Zobacz wyniki ankiety: Czy jestes za tym by taki sklep powstal?

Głosujących
43. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    34 79.07%
  • Nie

    9 20.93%
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 59 z 59

Temat: Kolekcjonerskie przedmioty za mfy

  1. #46
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    Cytat Napisał Amaski Zobacz post
    Nie przesada, MFy na targu można nawet często kupić po ok. 70k, co wtedy dałoby przy kupnie za złoto kolekcjonerke za 49kk, co przy bardzo rzadkiej kolekcjonerce normalnie wartej 30kk nie jest przesadą
    Geniusze która kolekcjonerka przekroczyła 20kk nawet, nie mogę z Wami mówimy tu o realnych cenach a nie o tych które sobie narzuciliście pod wpływem emocji i komentarza

  2. #47
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    201
    Cytat Napisał JeGGeRr Zobacz post
    Geniusze która kolekcjonerka przekroczyła 20kk nawet, nie mogę z Wami mówimy tu o realnych cenach a nie o tych które sobie narzuciliście pod wpływem emocji i komentarza
    Nie mówię, że jakakolwiek tyle kosztuje, odniosłem się do tego jedynie, że jeśli jej rynkowa cena wynosiłaby 30kk, tak jak w przykładzie podanym przez Andrzeja Drzewo, to cena 700MF wcale nie jest wygórowana, tak jak to uważa Suczek.

  3. #48
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    Cytat Napisał Amaski Zobacz post
    Nie mówię, że jakakolwiek tyle kosztuje, odniosłem się do tego jedynie, że jeśli jej rynkowa cena wynosiłaby 30kk, tak jak w przykładzie podanym przez Andrzeja Drzewo, to cena 700MF wcale nie jest wygórowana, tak jak to uważa Suczek.
    Ale nie wynosi, i dochodzimy do prostego wniosku że 700 mf to wygórowana cena

  4. #49
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Wprowadźcie towar do obiegu, bo szukanie kolekcjonerki na targu kilka/kilkanaście miesięcy jest przesadą, niech ludzie kombinują ze zgromadzeniem złota na kupno, zamiast myśleć ,,kiedy do gry zostanie dodana czapka mikołaja, czy tam jakaś inna jemioła'' Cena nie jest problemem, problemem jest to, że przedmiotów NIE MA W GRZE.

  5. #50
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    38
    Cytat Napisał JeGGeRr Zobacz post
    Ale nie wynosi, i dochodzimy do prostego wniosku że 700 mf to wygórowana cena
    to Twoim zdaniem jaka jest cena za kolekcjonerki których w grze wogóle nie ma ?

  6. #51
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Andrzej Drzewo Zobacz post
    to Twoim zdaniem jaka jest cena za kolekcjonerki których w grze wogóle nie ma ?
    Taka, jaką ustalą gracze.
    Na ten moment według mnie najsensowniejszym rozwiązaniem jest wystawienie niektórych przedmiotów na licytację od Mistrza gry, z ceną zaczynającą się od 1g.
    ***** ***

  7. #52
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Taka, jaką ustalą gracze.
    Na ten moment według mnie najsensowniejszym rozwiązaniem jest wystawienie niektórych przedmiotów na licytację od Mistrza gry, z ceną zaczynającą się od 1g.
    Takie licytacje to na pewno nie na obecnych zasadach, musiałoby być przedłużanie się takich aukcji po ostatnim przebiciu o co najmniej 3-7 dni od ostatniego przebicia, a nie tylko kilkanaście minut tak jak jest obecnie przy zwykłych aukcjach.

    I serie kolekcjonerek powinny wracać co ileś lat, 2021 rok był idealnym rokiem na wrzucenie do gry kolekcji z 2011 roku i zmianę w opisie z *2011* na *2011* *2021*.
    10 lat na uzbieranie wszystkich kolekcjonerek to i tak ogromna ilość czasu, tym bardziej w takiej grze jak tutaj, gdzie mało kto handluje, bo handlowanie się nie opłaca.

    Sensownych rozwiązań jest mnóstwo, wystarczy wziąć jakiekolwiek z większych gier.
    Tutaj nie trzeba na nowo wynajdywać koła. Koło zostało już wynalezione.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

  8. #53
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    201
    Cytat Napisał JeGGeRr Zobacz post
    Ale nie wynosi, i dochodzimy do prostego wniosku że 700 mf to wygórowana cena
    Ale tu nie chodzi o cenę, tylko o proporcje ceny zlota do MF ni... jeggerze.

    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Taka, jaką ustalą gracze.
    Na ten moment według mnie najsensowniejszym rozwiązaniem jest wystawienie niektórych przedmiotów na licytację od Mistrza gry, z ceną zaczynającą się od 1g.
    Zgodzę się!

  9. #54
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Taka, jaką ustalą gracze.
    Na ten moment według mnie najsensowniejszym rozwiązaniem jest wystawienie niektórych przedmiotów na licytację od Mistrza gry, z ceną zaczynającą się od 1g.
    No tak mistrz gry i to nie zaburzy w żaden sposób cen, no skąd pomijając fakt że kupią Ci których na to stać
    Ostatnio edytowane przez JeGGeRr ; 21-12-2023 o 17:07

  10. #55
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Cytat Napisał Amaski Zobacz post
    Nie przesada, MFy na targu można nawet często kupić po ok. 70k, co wtedy dałoby przy kupnie za złoto kolekcjonerke za 49kk, co przy bardzo rzadkiej kolekcjonerce normalnie wartej 30kk nie jest przesadą
    Nie wiem skad wy bierzecie te ceny wyssane z palca? Ja 319 kolekcjonerek kupilem za lekko ponad 50kk I sa w tym rzadkie z 2013 itd. Z tego tematu zrobil sie juz cyrk i wypisuja osoby ktore nawet nie znaja sie, ceny kolektow sa ustalane przez wystawiajacego fakt ale jestem w 100% pewny ze jak ktorys z was wystawi nawet 1 kolekcjonerke za 10-15kk to nikt tego nie kupi. Ogarnijcie sie troche

  11. #56
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    Cytat Napisał Amaski Zobacz post
    Ale tu nie chodzi o cenę, tylko o proporcje ceny zlota do MF ni... jeggerze.
    Jak masz problem z moim nickiem to nie pisz go



    Zgodzę się!
    Jak już język przestanie Cię boleć to możesz wyjść, bo nie wnosisz nic na moje poza swoimi przypuszczeniami
    Ostatnio edytowane przez JeGGeRr ; 21-12-2023 o 17:24

  12. #57
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Pregnant Zobacz post
    Takie licytacje to na pewno nie na obecnych zasadach, musiałoby być przedłużanie się takich aukcji po ostatnim przebiciu o co najmniej 3-7 dni od ostatniego przebicia, a nie tylko kilkanaście minut tak jak jest obecnie przy zwykłych aukcjach.
    Jak najbardziej popieram dane rozwiązanie.
    Jeżeli jest możliwość zmiany zasad aukcji wyłącznie od Mistrza gry (zmian w aukcjach zwykłych między graczami nie mam zamiaru w tym momencie oceniać) to uważam to za dobry pomysł. Dyskutowałbym nad czasem przedłużania aukcji od ostatniego przebicia - sam skłaniałbym się do 24h od ostatniej oferty (bądź krócej), gdyż jest to wystarczająco dużo czasu a aukcje nie ciągnęłyby się w nieskończoność.

    Cytat Napisał Pregnant Zobacz post
    I serie kolekcjonerek powinny wracać co ileś lat, 2021 rok był idealnym rokiem na wrzucenie do gry kolekcji z 2011 roku i zmianę w opisie z *2011* na *2011* *2021*.
    10 lat na uzbieranie wszystkich kolekcjonerek to i tak ogromna ilość czasu, tym bardziej w takiej grze jak tutaj, gdzie mało kto handluje, bo handlowanie się nie opłaca.
    Z kolekcjonerkami w stylu cukierków bądź przedmiotów dostępnych u sklepikarzy eventowych za MF jest to warte uwagi.

    Z przedmiotami dostępnymi z minibossów (np. Baalrukh) chciałbym zaproponować inne rozwiązanie na zasadzie "unikatowości" przedmiotu, która byłaby uwzględniona w opisie kolekcjonerki (np. zamiast roku byłoby rzadkość - 7 czy coś)

    Przykładowo mamy 10 części danego minibossa (serce, głowa, skóra etc.), wszystkie dropią z minibossa od samego początku lecz każda z tych kolekcjonerek ma różny % szans dropu. W ten sposób mamy np. 5% szans na drop jakiejkolwiek kolekcjonerki, a w tych 5% jest uwzględniona unikatowość konkretnej kolekcjonerki
    Przykładowo (% ustaliłem losowo):
    12,5% - kolekcjonerka o poziomie rzadkości 1
    10% - kolekcjonerka o poziomie rzadkości 2
    7,5% - poziom 3
    5% - 4
    3,33% - 5
    itd itd. tak, aby całość się sumowała do 100%.
    ***** ***

  13. #58
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Jak najbardziej popieram dane rozwiązanie.
    Jeżeli jest możliwość zmiany zasad aukcji wyłącznie od Mistrza gry (zmian w aukcjach zwykłych między graczami nie mam zamiaru w tym momencie oceniać) to uważam to za dobry pomysł. Dyskutowałbym nad czasem przedłużania aukcji od ostatniego przebicia - sam skłaniałbym się do 24h od ostatniej oferty (bądź krócej), gdyż jest to wystarczająco dużo czasu a aukcje nie ciągnęłyby się w nieskończoność.

    Z kolekcjonerkami w stylu cukierków bądź przedmiotów dostępnych u sklepikarzy eventowych za MF jest to warte uwagi.

    Z przedmiotami dostępnymi z minibossów (np. Baalrukh) chciałbym zaproponować inne rozwiązanie na zasadzie "unikatowości" przedmiotu, która byłaby uwzględniona w opisie kolekcjonerki (np. zamiast roku byłoby rzadkość - 7 czy coś)

    Przykładowo mamy 10 części danego minibossa (serce, głowa, skóra etc.), wszystkie dropią z minibossa od samego początku lecz każda z tych kolekcjonerek ma różny % szans dropu. W ten sposób mamy np. 5% szans na drop jakiejkolwiek kolekcjonerki, a w tych 5% jest uwzględniona unikatowość konkretnej kolekcjonerki
    Przykładowo (% ustaliłem losowo):
    12,5% - kolekcjonerka o poziomie rzadkości 1
    10% - kolekcjonerka o poziomie rzadkości 2
    7,5% - poziom 3
    5% - 4
    3,33% - 5
    itd itd. tak, aby całość się sumowała do 100%.
    Temat zaczęty na zasadzie kupna kolektów za MF, widzę że się kończy na kupowaniu ich przez tych którzy najwięcej golda mają, nie no fajne rozwiązanie dla wszystkich którzy zbierają nie ma co
    PS. od początku było mówione że kolekty z globali zostają bez zmian, nie rozumiem po co to wałkować nawet XDD
    Ostatnio edytowane przez JeGGeRr ; 21-12-2023 o 22:29

  14. #59
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    @Tomi zamknij juz temat bo co tutaj sie pisze to juz lekki cyrk. Podales swoje propozycje my swoje. Sam zadecyduj co z tego wyniknie i daj nam po prostu znac. Ankieta mowi samo za swoje.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •