Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
5. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    4 80.00%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    1 20.00%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: [P4] szczurołak mnie oszukał

  1. #1
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    123

    [P4] szczurołak mnie oszukał

    Biłem szczurołaka przed 24 06.02 i wszystko było w porządku. Po północy portal aktywujący szczury normalnie działał (potworki się pojawiły), ale nie miałem nigdzie informacji o zabijaniu szczurów. Po zabiciu 100, szczurołak nie pojawił się i na nowo muszę go respić. Pomocy!
    https://media.discordapp.net/attachm...564&height=496

    edit
    nie umiem w linki sorki

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    Problem zgłaszałem z pół roku temu, to jest ogólnie zbugowany miniacz.
    1) postać potrafi się zaciac na którejś kratce przy szczurach X3 i będzie biło powyżej 150 szczurów bez szczurolaka

    2) Licznik szczurów a liczba ubitych też się czasami przycina i zbijasz te 2-3 szczury więcej

    3) problem nie wyświetlającego się licznika trzeba wychodzić i wracać bo bicie nie ma sensu

  3. #3
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    361
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Problem zgłaszałem z pół roku temu, to jest ogólnie zbugowany miniacz.
    1) postać potrafi się zaciac na którejś kratce przy szczurach X3 i będzie biło powyżej 150 szczurów bez szczurolaka

    2) Licznik szczurów a liczba ubitych też się czasami przycina i zbijasz te 2-3 szczury więcej

    3) problem nie wyświetlającego się licznika trzeba wychodzić i wracać bo bicie nie ma sensu

    1. Chodzi dokładniej o to, że jak naraz zaatakuje Cię za dużo grupek, czy też stoisz tuż przy kanałach i od razu Cię atakują, to się może zbugować.
    2. To też niestety zdarza się często.
    ***** ****

  4. #4
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    123
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Problem zgłaszałem z pół roku temu, to jest ogólnie zbugowany miniacz.
    1) postać potrafi się zaciac na którejś kratce przy szczurach X3 i będzie biło powyżej 150 szczurów bez szczurolaka

    2) Licznik szczurów a liczba ubitych też się czasami przycina i zbijasz te 2-3 szczury więcej

    3) problem nie wyświetlającego się licznika trzeba wychodzić i wracać bo bicie nie ma sensu
    Co do trzeciego to wychodzilem z mapy, odswiezalem, zmieniałem przeglądarke i ciagle nie mialem licznika. Dopiero po zabiciu 100 szczurów licznik sie pojawil i od nowa musialem bic

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •