Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Czy ktoś próbował kiedykolwiek grę wydać na osobnym kliencie gry?

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2019
    Postów
    4

    Czy ktoś próbował kiedykolwiek grę wydać na osobnym kliencie gry?

    Witam, ogólnie zawsze mnie zastanawiało czy sam silnik gry jest w stanie wyjść z przeglądarki. Zrobiłem szczegółową analizę tej gry zaczałęm pracę z ciekawości nad demkiem żeby zrobić wszystkie questy Od porwania do wyjścia z Dilli. Zastanawiało mnie zawsze czy ktoś spróbował odmówić tą grę dodać cienie, efekt parallax który nie jest osiągalny na aktualnym Silniku jak RPG Maker XP który jest przerobiony pod HTML i działał bez wsparcia Adobe Flasha oraz bazy PHP w którym są dane? Bynajmniej ja chciałbym zobaczyć grę w finalnej wersji fabuły oraz remaster tej gierki na odrębną grę a nie na przeglądarkę. Jakby też rozumiem opinie innych ludzi że granie na przeglądarce jest wygodne oraz nie trzeba się martwić o miejsce obstawiam że dane fabularne tej gry mają około 5-10 GB. Dodając że tilesety powtarzają się na pewnych lokalizacjach

  2. #2
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    562
    HTML5 CSS3 To jest przyszłość i łatwo dostępne.
    [Zgłoś treść do Moderatora Tak / Nie.]

  3. #3
    Cytat Napisał Hipio Zobacz post
    Witam, obstawiam że dane fabularne tej gry mają około 5-10 GB. Dodając że tilesety powtarzają się na pewnych lokalizacjach
    E no bez przesady, te grafiki, mimo swych ilości, nie mają takich rozdzielczości

    Gra w przeglądarce to akurat może zostać, zaś przejście na nowy silnik + podbita rozdzielczość, jak najbardziej na plus
    Le tits now

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2023
    Postów
    54
    Nie znam się od strony technicznej, natomiast zdecydowanie chciałbym zobaczyć wersję mobilną kompatybilną z wersją przeglądarkową. Wszystkie mikrotransakcje czy samo gospodarowanie energią wręcz są wpisane w model obecnych gier mobilnych.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •