Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
3. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    0 0%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    3 100.00%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: [P4] Pożarcie Niegrzecznych Dzieci - mechanika

  1. #1
    Użytkownik Avatar dudzin
    Dołączył
    13-06-2020
    Postów
    61

    [P4] Pożarcie Niegrzecznych Dzieci - mechanika

    Może ktoś wytłumaczyć o co chodzi z "Pożarcie Niegrzecznych Dzieci" w tej walce https://s1.mfo3.pl/game/details.php?bid=be27479dd ?
    Według opisu zdolności zabija graczy ze statusem "niegrzeczny". W poradniku na forum jest napisane ,że status "niegrzeczny" nakłada zdolność "Świąteczne Przeczekanie", która w opisie nie ma nic o tym statusie, ma tylko informację "Nakłada status Nietykalność bez limitu tur.". Ale to i tak nie ma znaczenia bo w tej walce nie użył ani razu zdolności "Świąteczne Przeczekanie".

    Nie wiem co tu nie gra, czy to wina poradnika czy błąd w mechanice albo opisie zdolności, ale jest to bardzo niejasne i prosiłbym o wytłumaczenie i poprawę bo takie rzeczy zabijają przyjemność z gry.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Duduś
    Dołączył
    11-02-2017
    Postów
    43
    Sprawdzenie Listy nadaje status niegrzeczny wszystkim graczom, używa go zaraz po Pierwszej Gwiazdce, której używa gdy walka przekroczy 140 tur. W tym wypadku po prostu za wolno go zbiliście i nie jest to żaden błąd.

  3. #3
    Użytkownik Avatar dudzin
    Dołączył
    13-06-2020
    Postów
    61
    Cytat Napisał Duduś Zobacz post
    Sprawdzenie Listy nadaje status niegrzeczny wszystkim graczom, używa go zaraz po Pierwszej Gwiazdce, której używa gdy walka przekroczy 140 tur. W tym wypadku po prostu za wolno go zbiliście i nie jest to żaden błąd.
    Wszystko sie zgadza. Czyli problem leży po stronie poradnika, gdzie podane informacje są nieprawidłowe.

  4. #4
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    Cytat Napisał dudzin Zobacz post
    Wszystko sie zgadza. Czyli problem leży po stronie poradnika, gdzie podane informacje są nieprawidłowe.
    Bardziej chodzi o to że nie do końca są znane "wszystkie tajniki" jakie stosuje upominek może pożreć po przeczekaniu faktycznie na koniec nie wiem jaka jest różnica z czekiem lub bez ;> ale w większości przypadków powyżej 130+ tury daje pierwszą gwiazdkę, nakłada liste ** po czym pożera

  5. #5
    Łukasz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał dudzin Zobacz post
    Wszystko sie zgadza. Czyli problem leży po stronie poradnika, gdzie podane informacje są nieprawidłowe.
    ✔ Poprawione ~Ł

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •