Zobacz wyniki ankiety: Znieść koszt po zdobyciu wszystkich nagród?

Głosujących
20. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    15 75.00%
  • Zabij się, Nattat

    5 25.00%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Koszt zagadki matematycznej

  1. #1
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051

    Koszt zagadki matematycznej

    Witam, skoro zdarza się, że zmiany robione pod jedną osobę przechodzą, to proponuję, żeby koszt zagadki matematycznej został zniesiony po zdobyciu wszystkich nagród.

    Bo nie oszukujmy się, nikt nie jest takim chorym powaleńcem jak ja, żeby robić tą zagadkę do odciny, jak widać na załączonym obrazku.
    Bardzo dużo złota na to schodzi, a szczególnie na próby które muszę anulować przez zły opener lub zbyt wolne tempo, przez co lepiej próbę przerwać.


    Z góry dzięki.
    Załączony obraz Załączony obraz  
    Ostatnio edytowane przez Nattat ; 31-12-2023 o 01:11 Powód: czemu do jasnej ciasnej obrazki sie psujo -__-
    Idę robić sobie cash, money - nie kaszę mannę
    Moi ludzie to klasyk
    Do zobaczenia mordziaty tymczasem

  2. #2
    Użytkownik Avatar Duduś
    Dołączył
    11-02-2017
    Postów
    43
    Na tak, mimo że sam nie mam szans w takim rankingu to i tak nic nie daje, to jednak ciekawie jest zobaczyć ile w tym roku Nattat będzie w stanie wykręcić a dodatkowo może zachęcić innych do potrenowania.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    201
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Witam, skoro zdarza się, że zmiany robione pod jedną osobę przechodzą, to proponuję, żeby koszt zagadki matematycznej został zniesiony po zdobyciu wszystkich nagród.

    Bo nie oszukujmy się, nikt nie jest takim chorym powaleńcem jak ja, żeby robić tą zagadkę do odciny, jak widać na załączonym obrazku.
    Bardzo dużo złota na to schodzi, a szczególnie na próby które muszę anulować przez zły opener lub zbyt wolne tempo, przez co lepiej próbę przerwać.


    Z góry dzięki.
    Nieinwazyjna, szybka do wprowadzenia, przyjemna dla jednego, jak nie paru osób zmiana.
    Na tak.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Niepotrzebna zmiana, co innego gdyby za ranking rozdawano nagrody dla pierwszych top 3. Zajmijcie się scythe, a niepotrzebnymi tematami jak ten ; /
    (Ale tak, spoko opcja)
    Welcome to my world.

  5. #5
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    242
    Na tak, dodałbym też jakąś symboliczną nagrodę za topke typu duża paczka mikstur. Sam bym chętnie popróbował na co mnie stać gdyby nie koszt
    say gex

  6. #6
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    589
    Ja bym w ogóle zniósł koszt, za dużo mnie kosztuje zdobycie 50pkt, a co dopiero więcej
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  7. #7
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    Ja bym w ogóle zniósł koszt, za dużo mnie kosztuje zdobycie 50pkt, a co dopiero więcej
    1600G to mało

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    38
    Pm w grze dam ci tyle hajsu ze se bedziesz walil do 7 ta zagadke i nikt nie bedzie plakal

  9. #9
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Witam, skoro zdarza się, że zmiany robione pod jedną osobę przechodzą, to proponuję, żeby koszt zagadki matematycznej został zniesiony po zdobyciu wszystkich nagród.

    Bo nie oszukujmy się, nikt nie jest takim chorym powaleńcem jak ja, żeby robić tą zagadkę do odciny, jak widać na załączonym obrazku.
    Bardzo dużo złota na to schodzi, a szczególnie na próby które muszę anulować przez zły opener lub zbyt wolne tempo, przez co lepiej próbę przerwać.


    Z góry dzięki.
    Rób na postaci 10 lv

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •