Zobacz wyniki ankiety: Czy zmiana powinna być przywrócona?

Głosujących
55. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    37 67.27%
  • Nie

    18 32.73%
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 90

Temat: Yeti

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2021
    Postów
    11
    Hejo Hej,
    Moje zdanie jest takie, że na każdym globalu powinna być zasada 'kto pierwszy ten lepszy' a nie jakies losowania... Co to za losowania? Losowania to sa dobre w lotto..

    Pozdrawiam cielutko.

  2. #17
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Cytat Napisał Cristian Zobacz post
    Hejo Hej,
    Moje zdanie jest takie, że na każdym globalu powinna być zasada 'kto pierwszy ten lepszy' a nie jakies losowania... Co to za losowania? Losowania to sa dobre w lotto..

    Pozdrawiam cielutko.
    No zawsze tak bylo do czasu eventu Halloweenowego, ktos sie splakal i poszlo w swiat (nie pamietam juz kto). Przez lata bylo okej po czasie komus sie w dupskach poprzeprawcalo i zaczelo sie mieszanie. Teraz z tym losowaniem ten ranking lapaczy jest totalnie bezsensu bo i tak nie masz gwarancji ze skoro pierwszy zlapales to bedzie "twoj". Proponuje albo skasowac ten ranking i dodac tylko kto ile ubil nie wliczajac lapania albo po prostu wycofac te cale farmazonalne losowanie.

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2011
    Postów
    5
    niezle lapanie yeti od 10 lat to lapie a nigdy nie bylo tak zle odechciewa sie grac

    - - - - - - - - - -

    tragedia z tymi zmianami

  4. #19
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Kiedys Yeti skakal z tych dziur, potem se chodzil skakal dalej a teraz dostaje info od innych GRACZY nie administracji ze teraz trza stac przy dziurach bo z nich wychodzi i tyle. Fajnie ze Tomi dodaje zmiany o ktorych wiedza tylko on i testerzy.
    @Tomi wiesz ze masz dwie opcje jezeli wkladasz mniejsze czy wieksze zmiany? Na forum temat "wprowadzone zmiany" lub w gierce AKTUALNOSCI

    To nie pierwsza rzecz od lat ktora zostaje zmieniona bez zadnej informacji dla graczy, Tomi come on, jestes lepszy niz to

  5. #20
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Kiedys Yeti skakal z tych dziur, potem se chodzil skakal dalej a teraz dostaje info od innych GRACZY nie administracji ze teraz trza stac przy dziurach bo z nich wychodzi i tyle. Fajnie ze Tomi dodaje zmiany o ktorych wiedza tylko on i testerzy.
    @Tomi wiesz ze masz dwie opcje jezeli wkladasz mniejsze czy wieksze zmiany? Na forum temat "wprowadzone zmiany" lub w gierce AKTUALNOSCI

    To nie pierwsza rzecz od lat ktora zostaje zmieniona bez zadnej informacji dla graczy, Tomi come on, jestes lepszy niz to
    o tototototo, ja rozumiem że mogą być "małe zmiany" i "dla wszystkich" ale na moje sporo osób jeśli miało by wejść coś w tym stylu nie podpisało by się pod tym po prostu, https://forum.mfo3.pl/showthread.php...a-Buraku/page3 .Temat Bala, ajj co to była za zmiana za którą jak widać większość była za, same pozytywne komentarze i skąd to wyszło z braku dźwięku Ja rozumiem że to Twoja gra itp ale na moje zmiany powinny być pod graczy a nie zróbmy tak i zobaczymy co wyjdzie, Zmieniane miały być wszystkie globale eventowe to czemu Upominek pozostał bez zmian a czepiłeś się Yetiego? bo szukator był za mf-y? xd przecież to było odkąd pamiętam zresztą Yeti tak samo i jakoś nikt nie protestował . #brak info jak zwykle

    - - - - - - - - - -

    https://prnt.sc/TdKdC63JvH0l pozdrawiam serdecznie jak coś robić to do końca albo wcale moim zdaniem

  6. #21
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Po pierwsze z tego co wiem, było zapowiadane losowanie pomocników, po wprowadzeniu losowania łapań na amaterasu, więc nie rozumiem zdziwienia wszystkich tu zebranych.
    Po drugie to łapanie i tak było losowe, a teraz przynajmniej można sobie wbić na fonie, kliknąć w mini i samo polosuje czy jest się w walce czy nie.
    Oczywiście, rozumiem głosy osób którym się to nie podoba, bo najlepiej jak jest kto pierwszy ten lepszy, ale zaraz będzie płacz, że ciągle biją te same osoby, jak było na amaterasu, albo znowu ktoś będzie wbijać na bocie.
    Niech Tomi sobie testuje jak chce, to jego gra i rzadko kiedy liczy się z głosami graczy. Ile pamiętacie zmian których nikt nie chciał? Bo ja całkiem sporo, a w Nordii było takich więcej, niż zmian które były uzgadniane z graczami. Dziwię się, że się tego nie spodziewaliście, a zmiany pewnie zostaną, więc temat do zamknięcia.

    - - - - - - - - - -

    Nie chciał bym, żeby te respy były odseparowane jak w przypadku haloween i czas moim zdaniem jest w miare okay, idzie na spokojnie się zorientować i zmienić resp na drugi najbliższy, a nie jak w tamtym evencie, że czasami nawet nie zdążę zmienić karty.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  7. #22
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Po pierwsze z tego co wiem, było zapowiadane losowanie pomocników, po wprowadzeniu losowania łapań na amaterasu, więc nie rozumiem zdziwienia wszystkich tu zebranych.
    Po drugie to łapanie i tak było losowe, a teraz przynajmniej można sobie wbić na fonie, kliknąć w mini i samo polosuje czy jest się w walce czy nie.
    Oczywiście, rozumiem głosy osób którym się to nie podoba, bo najlepiej jak jest kto pierwszy ten lepszy, ale zaraz będzie płacz, że ciągle biją te same osoby, jak było na amaterasu, albo znowu ktoś będzie wbijać na bocie.
    Niech Tomi sobie testuje jak chce, to jego gra i rzadko kiedy liczy się z głosami graczy. Ile pamiętacie zmian których nikt nie chciał? Bo ja całkiem sporo, a w Nordii było takich więcej, niż zmian które były uzgadniane z graczami. Dziwię się, że się tego nie spodziewaliście, a zmiany pewnie zostaną, więc temat do zamknięcia.
    To niech sobie testuje u siebie na testowym xD co do Amy temat odgrzewanego wciąż kotleta nawet tam nie zachodzę po zmianach i wydaje mi się że jak by nie było tam wcale ludzi może by dopiero to pokazało że bez sensu jest dodawać coś takiego, ale jak ktoś stoi od "urodzenia" na globalach bo som jego to inna sprawa

  8. #23
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    To co miało być powiedziane, zostało powiedziane w przypadku Baalrukha. Ale jeszcze raz w skrócie:
    Zmiany wymusiły coraz częściej używane cheaty, a ten global był na nie wyjątkowo podatny.

    Jeśli chcecie zmian - mogą być one robione w obrębie tego co jest, nie będzie przywrócony tamten system z ww. powodu.
    Największym (i jedynym zrozumiałym) zarzutem w przypadku Baalrukha był fakt, że ci co łapią (obstawili dobry spot, ale nie złapali), byli w gorszej sytuacji do SOS niż ci co nie próbowali łapać, aby szybko wbić na SOS z oddali.
    Teraz ten problem już nie istnieje - zawsze warto łapać jeśli się stoi przy respie.

    Można wyregulować czas na reakcję osób stojących w dobrym spocie.
    Przy ekstremalnym skróceniu, można doprowadzić niemalże to identycznego łapania jak przy starym systemie (minus bieganie Yeti po całej mapie)
    Pamiętajcie jednak, że bot zawsze kliknie najszybciej.

  9. #24
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    #bo tak Powiedziane zostało, faktycznie ale zero informacji jak zwykle, nie wiem sprawia Wam to jakieś doznania dodatkowe jak gracze którzy bili np rok temu muszę kminić jak działa w rym roku global, a nie czekaj w sumie tak było od zawsze������Damian miał jednak rację. Szkoda szczępić ryja
    Ostatnio edytowane przez JeGGeRr ; 30-12-2023 o 07:20

  10. #25
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Jeśli do olbrzymiej rangi urasta sam brak informacji o zmianie (info być powinno, ale też można zauważyć po pierwszej próbie co i jak - to nie jest zmiana dużego kalibru), to faktycznie temat trochę bez sensu dalej ciągnąć. Jeśli jednak ktoś ma merytoryczne i sensowne propozycje korekt (biorące pod uwagę powody zmian), to będą one rozpatrzone.

  11. #26
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Jeśli do olbrzymiej rangi urasta brak informacji o zmianie (info być powinno, ale też można zauważyć po pierwszej próbie co i jak - to nie jest zmiana dużego kalibru), to faktycznie temat trochę bez sensu dalej ciągnąć. Jeśli jednak ktoś ma merytoryczne i sensowne propozycje korekt (biorące pod uwagę powody zmian), to będą one rozpatrzone.
    Czytaj, może dodam może nie, nie chce mi się. Tak jak już wcześniej było. To pisane nie tylko przeze mnie, brak informacji występuje tu nader często z "małych" bądź "większych" zmian. Czemu tylko Ty to wiesz więc może nam. Zdradzisz kiedyś . Może zróbmy limity na bicie, jak było w przypadku globali zwykłych bo skoro inni mogą wbić częściej to czemu ja mam raz, biec pół mapy bo się pojawił w jednej dziurze milion razy pod rząd
    Ostatnio edytowane przez JeGGeRr ; 30-12-2023 o 07:58

  12. #27
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Wszystkie większe zmiany są zawsze komunikowane. Oczywiste drobnostki nie zawsze, a tylko sporadycznie coś nie trafi do logu zmian przez niedopatrzenie.
    Reszty "zarzutów" nie rozumiem.

  13. #28
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76

    Pomysł

    Uroki pisania z tel. No mniejsza. To napisze tak abyś zrozumiał. Wybacz aż takie niedopatrzenie z mojej strony. Wprowadzasz zmiany czy tam. Naprawiasz błędy po X latach do których każdy się przyzwyczaił bądź stwierdził że nie ma sensu biadolić nad tym, bo i tak niczego to nie da. Jak widać tak jest od początku, zdanie graczy tutaj jest mało ważne, bo skoro piszą o coś, dodawane jest tu coś innego więc jaki to ma sens? Na moje gra powinna być dla graczy rozumie się samo przez się, więc czemu do gry wchodzi cos przez co nawet ne eventach będzie mniej osób jak widać po samej aktywności z roku na rok. I nie pisze tego w złej mierze tylko z inicjatywą. Czy ma sens dalsze działanie w tą stronę

    - - - - - - - - - -

    Może niech każdy wypowie się, dosłownie każdy kto jeszcze gra jest online wchodzi w miarę często i sprawdzimy czy faktycznie idzie to w dobrą strone czy sam sobie rzucasz kłody pod nogi tymi zmianami "żeby wszystkim było lepiej"

  14. #29
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Może inaczej...
    Czy chcesz powrotu sytuacji, gdzie konkurujesz z osobami, które mogą złapać Yeti z dowolnego miejsca mapy, zanim Ty go zobaczysz?

    Oczywiście można napisać, że skoro tak było 10 lat to powinno tak zostać.

    To nie jest tak, że ja sobie robię te zmiany, bo mam za dużo czasu. To jest odpowiedź na:
    a) własne obserwacje odnośnie zwiększonego używania skryptów (a tak się składa, że skrypty są powiązane głównie z rzeczami globalnymi, bo tam dają mega przewagę)
    b) narzekania graczy na bezsens konkurowania z takimi użytkownikami skryptów kierowane do mnie bezpośrednio

    Czy jest idealnie? Pewnie nie jest.
    Czy można by coś poprawić? Pewnie tak.
    Zależy jaki "efekt" chce się uzyskać i oceniając co konkretnie "pogorszyło" się w porównaniu do starego Yeti. (co starałem się też "wyciągnąć" od Graczy w przypadku Baalrukha)

    Przykłady:
    -Mogę dać np. tylko 3 sek. na łapanie - pewnie wejdzie wtedy do losowania 1-2 osoby max (nie wszyscy, którzy stoją w spocie zdążą zareagować) i reszta jest "po staremu" przez SOS.
    -Mogę zostawić dłuższy czas, ale dać priorytet osobie dołączającej jako pierwsza, aby to ona łapała dużo częściej niż ta, która dołącza jako 4.

    Im bardziej upodobnimy to do starego systemu, tym większa szansa na exploity.

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    -Mogę zostawić dłuższy czas, ale dać priorytet osobie dołączającej jako pierwsza, aby to ona łapała dużo częściej niż ta, która dołącza jako 4.
    Dokładnie o to chodzi. Niech łapanie/wbicie do walki nie będzie całkiem losowe, i osoby dołączające jako pierwsze mają większą szansę na udział w walce.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •