Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Więcej xp z bossów

  1. #1
    Użytkownik Avatar Mężczyzna
    Dołączył
    13-10-2018
    Postów
    26

    Więcej xp z bossów

    Moja propozycja: za pokonanie każdego bossa dostajemy tyle expa, żeby wbić minimalny poziom do następnego bossa np. po pokonaniu zielonego smoka dostajemy tyle expa ile potrzeba z 43 poziomu do 48 (minimalny poziom na duchy gothar). Wtedy expienia by było dużo mniej, ale nadal by miało sens np. jak ktoś ma problem z pokonaniem bossa. Można by było zrobić też tak, że z bossów niefabularnych takich jak Herszt Banitów dostawałoby się mniej expa, bo w przeciwnym razie zdobywanie poziomów byłoby za łatwe. Jak na razie to na wysokich poziomach wbijanie leveli zajmuje od kilku do kilkunastu dni więc po pokonaniu lewiatana gracz musiałby expić przez ponad miesiąc bez przerwy. Myślę że taka zmiania by bardzo zwiększyła aktywność graczy.

  2. #2
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    242
    Wtedy można byłoby wbić 80 lvl w jeden dzień XD. Poza tym minimalny poziom to kwestia względna, przytoczone duchy gothar da się zabić na 40 lvl.
    say gex

  3. #3
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Bez przesady z tymi skokami o milion poziomów, nie dość że głupie, to jeszcze blokowałoby możliwość bicia rekordów.
    Jeśli chodzi o zwiększenie expa samo w sobie o jakąś sensowną wartość, to imo spoko. Przyspieszyłoby to troszkę pewne etapy rozgrywki. Bossy z devos i późniejsze dają nam pewnie mniej niż 1% expa wymaganego na lvl. Jakbyśmy dostawali z 5-10% expa wymaganego na następny lvl od sugerowanego lvla bicia bossa minimum to byłoby moim zdaniem okej i pozwoliłoby choć trochę szybciej przechodzić przez nudniejsze części gry.
    Idę robić sobie cash, money - nie kaszę mannę
    Moi ludzie to klasyk
    Do zobaczenia mordziaty tymczasem

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2018
    Postów
    26
    Cytat Napisał Mężczyzna Zobacz post
    Moja propozycja: za pokonanie każdego bossa dostajemy tyle expa, żeby wbić minimalny poziom do następnego bossa np. po pokonaniu zielonego smoka dostajemy tyle expa ile potrzeba z 43 poziomu do 48 (minimalny poziom na duchy gothar). Wtedy expienia by było dużo mniej, ale nadal by miało sens np. jak ktoś ma problem z pokonaniem bossa. Można by było zrobić też tak, że z bossów niefabularnych takich jak Herszt Banitów dostawałoby się mniej expa, bo w przeciwnym razie zdobywanie poziomów byłoby za łatwe. Jak na razie to na wysokich poziomach wbijanie leveli zajmuje od kilku do kilkunastu dni więc po pokonaniu lewiatana gracz musiałby expić przez ponad miesiąc bez przerwy. Myślę że taka zmiania by bardzo zwiększyła aktywność graczy.
    Zwiększenie wartości expa z bossów o kilkukrotną wartość obecnego expa na duży plus, nagrody w postaci doświadczenia są obecnie śmieszne

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    W sumie w pierwszej chwili uznałem ten pomysł za głupi ale to ma sens.
    Dajemy graczom z bomby 80 ale z nabijaniem gemów i wgle i tak się męczą, naprawdę ciekawa propozycja można spróbować.
    Jedyny minus że to rozwiązanie by dobiło i tak już martwe przedziały rankingowe takie jak 30,40,50 ale gra do tego dąży od lat więc propozycja nawet zgodna z kierunkiem zmian. Jak najbardziej na tak

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •