Zobacz wyniki ankiety: Nowy serwer dla nowych z głupimi zmianami

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    21 75.00%
  • Nie

    7 25.00%
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Nowy serwer

  1. #1
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212

    Pomysł Nowy serwer

    przychodzę z taką małą propozycją i wiem ze było wiele tematów o nowym serwerze ale chodzi o to ze od pewnego czasu są wprowadzane zmiany na które nie mamy wpływu i są wprowadzane bez jakiejkolwiek informacji a chodzi oczywiście o zmiany z globalami eventowymi i nie tylko dlatego proponuję dodanie nowego serwera.
    Nowy serwer wprowadzanie aktualnie bezsensownych zmian które obecnie nikomu się nie podobają bez jakiejkolwiek informacji
    Stary serwer(aktualny) przywrócenie wszystkiego co było przed zmianami i nie wprowadzanie bezsensownych zmian

  2. #2
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    I to jest pomysł na +

  3. #3
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Oczywiscie ze na tak

  4. #4
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    wgrać serwer bez eventów
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  5. #5
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    361
    Jestem za, dodać na nowy serwer wszystkie "głupie" zmiany, usunąć bójki i można grać. Co szkodzi.
    ***** ****

  6. #6
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    372
    Dodać serwer, wrócić do starego systemu bójek z wypadającym eq. Praktycznie każda mapa bójkowa i odblokowywanie nowych miast co jakiś krótki odstęp czasu.

  7. #7
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    wgrać serwer bez eventów
    I bez globali. No necron może zostać

    No, ale dla każdego "głupie zmiany" oznaczają coś innego i nie da się zrobić serwera odpowiadającego wszystkim.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2023
    Postów
    54
    Jak najbardziej gituwa. Serwer na przykład przywrócony do początków Devos, myślę, że piękna opcja. Coś na podobie Oldschool Runescape - a MFO jest akurat mocno tą serią inspirowane

  9. #9
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Jeżeli zmiany były by do początku Devos to na tak, wrócił bym sobie do tych czasów, gdzie można było łapać każdego i można było tracić itemki, ludzie brali sosa, a nie się od razu poddawali.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  10. #10
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    na nie, ten serwer przyniesie dla ogółu gry więcej złego niż dobrego

    bójki już były poruszane milion razy więc ja bym nie oczekiwał że w najbliższym czasie wrócą w klasycznym stylu, ale globale są świeżą sprawą więc może piszcie wprost co się nie podoba zamiast pod wpływem emocji proponować zupełnie nieprzemyślany pomysł? o wiele usprawni to komunikację gracz - admin

  11. #11
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    nie wydaje mi sie zeby rozdzielanie istniejacej bazy graczy na 2 serwery bylo dobrym pomyslem biorac pod uwage to jak malo ich jest
    ::::​)

  12. #12
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    nie wydaje mi sie zeby rozdzielanie istniejacej bazy graczy na 2 serwery bylo dobrym pomyslem biorac pod uwage to jak malo ich jest
    co? przecież raz, że nowy serwer zachęci nowych graczy albo starych wyjadaczy, którzy odpuścili sobie ze względu na "przewagę nie do odrobienia" do zagrania to dwa, że w tej grze 1 punkt energii odnawia się co 3,5 minuty... wchodzi się do gry na 10 minut poexić i nie ma co robić także osobiście nie mam nic przeciwko, chętnie zagrałbym na nowym serwerze i jestem na tak.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Pierw wgrajmy nowe miasto i po kilku miesiącach można myśleć dalej co z tą grą.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2023
    Postów
    54
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    nie wydaje mi sie zeby rozdzielanie istniejacej bazy graczy na 2 serwery bylo dobrym pomyslem biorac pod uwage to jak malo ich jest
    Czy ja wiem? Jeśli by liczyć osoby serwer jako osobne konto z osobnym dostępem do tego serwera... Myślę, że nie powinno w żaden sposób zaszkodzić - miłośnicy fabuły byliby spokojniejsi, miłośnicy ryzykownych bójek i skupiający się na większej rywalizacji/dominacji również byliby zadowoleni.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •