Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Pożegnalny Konkurs

  1. #1
    Łukasz
    Konto usunięte

    Pożegnalny Konkurs

    Święta, święta i po świętach...

    Tak się składa, że nadchodzący koniec roku akurat zbiega się z końcem mojej niemal dziewięcioletniej przygody z MFO3.
    Cóż... Nie będę się w kolejnym miejscu rozpisywał na temat mojego odejścia, ale chciałbym podziękować Wam wszystkim za te lata fantastycznej współpracy. To dla mnie zaszczyt było być częścią tej niesamowitej społeczności.

    W ramach pożegnalnego gestu, ogłaszam konkurs, który ma na celu zachęcenie Was do dalszej zabawy i wspólnej integracji.
    W związku z dopiero co minionymi świętami sądzę, że każdy zasługuje na godny prezent. A zwłaszcza ci, którym życie przysporzyło już wystarczająco dużo złego.

    W konkursie może wziąć udział każdy chętny,
    Co trzeba zrobić?
    - Znaleźć dowolną wrzutkę internetową.
    - Wpłacić dowolną kwotę i udowodnić to na przykład podpisując się w niej swoim nickiem.
    - Podesłać tutaj screena wpłaty.

    Tylko tyle i aż tyle

    Każdy uczestnik będzie miał możliwość wybrania sobie dowolnej rzeczy spośród poniżej zamieszczonego spisu:


    Uzbrojenie


    Przedmioty


    Gemy


    Myślę, że od tych paru groszy nikt nie zbiednieje, za to tym potrzebującym mogą one zrobić wielką różnicę.
    Pamiętajmy bowiem, że nawet najmniejszy gest dobra może mieć ogromny wpływ.

    Raz jeszcze dziękuję Wam za wspólne chwile w MFO3 i mam nadzieję, że ta ostatnia inicjatywa przyniesie chociaż trochę radości innym.

    Z serdecznymi pozdrowieniami,

    ~£ukasz

    - - - - - - - - - -

    Aby nie być gołosłownym zacznę sam od siebie:


    "Wypadły z puli nagród:

    Ostatnio edytowane przez Łukasz ; 30-12-2023 o 14:50

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •