Zobacz wyniki ankiety: Zmiana imienia podczas eventu

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    15 78.95%
  • NIE

    4 21.05%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Eventy - reset statystyk i zmiana profesji

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    56

    Eventy - reset statystyk i zmiana profesji

    Witam
    Patrząc na eventy w roku 2023 doszedłem do pewnego wniosku. Była możliwość aż 4 razy zrobić sobie bezpłatny reset statystyk i stwierdziłem.
    A może tak choć 1 raz w roku będzie możliwość zmienić imię postaci? Sądzę że wielu graczy korzystało już z tej możliwości ale za MF.
    Największy spór trwający nieprzerwanie i wytykany przez wielu graczy przy każdej nadarzającej się okazji to spór o imię skradzione, przywłaszczone.
    Piszę tu o sporze o nick Antybristler, może taka możliwość dodania bezpłatnej zmiany imienia wreszcie uspokoi, i zakończy spór zwaśnionych panów.
    A i innych graczy na pewno zadowoli możliwość zmiany bezpłatnie imienia.
    Ostatnio edytowane przez DĘBOWE MOCNE ; 18-01-2024 o 15:22

  2. #2
    Szczerze z resetu chyba nigdy nie korzystałem, za to chętnie bym użył darmowego zablokowania levela postaci
    Żółwie tańczą jak szalone...

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337
    Ogólnie inne usługi za MF mogłyby również raz na jakiś czas być przecenione, lub dostępne za darmo. Zmiana nazwy & kolejności w panelu postaci przede wszystkim, ze względu na brak bezpośredniej ingerencji w rozgrywkę.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  4. #4
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    361
    Cytat Napisał DĘBOWE MOCNE Zobacz post
    Witam
    Patrząc na eventy w roku 2023 doszedłem do pewnego wniosku. Była możliwość aż 4 razy zrobić sobie bezpłatny reset statystyk i stwierdziłem.
    A może tak chodź 1 raz w roku będzie możliwość zmienić imię postaci? Sądzę że wielu graczy korzystało już z tej możliwości ale za MF.
    Największy spór trwający nieprzerwanie i wytykany przez wielu graczy przy każdej nadarzającej się okazji to spór o imię skradzione, przywłaszczone.
    Piszę tu o sporze o nick Antybristler, może taka możliwość dodania bezpłatnej zmiany imienia wreszcie uspokoi, i zakończy spór zwaśnionych panów.
    A i innych graczy na pewno zadowoli możliwość zmiany bezpłatnie imienia.
    1. choć*
    2. Absolutnie na nie, zacznie sie plaga trollowania nickami.
    3. Resety statystyk jak najbardziej na tak.
    4. Kiedys proponowano zmiane kolejnosci postaci w profilu, to powinno byc tez dozwolone pare razy w roku.
    Ostatnio edytowane przez GalaxyPL ; 18-01-2024 o 15:44
    ***** ****

  5. #5
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Nie kazdy korzysta z resetu stat. Sam wiem po sobie jak nie mam zamiaru jakoms postacia walczyc to nie wykorzystuje tych resetow w ogole. Mimo tego ze nie zmienialbym nickow osobiscie to tez dobra opcja. Mozna dodac ze co event masz do wyboru reset/zmiana nicku czy nawet kolejnosc postek

  6. #6
    Użytkownik Avatar Dark
    Dołączył
    27-05-2020
    Postów
    57
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Szczerze z resetu chyba nigdy nie korzystałem, za to chętnie bym użył darmowego zablokowania levela postaci
    IMO najlepsze, może by przybyło trochę ludzi do walk na niższych przedziałach. Żeby walczyć na 20 czy 30 poziomie dłużej niż przez tydzień trzeba wydać mfy, to odstrasza dużo ludzi.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    Chętnie bym ustawił na najbliższym evencie nick MaPy. Jak najbardziej na tak.
    Z takim nickiem to może i dostęp do panelu GM`a bym dostał

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •