! idź zanieś je "SOB" Czeka na cb przy statku dalsze instrukcje od trzymasz od niego
    My : Ok wyruszam !
    SOB: Widzę że zdobyłeś materiały ! wspaniale wróć do mnie za 1h gdy statek zostanie naprawiony
    ( po 1 h )
    SOB: statek gotowy życzę ci powodzenia . proszę weź to w nagrodę może ci się przyda w podróży ( otrzymujemy srebrny pył x1 )
    My: Dzięki na pewno mi się przyda!
    ( gdy docieramy na lodową wysepkę )
    My: Ok czas znaleźć króla tych pingwinów
    [ gdy docieramy na śnieżny Klif otrzymujemy licznik o czasie 10 minut na znalezienie Królewskiego pingwina .( licznik po to ponieważ na klifie jest bardzo niska temperatura i możemy zamarznąć ) ]
    My: Teraz otrzymasz zapłatę za to co zrobiłeś mieszkańcom osady!
    ( Po wygranej )
    My: Świetnie mogę już wrócić z dobrą wieścią
    (po powrocie )
    SOA: Udało ci się ?!? Na prawdę ! to wspaniale dzięki za pomoc otrzymaj to w zamian za pomoc ( Jeśli grasz magiem możesz otrzymać : dowolne zaklęcie poziomu 4 / a jeśli wojem dowolną broń )
    SOB: gratuluje ci pozwól że też ci coś podaruje ( otrzymujemy dowolną zdolność )
    My: Dziękuje wam! dzięki tym itemką na pewno uda mi się dogonić thanarga .
    Stwory :
    Zwykły:
    Drzewiec x1|x2|x3 na jakiś tam lv | Biją atrybutem rękawicy | 50 % szans na wypadnięcie Drewna/Deski
    Pingwin x1|x2|x3 na jakiś tam lv |Biją lodem 3 *****
    Unikatowy :
    Zamrożony Szlam ( można go spotkać gdy atakujemy pingwiny na lodowym klifie
    Bossy i mini-Bossy:
    Starożytny Ent - Lokacja : zagajnik | Opis: W queście jest on bossem po pokonaniu go 1 raz staje się mini bossem bije on ziemią 4| Możliwy Drop: Diadem z gałęzi , Różdżka Enta Mikstura odnowienia 3 kamień runa magi ( pomyślność) | resp przy zabiciu 200 drzewców
    Królewski Pingwin Lokacja : Lodowy Klif | Opis: Boss główny w queście bije on fizycznie i magicznie. fizycznie rękawicą a magicznie lód 4 | Możliwy Drop: Różdżka Śniegu ( Przy ataku atrybutem lód ma szanse zadania statusu spowolnienie na 2 tury NIE DZIAŁA NA BOSSY! ) Śnieżne Rękawie ( status regeneracja na 4 tury ) mikstura odnowienia 3 ( odnowienia 4 jeśli będzie ) zdolność Przekłucie lodu na jakiś tam lv.
    Przebieg:
    1.Po rozmowie z NPC Udajemy się do świętego zagajnika bo potrzebne materiały
    2.Pokonujemy ilość drzewców by otrzymać x10 Deski/Drewno
    3.Spotykamy Starożytnego Enta i wyzywamy go na pojedynek
    4.Pokonujemy go i otrzymujemy gałąź
    5.Udajemy się z Materiałami
    6.Naprawa statu przez co musimy poczekać 1h
    7.Płyniemy na Lodową Wysepke
    8.Udajemy się na Lodowy Klif
    9.Spotykamy i wyzywamy na pojedynek Królewskiego pingwina
    10.Po pokonaniu go wracamy do osady
    11.Otrzymujemy nagrodę i wyruszamy w dalszą podróż
    __________________________________________________ ___________________________________
    To Tyle jeśli jest jakiś błąd orto to przepraszam myślę że quest w miarę fajny

  14. #164
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    NPC:
    -Patryk
    -Kamila
    -Wojtek
    -Smok Jaskini Ognia

    Nazwa:
    -Odnajdź od dawna nie widzianego Wojtka.

    Gdy przechodzimy obok domu Patryka i Kamili z domu wybiega Kamila i mówi nam, że zaginą jej syn którego nikt nie widział od kilku dni. Mamy dwie opcje do wybrania:
    -Niestety nie pomogę ponieważ nie mam czasu.
    -Dobrze postaram się jak najszybciej.
    Gdy wybierzemy pierwszą opcję powie nam, że gdy się namyślimy to możemy przyjść jej powiedzieć, że jednak możemy.
    Gdy wybierzemy drugą opcję wtedy Kamila nam podziękuje. W sklepie widzimy Patryka, który mówi nam to samo co Kamila, a w tedy my odpowiadamy że wiemy już o tym. Informuje nas, że 4 dni widział syna przez okno sklepu jak bawił się z kolegami i biegli w stronę pobliskich jaskiń, które są zamieszkiwane przez potężnego Smoka. Odnajdujemy Wojtka w Jaskini Ognia, Wojtek był pilnowany przez Smoka Jaskini Ognia (Bossa). Gdy go pokonamy wracamy z nim do domu Patryka i Kamili. Kamila nam dziękuje i daje nam:
    -Srebrny pył (1 szt.) -100000 sztuk złota

  15. #165
    Użytkownik Avatar Test man
    Dołączył
    13-09-2012
    Postów
    76
    Quest- Pomoc Polarnika w odnalezieniu Zamrożonych ludzi.

    Wchodząc do Nordi zauważyłem w karczmie Polarnika który wyglądał smutno. Zapytałem co się stało i powiedział że ostatnio wiele ludzi zmarzło w "Zimowych Lasach". Powiedział także że jego pomocnik odszedł dlatego że polarnik za mało mu płacił. Postanowiłem pomóc polarnikowi.
    Dodał żebyśmy spotkali się w "Jaskini Polarnika" która jest obok "Mroźnego Jeziora".

    Poszedłem do Jaskini Polarnika. Dał mi zadanie w którym muszę iść do "Zimowych Lasów" i uratować 5 zamrożonych.

    Gdy wchodzimy do lasu spotykamy bossa (może serafina?) i walczymy z nim. Po walce ratujemy 4 zamrożonych. Podejrzewamy że ostatni jest w jaskini w tym lesie. Prosimy Polarnika o Pożyczenie łopaty on nam daje łopatę.

    Odkopujemy przejście i atakują nas Śnieżny Golem i śnieżka. https://forum.mfo3.pl/showthread.php...740#post188740 Nagle wyskakuje do nas Polarnik i pomaga w walce.
    Po walce bierzemy z jaskini Ciało zamarzniętego. Gdy w Nordi go wyleczyli okazuje się że to Król i władca Azarad.

    Dostajemy nagrodę od polarnika i Króla.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •