Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 100

Temat: Turniej tvt 2v2

  1. #76
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Licze na zarozumialosc musialem z przyczyn losowych zamowic dzisiaj 3 x kobaltowe topory.

  2. #77
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Licze na zarozumialosc musialem z przyczyn losowych zamowic dzisiaj 3 x kobaltowe topory.
    według mnie najlepiej się przygotować przed turniejem a nie podczas turnieju

  3. #78
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    Cytat Napisał EmiLowaTy Zobacz post
    według mnie najlepiej się przygotować przed turniejem a nie podczas turnieju
    To nie jest zarozumiałość Emilowaty, jednak mimo wszystko masz rację. Przygotowanie do turnieju przed jego rozpoczęciem to dobra opcja - NIE MUSIAŁBYM WIECZNIE CZASU FAZ TURNIEJU WYDŁUŻAĆ!!!!!!!!

    zachęcam do wysyłania raportów z walk

  4. #79
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    Nazwa:  obraz_2024-03-21_232114628.png
Wyświetleń: 256
Rozmiar:  11.8 KB
    Sobota godzina 12:00 dzień sądu. Przypominam że po tym czasie zbieram dowody i winowajcy nie odbytych pojedynków dostają 0 punktów

  5. #80
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    Dzień dobry,
    Przepraszam za brak informacji ale odnośnie turnieju.
    Mamy finał pomiędzy:
    Asasyni vs ichtion,denol - bo5
    oraz mecz o 3 miejsce między:
    Niewolnicy denola vs storm,fusia - bo3

    Walki się odbędą jak się dogadają między sobą co do daty.
    Nazwa:  obraz_2024-03-25_224130144.png
Wyświetleń: 214
Rozmiar:  11.2 KB

  6. #81
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Sorry że przeszkadzam ale bardzo interesuję mnię kto wygrał w tym turnieju
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  7. #82
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Sorry że przeszkadzam ale bardzo interesuję mnię kto wygrał w tym turnieju
    Jak widac wykonawca zaginal od 25 marca

  8. #83
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182
    Czy ten turniej może się w końcu skończyć? Gdyby nie on to już dawno byśmy mieli scythe a tak to musimy czekać i czekać....

  9. #84
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Cytat Napisał EmiLowaTy Zobacz post
    Czy ten turniej może się w końcu skończyć? Gdyby nie on to już dawno byśmy mieli scythe a tak to musimy czekać i czekać....
    Gdyby nie on to bym nie stracił gemy 3 x. Następnym razem nie zapisujcie mnie, bo mnie takie słabo zorganizowane turnieje nie interesują.

  10. #85
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    @tomi chciales nieoficjalne turnieje to je skoncz bo to smiechu warte ze jakies randomy to organizuja po czym znikaja

  11. #86
    Użytkownik Avatar Dark
    Dołączył
    27-05-2020
    Postów
    57
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Gdyby nie on to bym nie stracił gemy 3 x. Następnym razem nie zapisujcie mnie, bo mnie takie słabo zorganizowane turnieje nie interesują.
    Przecież sam się zapisałeś :P chodzisz z głową w chmurach Kamil.....

  12. #87
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    Aaaa przepraszam, okres grypowy - walczyłem o życie. Turniej się powinien zakończyć do końca tego tygodnia. Walki kto z kim już ustaliłem 2 tygodnie temu i poinformowałem uczestników. Jedyny mój błąd jest taki że nie podałem sztywnej daty do kiedy mają zakończyć walki. Pozwoliłem że względu na range walk uczestnikom dogadać się wzajemnie, zmieniłem zdanie w tą niedzielę bo nie widziałem postępów.

    Odnośnie waszych błędnych stwierdzeń:
    Turniej jest oddolną inicjatywą i nigdy nie wpływał na datę upka. To są kłamstwa i manipulacje.
    Jak widać nie zniknalem no może schudłem parę kilogramów ale nie zniknalem.
    Dark nie wygrał tego turnieju.
    Organizacja turnieju nie ma żadnego związku z gemami. Wskaż jakikolwiek dowód że przeze mnie te gemy straciłeś a ci dam te gemy z własnej kieszeni.

    - - - - - - - - - -

    To że organizuje ten turniej to żaden dowód. Wskaż miejsce gdzie kazałem ci przekazać tę gemy dla innego gracza.

    - - - - - - - - - -

    Jeśli jeszcze macie jakieś wątpliwości to pytajcie

  13. #88
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182
    Gdyby nie było turnieju, to kaidan by nie stracił gemów. Ogólnie jak Kamil mówi że turniej jest złe zorganizowany, to tak jest. Nie wiem co lepszego mogło by być w tym turnieju, bo wykorzystując obecne narzędzia został on zrobiony jak najlepiej, ale jest źle zorganizowany według osoby z którą jednak trzeba się liczyć. Ogólnie turniej do zapomnienia i już byśmy mieli po 100 lvlu ale turniej zepsuł

  14. #89
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    119

    Pomysł

    Ja bym chciał tylko przypomnieć, że zaraz po ogłoszeniu wyników obecnego turnieju wlatuje turniej 3v3.
    Potem jeszcze turnieje w formie 4v4, 1v1 na pożegnanie Nordii a do tego konkurs na najładniejszy fanart związany z Nordią tak aby godnie zwieńczyć ten niesamowity update.

    Termin realizacji wszystkich tych konkursów to późna jesień 2026 roku.
    Czekajcie na info odnośnie wszystkich tych atrakcji już wkrótce
    This is a certified hood classic

  15. #90
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    Cytat Napisał Eresmel Zobacz post
    Ja bym chciał tylko przypomnieć, że zaraz po ogłoszeniu wyników obecnego turnieju wlatuje turniej 3v3.
    Potem jeszcze turnieje w formie 4v4, 1v1 na pożegnanie Nordii a do tego konkurs na najładniejszy fanart związany z Nordią tak aby godnie zwieńczyć ten niesamowity update.

    Termin realizacji wszystkich tych konkursów to późna jesień 2026 roku.
    Czekajcie na info odnośnie wszystkich tych atrakcji już wkrótce
    Halo po turnieju 2v2, będzie wstrzymany update znowu przez Bartolome. Bo każdy gracz będzie czekał aż wydropie kartę pędraka. Dopiero następne wydarzenia to turnieje 3v3 itd.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •