Zobacz wyniki ankiety: jesteś za?

Głosujących
12. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    5 41.67%
  • nie

    7 58.33%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: zniesienie karencji na łapnie globala po zalogowaniu

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2021
    Postów
    33

    Zły zniesienie karencji na łapnie globala po zalogowaniu

    Wnioskuję o zniesienie karencji na łapanie globala po zalogowaniu do momentu aż nie ogarniecie tego że co chwila wywala do panelu. Wywaliło mnie, loguję z powrotem, 2 sekundy później global i co? I nie mogę go złapać ponieważ dopiero się zalogowałem... absurd

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337
    Proponuję, aby gra -> panel -> gra (ta sama postać) nie było uznawane jako ponowne zalogowanie. Zazwyczaj w takim przypadku mowa o wyrzuceniu z gry, nie intencjonalnego wylogowania.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  3. #3
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Apollyon Zobacz post
    Proponuję, aby gra -> panel -> gra (ta sama postać) nie było uznawane jako ponowne zalogowanie. Zazwyczaj w takim przypadku mowa o wyrzuceniu z gry, nie intencjonalnego wylogowania.
    Między innymi o to chodzi w tym zabezpieczeniu, aby nie rozstawiać kilku postaci po spotach.


    @Alien
    Jeśli występują problemy, proszę spróbować użyć serwera s2 w opcjach logowania.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Między innymi o to chodzi w tym zabezpieczeniu, aby nie rozstawiać kilku postaci po spotach.

    Jeśli występują problemy, proszę spróbować użyć serwera s2 w opcjach logowania.
    Dlatego zmiana postaci (postać 1 -> panel -> postać 2) powinna być "karana" przy łapaniu mini-bossów globalnych, ale wyjście do panelu i powrót na tą samą postać (postać 1 -> panel -> postać 1)- nie.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Apollyon Zobacz post
    Dlatego zmiana postaci (postać 1 -> panel -> postać 2) powinna być "karana" przy łapaniu mini-bossów globalnych, ale wyjście do panelu i powrót na tą samą postać (postać 1 -> panel -> postać 1)- nie.
    Nie odczytałem dokładnie

    Niestety, sposób w który obecnie jest to sprawdzane nie umożliwia takiego rozróżnienia.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •