Zobacz wyniki ankiety: Dodajemy?

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    7 25.00%
  • nie (+uzasadnienie)

    21 75.00%
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: do usuniecia

  1. #1
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    361

    do usuniecia

    do usuniecia
    Ostatnio edytowane przez GalaxyPL ; 21-12-2023 o 11:10
    ***** ****

  2. #2
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    373
    Na nie, to tylko duperel. Wystarczy być bardziej uważnym.

    Pozdrawiam
    Marcin

  3. #3
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    nie ma opcji, grinch nie jest obowiązkowy do bicia, a gdy już się zrespi to automatycznie zablokuje to co w evencie najważniejsze, czyli zbieranie fragmentów zabawek

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Ta spina o uzasadnienie to jeden wielki LOL. Argument dyskwalifikujący ten pomysł jest tak oczywisty że to raczej ty powinieneś się wysilać składając takie propozycje.
    Grinch nie jest obowiązkowy i taka zmiana blokowałaby udział w evencie dla graczy którzy nie chcą / nie mogą / nie potrafią ubić grincha.
    Sam parę lat temu event zrobiłem bez walk z grinchem więc absurdalność tej propozycji aż mnie zaskoczyła

  5. #5
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    361
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Ta spina o uzasadnienie to jeden wielki LOL. Argument dyskwalifikujący ten pomysł jest tak oczywisty że to raczej ty powinieneś się wysilać składając takie propozycje.
    Grinch nie jest obowiązkowy i taka zmiana blokowałaby udział w evencie dla graczy którzy nie chcą / nie mogą / nie potrafią ubić grincha.
    Sam parę lat temu event zrobiłem bez walk z grinchem więc absurdalność tej propozycji aż mnie zaskoczyła
    Dwie osoby podały ten argument i zrobiły więcej niż cała reszta, która olała uzasadnienie.
    Wystarczy się wypowiedzieć, a nie klikać "NIE" po złości, bo później piłeczka zostanie odbita w drugą stronę.
    Respektuję wasze kontrargumenty i przyznaję, że są dobre.
    Pytanie do admina, czy taka blokada nie mogłaby wejść jako wariant do aktywacji dla osób, które tego chcą?
    Jeśli nie, to sprawa jest jasna i nie ma co liczyć na wejście tej nowości.
    ***** ****

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    Nie ma sensu nic zmieniać. Argumenty jak wyżej. Dodatkowo co ci zmieni te 30 gremlinów ubitych w trakcie istnienia grincha - NIC, wiadomo losowa szansa na pojawienie grincha ale możesz sobie interpolować liczbę grinchy

  7. #7
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Jestem na nie, to już powinno zależeć więcej od gracza, a nie lecieć po czyste lenistwo, bo "tak". To my musimy podejmować decyzje, a nie gra za nas. Co to pomoże w tym graczom jak "wejdzie" ta cała zmiana? Nieumiejętnie podejmowanie decyzji też wpłynie na życie realne i tego się trzymajmy. Nie powinno być łatwo w grze.
    Welcome to my world.

  8. #8
    Naprawdę piszecie eseje, bo nie chcecie prostej ułatwiającej życie zmiany? xD
    Żółwie tańczą jak szalone...

  9. #9
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Ta spina o uzasadnienie to jeden wielki LOL. Argument dyskwalifikujący ten pomysł jest tak oczywisty że to raczej ty powinieneś się wysilać składając takie propozycje.
    Grinch nie jest obowiązkowy i taka zmiana blokowałaby udział w evencie dla graczy którzy nie chcą / nie mogą / nie potrafią ubić grincha.
    Sam parę lat temu event zrobiłem bez walk z grinchem więc absurdalność tej propozycji aż mnie zaskoczyła
    Grinch jest elementem eventu.
    Wystarczyłoby dodać jako opcja dialogowa u Wrednego Gremlina, kto będzie chciał, ten sobie przełączy.
    Jak będziecie się tak kłócić o największą pierdołę to niczego nie wprowadzą w tej grze przez kolejne 5 lat.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

  10. #10
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    361
    Post do usuniecia. Pomysl sie nie przyjal, poza tym zaczyna sie robic offtopic w wykonaniu paru osob, ktore nie zrozumialy o co chodzi.
    ***** ****

  11. #11
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Post do usuniecia.
    OK.

    Ps:
    p.s. Głosy na "NIE" bez uzasadnienia traktowane są jako nieważne. Wysilcie się trochę z argumentacją.
    nie wydaje mi sie, zebys ty o tym decydował
    Dodatkowo, nie rozumiem dlaczego zastosowałeś to wyłącznie do opcji sprzecznej z twoim pomysłem, a nie do każdego głosu
    ***** ***

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •