Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zminą odnawiania dobowych zbieranek każdego dnia o północy?

Głosujących
63. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • ZA

    57 90.48%
  • PRZECIW

    6 9.52%
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 43 z 43

Temat: Zmiana w odnawianiu zbieranek

  1. #31
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    206
    Cytat Napisał PowerISO Zobacz post
    To może wprowadzimy specjalny przedmiot, który zbiera od razu wszystkie muszelki.
    Będzie jeszcze łatwiej.
    Cała gra oscyluje wokół cyklu 24-godzinnego, minibossy, możliwość walki z graczami na arenie, zadania dzienne, jesteś w stanie podać jakiś argument dlaczego według Ciebie zbieractwo nie powinno tak samo działać, czy tylko pisać takie teksty wyciągnięte z tyłka?

  2. #32
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    571
    Cytat Napisał Amaski Zobacz post
    Cała gra oscyluje wokół cyklu 24-godzinnego, minibossy, możliwość walki z graczami na arenie, zadania dzienne, jesteś w stanie podać jakiś argument dlaczego według Ciebie zbieractwo nie powinno tak samo działać, czy tylko pisać takie teksty wyciągnięte z tyłka?
    Bo sam wymieniłem ponad 10k muszelek i nie podoba mi się, że inni będą mieli łatwiej w tej kwestii.
    [Zgłoś treść do Moderatora Tak / Nie.]

  3. #33
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    378
    Cytat Napisał PowerISO Zobacz post
    Bo sam wymieniłem ponad 10k muszelek i nie podoba mi się, że inni będą mieli łatwiej w tej kwestii.
    Idąc tą logiką nie należy już podnosić limitu z 80 do 100 lvl, bo przecież ktoś po update będzie miał łatwiej...
    W argumentacji mógłbyś się trochę postarać. Nawet nie udajesz, że chodzi o zwykłą, ludzką złośliwość.

    W każdej grze z biegiem czasu, kolejnymi update'ami, pewne rzeczy są upraszczane. To nie jest nic dziwnego.
    ***** ****

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,346
    Cytat Napisał PowerISO Zobacz post
    Bo sam wymieniłem ponad 10k muszelek i nie podoba mi się, że inni będą mieli łatwiej w tej kwestii.
    To i tak chyba najrzadziej oglądany ranking w grze, niewiele stracisz. Hehe.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  5. #35
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    170
    F5

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2023
    Postów
    59
    Cytat Napisał Apollyon Zobacz post
    To i tak chyba najrzadziej oglądany ranking w grze, niewiele stracisz. Hehe.
    Nie no, jest jeszcze to XD
    Nazwa:  Zrzut ekranu 2024-05-11 114925.png
Wyświetleń: 172
Rozmiar:  10.3 KB

  7. #37
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    27
    F5, @Tomi XD To jest dosłownie kilka zmian w kodzie, 20 minut roboty. Weź chociaż odpowiedz czy jest szansa czy totalnie nie

  8. #38
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2018
    Postów
    63
    Ekonomii gry to nie zawali, a tylko przestanie wkurzać graczy którzy mają życie poza mfo. Będzie można wrócić do tego jak jest przy następnym rozdawaniu artefaktów, ale na co dzień itemki powinny się odnawiać po północy.

  9. #39
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    27
    Cytat Napisał SzymonR Zobacz post
    Ekonomii gry to nie zawali, a tylko przestanie wkurzać graczy którzy mają życie poza mfo. Będzie można wrócić do tego jak jest przy następnym rozdawaniu artefaktów, ale na co dzień itemki powinny się odnawiać po północy.
    Powiem tak. W przypadku 24h jest sprawa dosyć jasna, ale moim zdaniem 8h i 12h tez powinny mieć reset o 00:00 i potem adekwatnie do czasu odnowienia. Daję przykład. Zbierałem sobie ostatnio rydze koło godziny 9, chciałem dozbierać na szybko o 17 te co są co 8h bo się śpieszyłem do kina, ale okazało się że nie zbierałem ich o 9 równo tylko o 9:19 i już nie mogłem ich zebrać bo uciekłby mi autobus, więc zebrałem dopiero po powrocie do domu czyli koło 20 więc jeden drop grzybków mi przepadł bo nie jestem taki powalony, żeby się budzić o 4 nad ranem żeby rydze zbierać. Gdyby natomiast był znany reset zbieranek o 00:00 to wiem że jak wejdę o 8 rano, 8:15, 9:07 czy innej godzinie to ten rydz na mnie czeka do zebrania aż do następnego resetu za 8h czyli o 16:00. To chyba nie komplikuje jakoś wyścigu zbrojeń o artefakt bo i tak można max 3x dziennie zebrać daną rzecz jeżeli się odnawia co 8, 2x jeśli co 12 i tylko raz jeśli co 24h

  10. #40
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    27
    Super @Tomi, temat wisi już ponad miesiąc. Wyniki ankiety i ilość głosujących mówią same za siebie, ale żadnego odzewu. Ani mee ani bee. Jeżeli taki jest stosunek administracji to wszelkich pomysłów to raczej ta gra długo nie pociągnie. Aktualnie w grę grają sami starzy wyjadacze i to oni ją jeszcze jako tako utrzymują, ale raczej to już długo nie potrwa. I jeżeli upek z Sytche nie wyjdzie w przeciągu roku to najprawdopodobniej odpadam z ekipy bo ciężko grać w martwą gre w której pomysły są olewane. Tyle w temacie.

  11. #41
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    571
    Cytat Napisał BamboMudżynek Zobacz post
    Super @Tomi, temat wisi już ponad miesiąc. Wyniki ankiety i ilość głosujących mówią same za siebie, ale żadnego odzewu. Ani mee ani bee. Jeżeli taki jest stosunek administracji to wszelkich pomysłów to raczej ta gra długo nie pociągnie. Aktualnie w grę grają sami starzy wyjadacze i to oni ją jeszcze jako tako utrzymują, ale raczej to już długo nie potrwa. I jeżeli upek z Sytche nie wyjdzie w przeciągu roku to najprawdopodobniej odpadam z ekipy bo ciężko grać w martwą gre w której pomysły są olewane. Tyle w temacie.
    Mam propozycje
    100mf co miesiąc dla każdego gracza
    proszę głosować w ankiecie
    wyniki będą mówić same za siebie
    ;>
    [Zgłoś treść do Moderatora Tak / Nie.]

  12. #42
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    206
    Cytat Napisał PowerISO Zobacz post
    Mam propozycje
    100mf co miesiąc dla każdego gracza
    proszę głosować w ankiecie
    wyniki będą mówić same za siebie
    ;>
    A tego dalej boli jego 10k muszelek xD

    P.S. Jest różnica pomiędzy czystym komunizmem, a ułatwieniem trochę życia graczom, którym chce się robić zbieranki, a jest ich i tak niewiele :P
    Ostatnio edytowane przez Amaski ; 16-05-2024 o 22:50

  13. #43
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    27
    Cytat Napisał PowerISO Zobacz post
    Mam propozycje
    100mf co miesiąc dla każdego gracza
    proszę głosować w ankiecie
    wyniki będą mówić same za siebie
    ;>
    Pewnie w takiej ankiecie też byś był na NIE bo przecież ktoś by dostał za darmo a ty się biedny tyle nakosztowałeś i w rankingu wydanych mf by cię ktoś przegonił. Zbieraj dalej muszelki i szczyć się rankingiem na który nikt nie zwraca uwagi. Ludzie chcą sobie spokojnie na luzie zrobić próg do osiągnięcia i lecieć dalej na następne ale przecież nie można bo kolega już 10 koła muszelek nazbierał i to będzie bardzo nie fair że jakiś random teraz nie będzie zbierał 10k muszelek w dwa lata tylko w półtora roku. TRAGEDIA : /////

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •