Zobacz wyniki ankiety: czy ta propozycja powinna zostać wprowadzona?

Głosujących
35. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    27 77.14%
  • nie

    8 22.86%
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: możliwość zdobywania pożeracza yeti dla wszystkich osób w walce

  1. #1
    Użytkownik Avatar Maro
    Dołączył
    29-06-2018
    Postów
    5

    możliwość zdobywania pożeracza yeti dla wszystkich osób w walce

    przy obecnych zmianach, gdzie do losowania wchodzi z 10 osób i łapie tylko jedna, wbijanie pożeracza może być bardzo ciężkie i zająć dużo czasu. dlatego myślę że dobrą propozycją było by gdyby wszystkim osobom które były w walce nabijał się pożeracz. pozdrawiam
    i be like 'who knows' and i be the one knowing

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2023
    Postów
    54
    Wilk syty i owca cała. Na tak.

  3. #3
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    Wtedy jako taki pożeracz straciłby sens na moje ale jak wejdzie spoko

  4. #4
    Tak powinno być ze wszystkimi globalami. Skończą się kłótnie o łapanie i wszyscy będą szczęśliwi.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Tak powinno być ze wszystkimi globalami. Skończą się kłótnie o łapanie i wszyscy będą szczęśliwi.
    Globalami eventowymi prędzej, tam masz wyższy próg wejścia niż na normalne.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Globalami eventowymi prędzej, tam masz wyższy próg wejścia niż na normalne.
    tylko do pożeracza za globale eventowe trzeba złapać i ubić 25 sztuk a z globalami nie eventowymi jest problem bo potrzeba aż 100 sztuk ale ja byłbym za tym zeby pożeracza z globala eventowego zaliczało każdemu kto wbije ale za to z globalami nie eventowymi zmniejszyłbym z 100 do 75/50 ubić

  7. #7
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Na pewno na TAK, też na zwykłych globali by się przydało.
    Welcome to my world.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Duduś
    Dołączył
    11-02-2017
    Postów
    43
    Cytat Napisał Maro Zobacz post
    przy obecnych zmianach, gdzie do losowania wchodzi z 10 osób i łapie tylko jedna, wbijanie pożeracza może być bardzo ciężkie i zająć dużo czasu. dlatego myślę że dobrą propozycją było by gdyby wszystkim osobom które były w walce nabijał się pożeracz. pozdrawiam
    Na tak, ale wtedy wymagana ilość ubić Yetiego do pożeracza powinna być zwiększona, bo 25 pokonań nie będzie stanowiło żadnego wyzwania aby zrobić w trakcie pojedynczego eventu.

    Cytat Napisał Lokithor Zobacz post
    tylko do pożeracza za globale eventowe trzeba złapać i ubić 25 sztuk a z globalami nie eventowymi jest problem bo potrzeba aż 100 sztuk ale ja byłbym za tym zeby pożeracza z globala eventowego zaliczało każdemu kto wbije ale za to z globalami nie eventowymi zmniejszyłbym z 100 do 75/50 ubić
    Globale eventowe mają zmniejszoną ilość pokonań ze względu na to, że są mocno ograniczone czasowo, normalne globale są dostępne cały czas, dlatego nie uważam ze taka zmiana byłaby konieczna.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    119
    Potężne 10 żetonów
    This is a certified hood classic

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    38
    Oczywiscie ze na NIE. Jak zmądrzejecie to teŻ zmienicie zdanie.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Cytat Napisał Andrzej Drzewo Zobacz post
    Oczywiscie ze na NIE. Jak zmądrzejecie to teŻ zmienicie zdanie.
    Proszę cię, nawet nie bierzesz udziału w takich rzeczach, a wypowiadasz się. Zdecydowanie za krótki staż masz w tej grze.
    Welcome to my world.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    38
    Cytat Napisał Toshiro Zobacz post
    Proszę cię, nawet nie bierzesz udziału w takich rzeczach, a wypowiadasz się. Zdecydowanie za krótki staż masz w tej grze.
    Masz racje, nie biore udziału w czymś co polega na kampieniu 24/7 bo dla mnie nie ma to sensu tak samo jak zmniejszenie ilosci do wbicia
    Pozeracza dla kilku żetonów.
    Rozumiem że pożeraczy nie da się zdobyć za MF dlatego jestes pełen łez?

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Szczerze powiedziawszy ja totalnie nie rozumiem Waszych pomysłów i podejścia do rozgrywki.

    Chcecie wyzwań, jest pewne wyzwanie - wbić pożeracza = złapać, teraz nagle po tylu latach już nikt nie chce wyzwania, bo trudno go zrobić (przecież do tej pory wszyscy tak wbijali), no ale chyba na tym polega zdobycie pożeracza żeby nie było łatwo?

    Tak jest ze wszystkimi aspektami w grze i wieczne narzekanie, poleciało kilka kart z upominka - narzekanie, nie lecą karty - narzekanie, czemu nie lecą karty i obliczenia jak to już dawno powinno to polecieć. Był temat tych zadań codziennych - już są złe, bo a to wymagają eny, a to to, a jak nie to tamto i zawsze się znajdzie argument żeby ponarzekać.

    Nie dziwcie się że Tomi unika maksymalnie wprowadzania zmian, nie odpowiada i nawet jak patrzy na propozycje to się nie udziela. Wy wszyscy i każdy z osobna w tydzień potrafilibyście odwrócić grę jak blondynka o 360 stopni. Nie, nie pomyliłem się Wy byście coś wprowadzili, stwierdzili - jednak złe, przywrócić starą wersję.

    Dodatkowo jak gdzieś tu się przewinęło w innym temacie - wypłaszczacie grę, nawet w tak prostej dziedzinie jak dążenie do wbicia pożeracza chcecie to ułatwić to nie wiem może od razu powiedzcie jasno "pożeracza za MFy", bo trzeba ułatwić tym co nie biją Yetiego.

  14. #14
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Szczerze powiedziawszy ja totalnie nie rozumiem Waszych pomysłów i podejścia do rozgrywki.

    Chcecie wyzwań, jest pewne wyzwanie - wbić pożeracza = złapać, teraz nagle po tylu latach już nikt nie chce wyzwania, bo trudno go zrobić (przecież do tej pory wszyscy tak wbijali), no ale chyba na tym polega zdobycie pożeracza żeby nie było łatwo?

    Tak jest ze wszystkimi aspektami w grze i wieczne narzekanie, poleciało kilka kart z upominka - narzekanie, nie lecą karty - narzekanie, czemu nie lecą karty i obliczenia jak to już dawno powinno to polecieć. Był temat tych zadań codziennych - już są złe, bo a to wymagają eny, a to to, a jak nie to tamto i zawsze się znajdzie argument żeby ponarzekać.

    Nie dziwcie się że Tomi unika maksymalnie wprowadzania zmian, nie odpowiada i nawet jak patrzy na propozycje to się nie udziela. Wy wszyscy i każdy z osobna w tydzień potrafilibyście odwrócić grę jak blondynka o 360 stopni. Nie, nie pomyliłem się Wy byście coś wprowadzili, stwierdzili - jednak złe, przywrócić starą wersję.

    Dodatkowo jak gdzieś tu się przewinęło w innym temacie - wypłaszczacie grę, nawet w tak prostej dziedzinie jak dążenie do wbicia pożeracza chcecie to ułatwić to nie wiem może od razu powiedzcie jasno "pożeracza za MFy", bo trzeba ułatwić tym co nie biją Yetiego.
    Gorzej jak przyszło do wbijania pożeracza globali przed całymi zmianami , szczególnie ludzie na amie wbijali na potęgę

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    38
    Proponuje usunięcie wszystkich pożeraczy i po problemie bo za jakieś smieszne 10żetonów co miesiąc ludzie zachowują się jak zwierzęta[nie obrażając zwierząt]

    Po co ten cały krzyk? Chcesz nabić to sobie nabij ale nie płacz że jest Ci za trudno i nie oczekuj zmian tylko sie dostosuj... albo olej event jak Ci nie pasuje..

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •