Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Zmiana umiejscowienia komunikatu przy zmianie skryptu

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2023
    Postów
    3

    Zmiana umiejscowienia komunikatu przy zmianie skryptu

    Witam,

    Nie owijając w bawełne, chciałbym zobaczyć, czy inni gracze również mają z tym "małą irytację". Chodzi tutaj dokładnie o komunikat po zapisie skryptu, który pojawia się dokładnie na opcji "drop down" z różnymi profilami.

    Szybki przykład:
    Posiadam 3 skrypty - Balance, Mag oraz Woj (wiadomo o co chodzi ). Zmieniając pewne warunki w skrypcie, zmiany zapisuje się tylko i wyłącznie na tym jednym. W momencie kiedy chciałbym exportować, a potem importować skrypt do innego profilu, ponieważ chciałbym mieć to samo w każdym, przy kliknięciu przycisku "Zapisz", pojawia się komunikat "Zapisano", króry totalnie zasłania opcję "szybszej" zmiany profilu np. z "Mag" na "Woj". Za każdym razem, muszę odczekać coś ok. 3-4s, aby móc zmienić profil na inny - CHYBA ŻE, grałem dużo w CS'a i mam dosyć dobrego cela myszką, żeby kliknąć szybciej "drop down box" przez wyskoczeniem komunikatu (choć, jest to dobry trening na pamięć mięśniową ).

    Wszystko można znaleźć w załączonych zrzutach ekratu:
    Problem: Wynikający problem po kliknięciu przycisku "Zapisz"
    Fix: Pewien pomysł z dodaniem małego "Paddingu" do "kontenera" zawierającego dane elementy tego okna, tak aby komunikat pojawił się wyżej nad "drop down box'em" zmiany profilu.

    Nie mam pojęcia, czy inni gracze również mają z tym małą irytację, że trzeba odczekać te kilka sekund, kiedy szybko chcemy to załatwić i iść dalej w kierunku ratowania Natiusa z rąk Thanarga . Wiem, że coś takiego jest bardzo małą zmianą, lecz patrząc pod względem UI/UX'owym, myślę, że jest to ciekawym rozwiązaniem i usprawnieniem doświadczenia gry .

    Dajcie proszę znać, co myślicie o tym i czy Wy również macie z tym mały problem.

    Dzięki!

    Problem:

    Nazwa:  problem.png
Wyświetleń: 114
Rozmiar:  142.9 KB

    Fix:

    Nazwa:  fix.png
Wyświetleń: 111
Rozmiar:  129.3 KB

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    38
    można też wprowadzić by można było klikać po komunikacie bo z tego co pamiętam to ten komunikat pojawia się w kilku irytujących miejscach

  3. #3
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    362
    Wystarczy wprowadzić, by kliknięcie (i) było potwierdzeniem przeczytania komunikatu i automatycznie zamknięciem go.
    ***** ****

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •