Zobacz wyniki ankiety: Czy zainteresowani chcieliby pograć w igrzyska 2 razy w tygodniu?

GÅ‚osujÄ…cych
35. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    17 48.57%
  • nie

    18 51.43%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 34

Temat: Igrzyska w czwartek

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    38

    Igrzyska w czwartek

    Witam, z racji tego że dość spora grupa jest zainteresowana igrzyskami dla samej rozgrywki niż nagrodą proponuje:

    dorzucić igrzyska w czwartek
    obnizyć nagrode MF o 50%


    przypominam nie chodzimy tam dla nagrody tylko dla rozgrywki

    głosy w ankiecie uwazam za wazne jezeli osoba byla chociaz raz w tym roku na igrzyskach

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2020
    Postów
    10
    propozycja na plus, ale z nagrodą chyba przesadziłeś 😉

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    Z racji że jestem oportunistą nie zgadzam się na obniżenie nagród bo już obecny poziom nie jest jakiś obfity 20 mfów to nie jakoś dużo. Przy obecnej inflacji to nawet na chiperki i kolkę nie starczy przy przeliczaniu na złotówki. Ale ogólnie zgadzam się, czwartkowe igrzyska to by było coś, chętnie bym skrzyżował rękawica z moim kolegami z boaa.

  4. #4
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał Andrzej Drzewo Zobacz post
    przypominam nie chodzimy tam dla nagrody tylko dla rozgrywki
    To po co był ten jęk Fuśka i Denola, żeby nas rozbijać?
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  5. #5
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    To po co był ten jęk Fuśka i Denola, żeby nas rozbijać?
    Nazwa:  938FDBD0-EF93-412B-BBA3-5D0879BF92F9.png
Wyświetleń: 364
Rozmiar:  475.8 KB

    Propozycja super, ale nagroda w posstaci 20mf czyli 10zl to zart wiec, proponuje zwiekszyc chociaz do 50mf to moze czesc ludzi powroci do igrzysk
    Przepraszam że zakłócam Pana spokój ale od trzech tygodni ciągle mi dokuczają te same osoby takie jak:
    Eresmel,Elrond Undómiel, Dark, Azekami, Harrious, Fusia
    Czuję się prześladowany i gra mi się bardzo nieprzyjemnie, po nieudanych rozmowach z tymi graczami jestem zmuszony prosić Pana o interwecję.

  6. #6
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Bardzo ładnie pokazałeś, że drzewiec się myli, co do tego, że każdy chodzi dla funu. Widać ty musisz być wiecznie spłakany o te wygrane. XD
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  7. #7
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Cytat Napisał Andrzej Drzewo Zobacz post
    Witam, z racji tego że dość spora grupa jest zainteresowana igrzyskami dla samej rozgrywki niż nagrodą proponuje:

    dorzucić igrzyska w czwartek
    obnizyć nagrode MF o 50%

    przypominam nie chodzimy tam dla nagrody tylko dla rozgrywki

    głosy w ankiecie uwazam za wazne jezeli osoba byla chociaz raz w tym roku na igrzyskach
    Jestem zdecydowanie na tak, większość ludzi i tak miała gdzieś MF poza nielicznymi wyjątkami a jak frekwencja się utrzyma to dodatkowe IŚ? Czemu nie?

    Cytat Napisał Alvi Zobacz post

    Propozycja super, ale nagroda w posstaci 20mf czyli 10zl to zart wiec, proponuje zwiekszyc chociaz do 50mf to moze czesc ludzi powroci do igrzysk
    Ja bym poszedł w drugą stronę i zaproponował całkowite usunięcie nagród MF za igrzyska, w końcu byś przestał płakać że z nami nie wygrywasz. Polecam pójść do pracy to się przekonasz że nawet te 50MF to jest zwykły ochłap a nie nagroda.
    Miłego dnia

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał Alvi Zobacz post
    Nazwa:  938FDBD0-EF93-412B-BBA3-5D0879BF92F9.png
Wyświetleń: 364
Rozmiar:  475.8 KB

    Propozycja super, ale nagroda w posstaci 20mf czyli 10zl to zart wiec, proponuje zwiekszyc chociaz do 50mf to moze czesc ludzi powroci do igrzysk
    Odnośnie samego pomysłu igrzysk to mi się wydaje że ciekawa byłaby forma "turniejowa", czyli wchodzą ludzie i losują się grupy, potem walki aż do finału i finałowa 4 wygrywa nagrodę.

    Same igrzyska to w kółko jedno i to samo, Ci sami ludzie, te same grupki, ten sam płacz o wyłapywanie, zróbcie coś innego może to coś zmieni.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Odnośnie samego pomysłu igrzysk to mi się wydaje że ciekawa byłaby forma "turniejowa", czyli wchodzą ludzie i losują się grupy, potem walki aż do finału i finałowa 4 wygrywa nagrodę.

    Same igrzyska to w kółko jedno i to samo, Ci sami ludzie, te same grupki, ten sam płacz o wyłapywanie, zróbcie coś innego może to coś zmieni.
    Nie wiem czy full losowy tim jest sensowny ale prawdą jest że te eventy powinny zostać odświeżone. Bo od ilu 10? 8?lat jest jedno i to samo tylko zmieniają się zdolki ale to nadal jeden i ten sam event. Zmiany jak wchodzą to i tak się szybko przejadają.
    Nie powiem idea że mfy są na cały tim to naprawdę coś ciekawego aż dziwne że nie ma tego od początku w końcu to event polegający na walka 4 v 4.
    60 mf na tim czyli 15 mf na łebka to by była sensowna nagroda.
    Z takich zmian prostych do wprowadzenia ja bym proponował dodanie eventów full auto. (Tak, to też będzie zmiana która szybko się znudzi ale zawsze jakaś nowość)
    Na przykład środowe kg full auto[Minutowy okres przygotowania do walki pozostaje] i czwartkowe iś full auto[W przypadku walk 4v4 załącza się z bomby auto].

  10. #10
    Użytkownik Avatar Kyuubi
    Dołączył
    23-07-2015
    Postów
    126
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Odnośnie samego pomysłu igrzysk to mi się wydaje że ciekawa byłaby forma "turniejowa", czyli wchodzą ludzie i losują się grupy, potem walki aż do finału i finałowa 4 wygrywa nagrodę.

    Same igrzyska to w kółko jedno i to samo, Ci sami ludzie, te same grupki, ten sam płacz o wyłapywanie, zróbcie coś innego może to coś zmieni.
    forma turniejowa fajna opcja, kontra na wyłapywanie skoro już usunęli grupowanie się przed igrzyskami

    usuwanie jakichkolwiek nagród co trzeba w głowie mieć żeby tak w ogóle pomyśleć xd, to powinno być totalnie w 2 stronie i podwyższyć te nagrody
    Ostatnio edytowane przez Kyuubi ; 02-03-2024 o 23:46

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    38
    Tomi pogramy w czwartek czy nie ?

  12. #12
    Użytkownik Avatar Terens
    Dołączył
    12-04-2011
    Postów
    225
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Nie wiem czy full losowy tim jest sensowny ale prawdą jest że te eventy powinny zostać odświeżone. Bo od ilu 10? 8?lat jest jedno i to samo tylko zmieniają się zdolki ale to nadal jeden i ten sam event. Zmiany jak wchodzą to i tak się szybko przejadają.
    Nie powiem idea że mfy są na cały tim to naprawdę coś ciekawego aż dziwne że nie ma tego od początku w końcu to event polegający na walka 4 v 4.
    60 mf na tim czyli 15 mf na łebka to by była sensowna nagroda.
    Z takich zmian prostych do wprowadzenia ja bym proponował dodanie eventów full auto. (Tak, to też będzie zmiana która szybko się znudzi ale zawsze jakaś nowość)
    Na przykład środowe kg full auto[Minutowy okres przygotowania do walki pozostaje] i czwartkowe iś full auto[W przypadku walk 4v4 załącza się z bomby auto].
    Nawet mega prymitywne turnieje auto nadal nie sa wprowadzone. A jest gotowy wzor na mfo2.

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182
    W sumie pomysł z losowym składem na iś w czwartek jest dobrym pomysłem. Jakaś na pewno byłaby to nowość. Chętnie zagrałbym w składzie w jeden czwartek z Gabrysiem a za tydzień z Kagome a za 2 tygodnie z Pustką. Byłaby to szansa na dodatkową integrację i zakopanie długoletnich toporów wojennych. Nagrody w postaci mfów sugeruję by były adekwatne do ilości osób biorących udział. Jakby jednego dnia przyszło 10 osób to powiedzmy że dostawałoby się 10 mfów do podziału itd

  14. #14
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    119
    Super pomysł 4 supporty vs 4 osoby z obrażeniami!!!
    This is a certified hood classic

  15. #15
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    A moze po prostu wylaczyc akceptacje pomocy i wrocic do starych igrzysk smierci to wtedy losowi ludzie beda mogli dolaczac do walk???
    Przepraszam że zakłócam Pana spokój ale od trzech tygodni ciągle mi dokuczają te same osoby takie jak:
    Eresmel,Elrond Undómiel, Dark, Azekami, Harrious, Fusia
    Czuję się prześladowany i gra mi się bardzo nieprzyjemnie, po nieudanych rozmowach z tymi graczami jestem zmuszony prosić Pana o interwecję.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •