Zobacz wyniki ankiety: Pasują ci propozycje?

Głosujących
16. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    11 68.75%
  • Nie

    5 31.25%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Propozycje - Komunikat o zdobytej karcie i przycisk widoczności potworów.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2013
    Postów
    47

    Propozycje - Komunikat o zdobytej karcie i przycisk widoczności potworów.

    Mam taką propozycje, a mianowicie proponuje wprowadzić dodatkowy komunikat gdzieś obok mapy o zdobytej karcie podczas expienia/respienia. W ten sposób pomogło by zlokalizować raport ze zdobytą kartą, bo u niektórych przeciwników dropi coś jeszcze to utrudnia w pewien sposób zlokalizowanie raportu z kartą a dzięki komunikacie na mapie będzie można raz dwa zaznaczyć raport do ulubionych.

    Druga propozycja to przenieść tryb widoczności przeciwników z konfiguracji mapy. Ponieważ zajmuje to dużo czasu podczas respienia mini-bossów i unikatów. Proponuje zrobić opcje widoczności obok konfiguracji mapy.

    Co o tym sądzicie?

  2. #2
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213
    Obie propozycje na nie

  3. #3
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    361
    Cytat Napisał Lethal Zobacz post
    Mam taką propozycje, a mianowicie proponuje wprowadzić dodatkowy komunikat gdzieś obok mapy o zdobytej karcie podczas expienia/respienia. W ten sposób pomogło by zlokalizować raport ze zdobytą kartą, bo u niektórych przeciwników dropi coś jeszcze to utrudnia w pewien sposób zlokalizowanie raportu z kartą a dzięki komunikacie na mapie będzie można raz dwa zaznaczyć raport do ulubionych.

    Druga propozycja to przenieść tryb widoczności przeciwników z konfiguracji mapy. Ponieważ zajmuje to dużo czasu podczas respienia mini-bossów i unikatów. Proponuje zrobić opcje widoczności obok konfiguracji mapy.

    Co o tym sądzicie?
    obie propozycje na tak, oczywiście o ile nie będzie to czasochłonne
    ***** ****

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    115
    A może w przypadku kart - jeśli to możliwe dodanie linku do raportu z kartą obok karty w przedmiotach. Lub dodanie symbolu karty przy raporcie w której się ją zdobyło.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Znalezienie wydropionej karty w raportach zajmuje w 99% przypadków kilkanaście sekund. Może to zając kilka minut jedynie, jeśli biliśmy potwory które dropią przedmioty po większości lub każdej walce (np. mutanty), a takich potworów nie ma wiele.

    Widoczność potworków obecnie zmienia się w 2 sekundy, zwykle nawet nie muszę zatrzymywać postaci żeby to zrobić.

    Proponowane zmiany praktycznie nic by nie zmieniły, więc nie ma sensu dodawać dodatkowych opcji, powiadomień czy przycisków.
    Reputy tutaj

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337
    Jeżeli wprowadzenie dodatkowego okienka do filtrowania raportów oraz key-bind na włączanie/wyłącznie potworków zajmie 5 minut- jak najbardziej. Dłużej- nie wprowadzać, szkoda czasu. Nie robi to wielkiej różnicy.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    167
    Cytat Napisał Lethal Zobacz post
    Mam taką propozycje, a mianowicie proponuje wprowadzić dodatkowy komunikat gdzieś obok mapy o zdobytej karcie podczas expienia/respienia. W ten sposób pomogło by zlokalizować raport ze zdobytą kartą, bo u niektórych przeciwników dropi coś jeszcze to utrudnia w pewien sposób zlokalizowanie raportu z kartą a dzięki komunikacie na mapie będzie można raz dwa zaznaczyć raport do ulubionych.

    Druga propozycja to przenieść tryb widoczności przeciwników z konfiguracji mapy. Ponieważ zajmuje to dużo czasu podczas respienia mini-bossów i unikatów. Proponuje zrobić opcje widoczności obok konfiguracji mapy.

    Co o tym sądzicie?
    Proponowałem to dwa lata temu, werdykt był taki, że jest to technicznie trudne do zrobienia i trzeba by się nad tym bardzo długo spuszczać, a wiadome, że priorytetem jest Scythe.

  8. #8
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Proponowałem to dwa lata temu, werdykt był taki, że jest to technicznie trudne do zrobienia i trzeba by się nad tym bardzo długo spuszczać, a wiadome, że priorytetem jest Scythe.
    Priorytety nadal sa inne mija juz prawie rok od trailera I dalej cisza

  9. #9
    Użytkownik Avatar SiR MiT
    Dołączył
    19-05-2017
    Postów
    6
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Priorytety nadal sa inne mija juz prawie rok od trailera I dalej cisza
    Oczekiwanie miesiącami, a nawet latami to raczej standard w świecie gier. (Diablo, Cyberpunk, GTA VI etc.). Wiem, że to nie są gry przeglądarkowe, ale spokojnie w margonem/plemionach podobnie większe zmiany to kwestia ponad roku. Koniec II/połowa III kwartału wydają się realne - wg. mojej oceny.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •