Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba wam się propozycja?

Głosujących
41. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem na Tak

    18 43.90%
  • Jestem na Nie

    23 56.10%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: Osiągnięcia Łączone dla konta

  1. #1
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    217

    Osiągnięcia Łączone dla konta

    Witam serdecznie wszystkich tutaj zebranych.
    Wychodzę z dość nietypową, aczkolwiek "logiczną" propozycją która prezentuje się następująco:
    Proponowałbym, aby można było "jednorazowo" przerzucić zdobyte osiągnięcie [głównie mam na myśli pożeracza ale osiągnięcie specjalne myślę że też by się łapało] na inną postać, która znajduje się na tym samym panelu gracza. Jakby to miało wyglądać? Postaram się pokazać na przykładzie edytowanego screena






    Moim zdaniem te osiągnięcia powinny być wspólne dla konta, gdyż jak wiadomo zdobyła je ta sama osoba

    Jeżeli chodziłoby o to jakby miało wyglądać dokładnie, mam kilka sugestii
    - Postać która oddałaby pożeracza, nawet po osiągnięciu tzw. drugiego pożeracza, nie otrzymałaby osiągnięcia pomimo wbicia tych 1000 potworów/ 100 minibossów bo to byłby już jawny farming żetonów a nie o to chodzi w tej propozycji
    - Postać która otrzymałaby tego pożeracza, dostałaby osiągniecie po zabiciu jednej sztuki danego potwora jak ma to miejsce z osiągnieciem np. pechowy odkrywca gdy był wprowadzany a ktoś miał już wszystkie 13 dziur odkryte wtedy tylko wystarczyło wejść do Przeklętej Jaskini
    - Mogłaby istnieć adnotacja po najechaniu kursorem że np. " Osiągnięcie zdobyte na postaci Semiramida" [przykład]


    Wiem że propozycja brzmi jak tani żart, lecz gdy pomyśli się o tym tak dłużej, ma on dużo sensu
    Liczę na zrozumienie [niezrozumienie też ] oraz dokładanie propozycji pokrewnych
    Liczę również na odzew od @tomi
    Życzę miłego dnia
    Ostatnio edytowane przez Hydrei ; 14-05-2024 o 11:36

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,346
    spoko ziutek jestem na tak, ale bigos się trochę zrobi

    wszystko wbite ponad pożeracza jeszcze, ale odejmowanie osiągnięć kiepsko
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  3. #3
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    378
    Odbieramy komus nowemu szanse na zbicie osiągnięć na wiecej niz 1 postaci, ale jak pamietam oslabianie wywerny juz bylo be? Proponuje zlikwidowac Nordie i wrocic do Devoa, bo po co komu 80 lvl.
    ***** ****

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    45
    na tak, ale nie na zasadzie przerzucania z jednej postki na druga ale laczone czyli jak zrobisz 1 lvl to bedziesz mial wszystko wbite z innych postek cos ala kolekcjonerki

  5. #5
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    125
    Cytat Napisał Hydrei Zobacz post
    Jeżeli chodziłoby o to jakby miało wyglądać dokładnie, mam kilka sugestii
    - Postać która otrzymałaby tego pożeracza, dostałaby osiągniecie po zabiciu jednej sztuki danego potwora jak ma to miejsce z osiągnieciem np. pechowy odkrywca gdy był wprowadzany a ktoś miał już wszystkie 13 dziur odkryte wtedy tylko wystarczyło wejść do Przeklętej Jaskini
    - Mogłaby istnieć adnotacja po najechaniu kursorem że np. " Osiągnięcie zdobyte na postaci Semiramida" [przykład]
    To już nie lepiej zrobić wspólnych osiągnięć dla konta? Propozycja jak najbardziej na tak, zwłaszcza że taka "blokada" pod warunkiem że aby dostać na danej postaci drugiego pożeracza to musisz raz zabić danego stworka nie spowoduje wykrzaczenie się qestów z pierwszym Necronem, Amaterasu itp.
    Miłego dnia

  6. #6
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    281
    Oczywiscie ze na nie to ze wbijasz pozeracza inna postka potem ci sie po prostu nie chce wbijac inna to juz twoj problem bylo wbijac odrazu na glownej wtedy nie robisz jakiegos bezsensownego tematu

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2018
    Postów
    29
    oczywiście że na tak

  8. #8
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    191
    Oczywiście, że na tak.
    Welcome to my world.

  9. #9
    Tak powinno być właściwie od początku.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  10. #10
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    977
    moze byc, ale tez jestem zdania ze lepiej na zasadzie ze pozeracze/osiagniecia sie nabijaja automatycznie na cale konto a nie z jakas zabawa w przekladanie, oczywiscie z zachowaniem mozliwosci wbicia tego samego osiagniecia raz na kazdej postaci zeby dostac znowu zetony
    ::::​)

  11. #11
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    124
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Odbieramy komus nowemu szanse na zbicie osiągnięć na wiecej niz 1 postaci, ale jak pamietam oslabianie wywerny juz bylo be? Proponuje zlikwidowac Nordie i wrocic do Devoa, bo po co komu 80 lvl.
    Dla mnie spoko bo w dniu wyjścia nordii miałem 64 poziom dopiero a pograłbym tamtejsze pvp iś i tak dalej :P
    This is a certified hood classic

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    45
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Oczywiscie ze na nie to ze wbijasz pozeracza inna postka potem ci sie po prostu nie chce wbijac inna to juz twoj problem bylo wbijac odrazu na glownej wtedy nie robisz jakiegos bezsensownego tematu
    hejter + bezsensowny komentarz

  13. #13
    Spoko z tym jeśli byłoby na koncie, że w przypadku usunięcia postaci taki postęp byłby cały czas zapisany na serwerze
    Natomiast sam pomysł jakiegoś deponowania osiągnięć z jednej postaci na drugą jest całkiem do rzyci
    Swoją drogą wartości żetonów za osiągnięcia na hlvlach to śmiech na sali, rozumiem że ta pensja minimalna 10 lat temu mogła wywoływać rumieńce ale czasy się zmieniły
    Le tits now

  14. #14
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    281
    Cytat Napisał Andrzej Drzewo Zobacz post
    hejter + bezsensowny komentarz
    Ankieta widac jak wyglada mozesz pisac ze hejtuje ale wyniki nie klamia

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    45
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Ankieta widac jak wyglada mozesz pisac ze hejtuje ale wyniki nie klamia
    szkoda, że jak wam się coś nie podoba to napuszczacie na ankiety ludzi

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •