Zobacz wyniki ankiety: Czy zmiana powinna być przywrócona?

GÅ‚osujÄ…cych
55. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    37 67.27%
  • Nie

    18 32.73%
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 90

Temat: Yeti

  1. #1
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188

    Yeti

    Dlaczego jest losowanie na globalu eventowym Yeti?

    Kolejna nieprzemyślana propozycja tylko dąży do upadku gry MFO3, a gracze już naśmiewają się z takich pomysłów tylko dlatego, że zmiany wchodzą pod jedne osoby, a nie ogólnie dla całej społeczności MFO3.

    Takie coś to nie powinno mieć miejsca, zwłaszcza gdy Yeti respi się w kilku miejscach i jeszcze ta cała bieganina.
    Welcome to my world.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2016
    Postów
    39
    Kolejna śmieszna zmiana wprowadzona przez administrację upadającej gry. Mam nadzieję że i teraz wygra demokracja i głos większości tak jak w przypadku wiadomości dołączanej do prezentow. #FREEYETI

  3. #3
    Użytkownik Avatar Dark
    Dołączył
    27-05-2020
    Postów
    57
    Naprawdę, obecnie nie widzę sensu mapy Ośnieżone Wzgórza. Respi się Yeti - 2 razy do niego dobiegam jako jedna z dwóch pierwszych osób. W obu przypadkach nie mogę wziąć udziału w losowaniu, jak klikam w Yetiego to nic się nie dzieje - tak jakbym klikał w ścianę. Przez następne 20 sekund, kiedy nie mogę nic zrobić z Yetim, zbiegają się wszyscy z całej mapy, więc moje szanse pomocy spadają do kilku/kilkunastu procent. Świetne, sprawiedliwe rozwiązanie!

    Proponuję, by albo cofnąć zmiany, albo usunąć mapę Ośnieżone Wzgórza - obecny system można uprościć do zapisów na jakąś listę, z której losowane są 4 osoby, po co rozległa mapa z wieloma respami globala, skoro i tak miejsce gdzie się czeka ma zerowe znaczenie?

  4. #4
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    @up
    Poszły już poprawki braku interakcji oraz dopasowanie czasu. Być może jeszcze trzeba będzie go skrócić - do zbalansowania pomiędzy czasem na reakcję w danym miejscu, a możliwością dobiegnięcia z innego miejsca.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Duduś
    Dołączył
    11-02-2017
    Postów
    43
    W momencie gdy nie było 4 osób na losowaniu to SOS pojawia się tylko u gracza który "złapał".

  6. #6
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    Ja mam tylko taką nadzieję że łapanie zostało jak rok temu, a nie dodaliście losowania jakie było na Balu
    Ostatnio edytowane przez JeGGeRr ; 29-12-2023 o 09:34

  7. #7
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Chcieliscie sprawiedliwosci z lapaniem Baala i teraz placz o yetiego w druga strona 😂

  8. #8
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    242
    W momencie gdy losowanie zostałoby wyrzucone zapewne pojawiłby się płacz typu "yeti się buguje, jako pierwszy miałem interakcje a ktoś inny zlapal🤓🤓"
    say gex

  9. #9
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    Cytat Napisał XmistrzX Zobacz post
    W momencie gdy losowanie zostałoby wyrzucone zapewne pojawiłby się płacz typu "yeti się buguje, jako pierwszy miałem interakcje a ktoś inny zlapal������������"
    Przez tyle lat stara medota działała i nie było jakoś marudzenia. Ale jak widać zmiany zostają dodane jak zwykle bez wiedzy graczy czytaj #bo tak . Chcieliście przetestować luźno, ale macie testowy od tego na moje a nie irytować graczy

    - - - - - - - - - -

    Aczkolwiek, jeżeli jest tak samo jak rok temu z łapaniem to zwrócić honor muszę

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Gabrysxx Zobacz post
    Kolejna śmieszna zmiana wprowadzona przez administrację upadającej gry. Mam nadzieję że i teraz wygra demokracja i głos większości tak jak w przypadku wiadomości dołączanej do prezentow. #FREEYETI
    Zastanawia mnie czy bijesz pierwszy raz i nie ogarniasz mechaniki Yetiego czy faktycznie zmienili mechanikę ale to dam. Znać jak capne
    Ostatnio edytowane przez JeGGeRr ; 29-12-2023 o 10:06

  10. #10
    Użytkownik Avatar LeGenDar
    Dołączył
    17-12-2014
    Postów
    37
    Lekka przesada, losowanie powinno byc kto złapie a nie, że losuje kto walczy, totalnie bezsensowna zmiana o którą nikt sie nie prosił

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2016
    Postów
    39
    Cytat Napisał LeGenDar Zobacz post
    Lekka przesada, losowanie powinno byc kto złapie a nie, że losuje kto walczy, totalnie bezsensowna zmiana o którą nikt sie nie prosił
    Rowniez o jakiekolwiek losowanie nikt nie prosil ale oczywscie tomi robi to co chce ;D

  12. #12
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    123
    W takim wypadku jaki sens ma ''Ranking łapaczy Yetiego''? Może spośród wszystkich, którzy złapali chociaż jednego też się wylosuje kogoś kto wygra? Wcześniej łapała jedna osoba, bo yeti skoczył jej przed twarz, teraz z 10 osób automatycznie losowo łapie jedna.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Tragicznie to teraz wygląda z Yetim, już ono straciło swój KLIMAT z całą bieganiną po mapie, a tutaj? Po prostu wyskakuje z tej MALUTKIEJ dziury i czeka, stoi, zostaje łapany, a potem nastąpi losowanie kto PIERWSZY łapie, a potem 4 osoby od razu w niej. No bez kitu, nie podoba mi się taka zmiana jak i większość tutaj graczy.
    Welcome to my world.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2016
    Postów
    39
    Cytat Napisał Harriours Zobacz post
    W takim wypadku jaki sens ma ''Ranking łapaczy Yetiego''? Może spośród wszystkich, którzy złapali chociaż jednego też się wylosuje kogoś kto wygra? Wcześniej łapała jedna osoba, bo yeti skoczył jej przed twarz, teraz z 10 osób automatycznie losowo łapie jedna.
    Tak samo wbicie pożeracza jest bardzo trudne jak losuje jedną osobe z 30 obecnych

  15. #15
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    No więc jak widać zmiany, bez informacji zastanawia mnie kto chciał na Balu zmiany że to się potoczyło w ten sposób, bo gdyby zostawić to było by ok to nie . Swoją drogą jeśli wcześniejsze przeskakiwanie podczas łapania przez pół mapy ( co osobiście mi się nie przytrafiło ale słyszałem że tak było) to był błąd to czemu dopiero teraz zmiana, czy ktokolwiek chciał takie zmiany na Yetim xd i czy ktoś został poinformowany oczywiście że nie, dopiero po fakcie się dowiadujemy bo sobie coś zmienisz i a może wyjdzie
    Ostatnio edytowane przez JeGGeRr ; 29-12-2023 o 20:08

Uprawnienia

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •