Strona 13 z 17 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 195 z 241

Temat: Propozycje nowych Questów

  1. #181
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    W Devos, tam, gdzie są te łóżka (karczma) mógłby być NPC Adolf, który dawałby questa. Dostępny tylko w porze nocnej.

    Adolf: Witaj. Przydarzyło mi się niedawno coś przykrego. Wyglądasz na mądrego, który rozwiązałby mój problem.
    Gracz: Jasne. Powiedz, co się stało.
    Adolf: Kilka dni temu odbył się konkurs, który polegał na odpowiadaniu na pytania. Były one trudne. Powiedziałbym... łamigłówki.
    Gracz: I co dalej?
    Adolf: Ćwiczyłem bardzo długo, ale udało mu się mnie pokonać, mimo iż potrafiłem wszystko rozwiązać. Podejrzewam, że znał odpowiedzi.
    Gracz: Po czym wnioskujesz?
    Adolf: Po tym, jak szybko odpowiadał. Proszę cię, weź udział w tym konkursie i go pokonaj.
    Gracz: Gdzie jest ten konkurs? Gdzie się odbywa?
    Adolf: Odbywa się na plaży, niedaleko miasta Devos.
    Gracz: Dziękuję za informacje. To ja już idę.
    Adolf: Czekaj. Chcę mieć pewność, że mnie nie zawiedziesz. Mam zagadkę.
    Gracz: Dawaj!
    Adolf: Musisz powiedzieć, jaka jest liczba na końcu tego ciągu: 16, 28, 52, 100, 196,___
    Gracz: Odpowiedź to ___

    No dobra, odpowiedź to 388

    Adolf: Jesteś gotowy.

    -- Na konkursie --

    Imię Prowadzącego: Witam wszystkich uczestników. Mam na imię Imię Prowadzącego.
    Gracz: Nigdy nie słyszałem dziwniejszego imienia. (w myślach)
    Imię Prowadzącego: Macie rozwiązać trzy zadania, a następnie oddać mi kartkę z odpowiedziami.

    1. Podaj następną liczbę w ciągu.

    16, 24, 12, 20, 10, 18, 9, 17 (na czerwono podaję odpowiedzi)

    2. Mama Mateusza ma 5 synów. Ich imiona to: Poniedziałek, Wtorek, Środa i Czwartek. Jak ma na imię piąty syn?

    3. Jest godzina 23:25. O północy zostaje wysadzony most. Czterech chłopców musi przez niego przejść, by dojść do domu. Most utrzyma dwie osowy, a tylko jeden z nich ma telefon, w którym ma latarkę (nie, nie zadzwoni, bo nie ma środków na koncie). Jeden przechodzi most w 2 minuty (Andrzej), drugi w 4 minuty (Leszek), trzeci w 15 (Maciej), a czwarty - 20 (Robert). W jakiej kolejności muszą przechodzić, by dojść przed wysadzeniem mostu do domu? Zapisz ich imiona jako litery: A, L, M, R

    Najpierw idą najszybsi (4 minuty). A i L lub L i A
    Potem idzie jeden na drugi koniec z telefonem (2 minuty) A
    Daje telefon osobom (20 minut). M i R lub R i M (tu chodzi o to, że kolejność nie ma znaczenia.
    Potem zajmie przejście z latarką (4 minuty) L
    Na koniec przechodzą (4 minuty) A i L lub L i A

    Te wyznaczniki (np. 4 minuty) są dla graczy, żeby było im wygodniej czytać.

    Gracz ma na wykonanie zadań 15 minut. Jeżeli się nie uda, może spróbować ponownie po 30 minutach czekania.

    Po wygraniu.

    Imię Prowadzącego: Gratuluję zwycięzcy. Jak ci na imię?
    Gracz: Gracz
    Imię Prowadzącego: Gratuluję ci, Gracz. Oto twoja nagroda.

    -- Otrzymałeś Gem Obrona Plus --

    Po powrocie do Adolfa.

    Adolf: Dobrze, że tobie udało się wygrać. Przyjmij to w podzięce.

    -- Otrzymałeś 30.000 złota --
    -- Otrzymałeś 10 żetonów za wykonanie zadania Konkurs Logiczny --

    Domyślam się, że każdy zna te zagadki, ale no cóż.

  2. #182

    Pomysł Propozycja nowego questa

    Nazwa questa: "Usterka"

    Postacie: Jacek (Zemło, twórca gry), Administracja gry
    Nowe lokacje: Biuro MFO (powiecie, że ściągnięte z Margo, ale spróbujcie znaleźć lepszą nazwę..)

    Przebieg questa:
    1.Wchodzimy do biura MFO Umiejscowionego w Urkaden. Spotykamy tam Jacka, który oprowadza nas po biurze:

    Nasza Postać: Co to za miejsce?

    Następnie podchodzi do nas Jacek i mówi:
    -O, witaj! Zgaduje, że jesteś nowy. Chodź, wypełnij parę druczków i możesz zacząć pracę.
    -Nie do końca, znalazłem się tu przypadkiem. Co to za miejsce?
    -Znajdujesz się w biurze MFO, to właśnie tutaj powstawała gra.
    -A kim są ci ludzie? - Pyta nasza postać spoglądając w głąb biura.
    -To administracja gry - odpowiada Jacek - To m.in. dzięki ich zasługom znajdujemy się w tym miejscu.
    Nagle rozmowę przerywa krzyk:
    -Szefie! Możesz tu na chwilę przyjść?
    - To Tomi, jeden z głównych administratorów gry. Poczekaj tu, muszę to sprawdzić...
    Pomimo prośby Jacka postanawiamy pójść za Jackiem.
    -Wygląda na to, że jest jakaś usterka. Nie mamy żadnego wpływu na wydarzenia w grze.
    -Czy to oznacza, że...
    -Niestety, ktoś musi to sprawdzić...
    Nagle wcina się nasza postać:
    -Czy to jakiś problem?
    -Nic nie rozumiesz, żeby to naprawić ktoś musi wejść do... do...
    -Serwerowni...- Chórem odpowiada całe biuro
    -Nie ma problemu, pójdę to sprawdzić.
    -Nie, to niebezpieczne! - nagle wykrzykuje Jacek
    -???
    -Jeśli ktoś tam wchodzi, to już nigdy nie wychodzi...
    -Nasz przyjaciel postanowił przeprowadzić konserwację serwerów, ale do tej pory nie wiemy co się z nim stało.
    Teraz mamy 2 opcje: Pomóc Jackowi, lub odmówić.
    Jeśli wybierzemy opcje I:
    -Chętnie wam pomogę.
    -Jesteś pewien, nawet nie wiesz, na co się narażasz...
    -Wychodziłem cały z gorszych sytuacji, dam radę.
    2. Wchodzimy do serwerowni i natrafiamy na plątaninę maszyn ułożonych w labirynt. W pewnym momencie, jeżeli odpowiednio przejdziemy przez korytarz natrafimy na plakietkę z napisem "Franek, zawsze do usług", postanawiamy zapytać Jacka o napotkany przedmiot.
    -Franek, to nasz zaginiony pracownik, o którym opowiadałem ci wcześniej. To jego plakietka. Mam nadzieje, że wciąż żyje.
    -Pokażesz mi jego miejsce pracy? Może dowiem się czegoś ciekawego...
    -Tak, widzisz to biuro w rogu, tam właśnie pracował. Aż do tego incydentu.
    -Rozumiem, dzięki.
    Na pierwszy rzut oka nie możesz znaleźć nic ciekawego.
    Wchodzisz do serwerowni i gdy dochodzisz do końca natrafiasz na zamknięte drzwi z zamkiem szyfrowym. Pomimo wielu prób nie udaje nam się otworzyć zamka. Wracamy do biura. Podchodzimy do biurka Franka i zauważamy białą kartkę na której widnieje napis:
    Hasło systemowe: Franek123
    Kod dostępu: 39274
    Wracam do serwerowni i wpisujemy kod do drzwi. Gdy wchodzimy do Komory błędów, po zagłębieniu się natrafiamy na Franka zamkniętego w klatce. Całego oskalpowanego i wygłodzonego. Próbujemy z nim porozmawiać,
    -Halo! Franek?
    -Uciekaj.. bo dopadnie i ciebie... na mnie już za późno...
    Pomimo prośby próbujemy wyważyć zamek, ale po chwili natrafiamy na bossa Potworny błąd.

    Posiada 6000 HP, ale za to niedużą ilość obrony i obrony magicznej.
    Używa on ataku fizycznego bez atrybutu oraz pocisku magicznego 2.
    Posiada zdolności: leczenie II, drenaż (1 raz na walkę), Normalizacja, Mocne Uderzenie - Zawsze trafia i jest o 25% silniejsze, (opcjonalnie) Zaszyfrowanie - Koduje w przypadkowy sposób posiadane przez nas przedmioty, zaklęcia oraz zdolności. Na przykład - Leczenie II - Nleznic2ee, Porażenie - rażponiee.

    Po pokonaniu bossa dropi z niego klucz, którym otwieramy klatkę Franka, a w Komorze pojawiają się nowe moby - błędy gry, oraz możliwość aktywowania portalu srebrnym pyłem, wcześniej tylko niebieskim.

    Wracamy z Frankiem do biura w którym Jacek zaopiekował się Frankiem. Mamy już kontakt z Frankiem i dziękuje nam za uratowanie życia. Po chwili podchodzi do nas Jacek i mówi:
    -Dziękuję ci za pomoc, oraz za odnalezienie Franka, mam nadzieję, że już niedługo będzie mógł wrócić do pracy.
    -Mam taką nadzieję.
    -W ramach podziękowania mam dla ciebie mały upominek, proszę. Jeżeli jesteś magiem otrzymujesz cybernetyczną różdżkę, a jeżeli jesteś wojem- Mechaniczną katanę.
    -Dzięki na pewno się przyda.
    -O i przy okazji. Franek opowiadał mi o potworach w grocie. Możesz zdobyć z nich przedmiot: błąd gry. Chętnie okupie od ciebie 10-sztukową saszetkę. W zamian otrzymasz miksturę, przedmiot, lub rzadko podręcznik dot. Umiejscowienia bossów w grze, porad i innych tym podobnych informacji.
    -Zapamiętam.
    -Żegnaj!
    -Na wzajem.

    Koniec.

  3. #183

  4. #184
    Użytkownik
    Dołączył
    27-11-2015
    Postów
    54
    Niezłe, ale nie sądzę, żeby to wprowadzili.
    Ostatnio edytowane przez Candence ; 10-08-2016 o 17:13

  5. #185
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Za mało pomysłowe.

  6. #186
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    Trochę minotaurowa końcówka ;D

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Za mało pomysłowe.
    Moim zdaniem dosyć ciekawe

  7. #187
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    969
    Nie lubię łamania czwartej ściany

  8. #188
    Użytkownik Avatar Noreen
    Dołączył
    20-12-2011
    Postów
    71
    Ciekawa zdolność to "zaszyfrowanie", całkiem przystępny do obrobienia pomysł ;d

  9. #189
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Łamanie 4tej ściany jest w miare, ale w tym przypadku słabe

  10. #190
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Za mało pomysłowe.
    Tego mu nie zarzucisz, bo rzeczywiście bardzo fajnie wymyślił, choć raczej nie wejdzie. Przyczep się do czegoś innego

  11. #191
    Użytkownik Avatar Keriehyl
    Dołączył
    24-11-2015
    Postów
    129
    Powiem krótko, ten quest jest prawie taki sam jak w Margonem, ale ten pomysł z bossem byłby niezły tylko że nie przejdzie

  12. #192
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Nazwa Questa: Labirynt Łamigłówek
    Postacie: Banitka (Ta z osady Banitów) i Artur (Ten co siedzi w Zajeździe "Pod Dębami")
    Lokacje: Karczma (W Nordi), Lochy Urkaden: Poziom 1, Lochy Urkaden: Poziom 2, Sekretna Komnata, Labirynt Łamigłówek, Zajazd "Pod Dębami".
    Szczegóły Questu: Labirynt Łamigłówek
    1. Po wejściu do Nordi gdy wejdziemy do Karczmy zobaczymy Zmartwioną Banitke siedzącą przy stole, więc do niej podchodzimy.
    Nasza postać: O hej co ty tutaj robisz?
    Banitka: O! Imię naszej postaci...tylko se tu siedze?
    Nasza Postać: Napewno? bo dla mnie wyglądasz na zmartwioną.
    Banitka: Eh.. no bo wiesz. Uciekłam w nocy od Banitów i nasz Herszt był tak oburzony że wysłał za mną list gończy, myślałam sobie że to nic ale idąc w kierunku Nordi niejaki Artur mnie rozpoznał po plakatach gończych i powiedział że mnie wyda Hersztowi. Chyba że przejde za niego labirynt łamigłówek i mu dostarcze nagrode.
    Nasza postać: Labirynt łamigłówek!? Co to takiego???
    Banitka: To labirynt w którym czekają przeróżne zagadki i zadania sprawdzające naszą zręczność, spostrzegawczość, inteligencje i walke. Próbowałam już sama przejść labirynt ale nie dałam rady.
    Nasza postać: A może ja spróbuję go przejść?
    Banitka: Jesteś pewien? Mówię ci że wielu przed tobą próbowało i wielu zginęło. Z tego co wiem tylko dwóm osobom udało się go przejść.
    Nasza postać: A wiesz jak te osoby się nazywały?
    Banitka: Pierwszym który przeszedł ten labirynt był jakiś Staruszek a drugim nie jaki Thanarg.
    Nasza postać: Thanarg!? To on porwał mojego brata Natiusa !
    Nasza Postać: Muszę przejść ten labirynt jeśli będę chciał kiedyś stawić czoła Thanargowi! Zaprowadź mnie proszę do tego labiryntu!
    Banitka: A gdy go przejdzie to możesz przekazać nagrodę Arturowi? Z tego co wiem przesiaduje ciągle w Zajeździe pod dębami.
    Nasza postać: Oczywiście że tak!
    Nasza postać: A z ciekawości gdzie teraz się kierujesz?
    Banitka: Eh niedługo list gończy dotrze na cały Świat Arkadi. Więc teraz idę poza jego granice w kierunku miasta Folhord.
    Nasza Postać: Ok. Rozumiem cię. A gdzie mogę znaleźć ten Labirynt łamigłówek?
    Banitka: Chodź zaprowadzę cię.
    I jesteśmy w Lochach Urkaden: Poziom 2. Banitka stawia dźwignie na ziemi i cała woda znika. Po tym otwiera się przejście prowadzące do sekretnej komnaty w której już na starcie musimy przejść przez znikającą podłogę. Gdy to zrobimy Banitka powie do nas:
    Banitka: Ja cię już tutaj zostawię. Dalej sam dasz sobie radę.
    Nasza Postać: Dziękuję i życzę miłej podróży.
    (Labirynt jest podzielony na 4 części)
    Potem gdy wejdziemy do labiryntu musimy przejść pierwszą próbę: Zręczność
    Będziemy musieli przejść przez dziurawy labirynt nie wpadając w żadną dziurę bo inaczej zaczniemy od początku labirynt. Dodatkowo co chwile gasi i zapal się światło co nam utrudnia sprawę. Jak już przejdziemy próbę zręczności to dostaniemy 1 z 4 części artefaktu.
    Ok! Czas na próbę Spostrzegawczości. W tej próbie będzie musiał przejść przez prostą drogę i liczyć ile rzeczy się zmieniło (Musisz przejść z jakieś 5-8 razy i napisać dobrą odpowiedź za każdym razem). Po zakończeniu tej próby dostajesz 2 z 4 części artefaktu.
    Czas na Próbę Inteligencji! W tej próbie (Ta próba jest ściągnięta i troszeczkę zmieniona z Wieży Dnia lub Nocy) Będziesz musiał stanąć na każdej płytce tyle razy jaka tam jest liczba. Dla utrudnienia masz przejść to z kamieniem (Kamień trzeba ruszyć jakieś 10-15 razy albo zadnie będzie nie zaliczone). Gdy ukończysz to zadanie dostanie Trzecią z 4 części artefaktu.
    CZAS NA OSTANIA PRÓBĘ! PRÓBĘ WALKI! Zmierzysz się z Przebiegłym Królem Trolli. Boss ma 4000hp ale ma strasznie dużo obrony i obony magicznej. Król Trolli biję zwykłym atakiem fizycznym i Pociskiem magicznym (Boss zawsze rozpoczyna walkę z auto statusem Przyśpieszenie na 4 tury i Refleks na 5 tur) Boss używa takich zdolności jak: Cios Buławy,miecza,topora i włóczni, Także Ognistego,lodowego,skalnego i wietrznego ataku. Używa Mikstura Odnowienia 2 i 3, także Mikstura many 5, Osłona/Osłona magiczna, Nietykalność(1-4tur) i specjalnej zdolności Królewska Moc (Zadaje nam większe obrażenia o 20% i nadaje status Paraliż na 5 tur, Nietykalność na 2 tury i Osłabienie (Osłabia nasz Atak i atak magiczny o 10-20% na 4-8 tur).
    Po pokonaniu bossa dostajemy już ostatnią cześć artefaktu i wszystkie łączymy je razem i tworzy się nam "Kompas Mistrza" (Można założyć jako dodatek( Kompas daje status niezauważalny (na 1-3tury) dzięki temu możemy atakować przeciwnika a on nas nie ale jednocześnie nie możemy na sobie używać niczego)) i Nie się go sprzedać. I teraz mamy dwa wybory:
    Wybór 1: Oddajemy kompas Arturowi i Banitka jest bezpieczna a Artur w Nagrodę daję nam jakąś specjalną zdolność. (I dzięki temu będziemy mieli jeszcze jedno zadanie od banitki jak dotrzemy do Folhord.
    Wybór 2: Zatrzymujemy kompas dla siebie a banitkę złapali i ukryli ją w lochach. (To też nam da zadanie znaleźć banitkę ale musimy mieć zdolność podrurzy przez Zaśnieżony las) I właśnie do tego przyda się kompas.

  13. #193
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Nazwa Questa: Labirynt Łamigłówek
    Postacie: Banitka (Ta z osady Banitów) i Artur (Ten co siedzi w Zajeździe "Pod Dębami")
    Lokacje: Karczma (W Nordi), Lochy Urkaden: Poziom 1, Lochy Urkaden: Poziom 2, Sekretna Komnata, Labirynt Łamigłówek, Zajazd "Pod Dębami".
    Szczegóły Questu: Labirynt Łamigłówek
    1. Po wejściu do Nordi gdy wejdziemy do Karczmy zobaczymy Zmartwioną Banitke siedzącą przy stole, więc do niej podchodzimy.
    Nasza postać: O hej co ty tutaj robisz?
    Banitka: O! Imię naszej postaci...tylko se tu siedze?
    Nasza Postać: Napewno? bo dla mnie wyglądasz na zmartwioną.
    Banitka: Eh.. no bo wiesz. Uciekłam w nocy od Banitów i nasz Herszt był tak oburzony że wysłał za mną list gończy, myślałam sobie że to nic ale idąc w kierunku Nordi niejaki Artur mnie rozpoznał po plakatach gończych i powiedział że mnie wyda Hersztowi. Chyba że przejde za niego labirynt łamigłówek i mu dostarcze nagrode.
    Nasza postać: Labirynt łamigłówek!? Co to takiego???
    Banitka: To labirynt w którym czekają przeróżne zagadki i zadania sprawdzające naszą zręczność, spostrzegawczość, inteligencje i walke. Próbowałam już sama przejść labirynt ale nie dałam rady.
    Nasza postać: A może ja spróbuję go przejść?
    Banitka: Jesteś pewien? Mówię ci że wielu przed tobą próbowało i wielu zginęło. Z tego co wiem tylko dwóm osobom udało się go przejść.
    Nasza postać: A wiesz jak te osoby się nazywały?
    Banitka: Pierwszym który przeszedł ten labirynt był jakiś Staruszek a drugim nie jaki Thanarg.
    Nasza postać: Thanarg!? To on porwał mojego brata Natiusa !
    Nasza Postać: Muszę przejść ten labirynt jeśli będę chciał kiedyś stawić czoła Thanargowi! Zaprowadź mnie proszę do tego labiryntu!
    Banitka: A gdy go przejdzie to możesz przekazać nagrodę Arturowi? Z tego co wiem przesiaduje ciągle w Zajeździe pod dębami.
    Nasza postać: Oczywiście że tak!
    Nasza postać: A z ciekawości gdzie teraz się kierujesz?
    Banitka: Eh niedługo list gończy dotrze na cały Świat Arkadi. Więc teraz idę poza jego granice w kierunku miasta Folhord.
    Nasza Postać: Ok. Rozumiem cię. A gdzie mogę znaleźć ten Labirynt łamigłówek?
    Banitka: Chodź zaprowadzę cię.
    I jesteśmy w Lochach Urkaden: Poziom 2. Banitka stawia dźwignie na ziemi i cała woda znika. Po tym otwiera się przejście prowadzące do sekretnej komnaty w której już na starcie musimy przejść przez znikającą podłogę. Gdy to zrobimy Banitka powie do nas:
    Banitka: Ja cię już tutaj zostawię. Dalej sam dasz sobie radę.
    Nasza Postać: Dziękuję i życzę miłej podróży.
    (Labirynt jest podzielony na 4 części)
    Potem gdy wejdziemy do labiryntu musimy przejść pierwszą próbę: Zręczność
    Będziemy musieli przejść przez dziurawy labirynt nie wpadając w żadną dziurę bo inaczej zaczniemy od początku labirynt. Dodatkowo co chwile gasi i zapal się światło co nam utrudnia sprawę. Jak już przejdziemy próbę zręczności to dostaniemy 1 z 4 części artefaktu.
    Ok! Czas na próbę Spostrzegawczości. W tej próbie będzie musiał przejść przez prostą drogę i liczyć ile rzeczy się zmieniło (Musisz przejść z jakieś 5-8 razy i napisać dobrą odpowiedź za każdym razem). Po zakończeniu tej próby dostajesz 2 z 4 części artefaktu.
    Czas na Próbę Inteligencji! W tej próbie (Ta próba jest ściągnięta i troszeczkę zmieniona z Wieży Dnia lub Nocy) Będziesz musiał stanąć na każdej płytce tyle razy jaka tam jest liczba. Dla utrudnienia masz przejść to z kamieniem (Kamień trzeba ruszyć jakieś 10-15 razy albo zadnie będzie nie zaliczone). Gdy ukończysz to zadanie dostanie Trzecią z 4 części artefaktu.
    CZAS NA OSTANIA PRÓBĘ! PRÓBĘ WALKI! Zmierzysz się z Przebiegłym Królem Trolli. Boss ma 4000hp ale ma strasznie dużo obrony i obony magicznej. Król Trolli biję zwykłym atakiem fizycznym i Pociskiem magicznym (Boss zawsze rozpoczyna walkę z auto statusem Przyśpieszenie na 4 tury i Refleks na 5 tur) Boss używa takich zdolności jak: Cios Buławy,miecza,topora i włóczni, Także Ognistego,lodowego,skalnego i wietrznego ataku. Używa Mikstura Odnowienia 2 i 3, także Mikstura many 5, Osłona/Osłona magiczna, Nietykalność(1-4tur) i specjalnej zdolności Królewska Moc (Zadaje nam większe obrażenia o 20% i nadaje status Paraliż na 5 tur, Nietykalność na 2 tury i Osłabienie (Osłabia nasz Atak i atak magiczny o 10-20% na 4-8 tur).
    Po pokonaniu bossa dostajemy już ostatnią cześć artefaktu i wszystkie łączymy je razem i tworzy się nam "Kompas Mistrza" (Można założyć jako dodatek( Kompas daje status niezauważalny (na 1-3tury) dzięki temu możemy atakować przeciwnika a on nas nie ale jednocześnie nie możemy na sobie używać niczego)) i Nie się go sprzedać. I teraz mamy dwa wybory:
    Wybór 1: Oddajemy kompas Arturowi i Banitka jest bezpieczna a Artur w Nagrodę daję nam jakąś specjalną zdolność. (I dzięki temu będziemy mieli jeszcze jedno zadanie od banitki jak dotrzemy do Folhord.
    Wybór 2: Zatrzymujemy kompas dla siebie a banitkę złapali i ukryli ją w lochach. (To też nam da zadanie znaleźć banitkę ale musimy mieć zdolność podrurzy przez Zaśnieżony las) I właśnie do tego przyda się kompas.
    W nordii im nie przeszkadzajmy.... i tak jej jeszcze nie bedzie

  14. #194
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Co do questa Harrego von Percivala to nawet spoko. Podoba mi się. Odskocznia od typowych questów.
    tylko dodałbym jeszcze moba Płyta Główna i każda z grup tego moba i nawet sam mob dawałby osiągnięcie Pożeracz od razu po wprowadzeniu, tylko dla gracza GoldenkoPL XD (KMWTW)

  15. #195
    Cytat Napisał JaProTyDno Zobacz post
    W nordii im nie przeszkadzajmy.... i tak jej jeszcze nie bedzie
    Tego dokładnie nie wiemy...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •