Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za podniesieniem dziennego limitu amy podczas trwania eventów

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    17 60.71%
  • nie

    11 39.29%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 60

Temat: Zwiększenie limitów na amie podczas eventów

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    16-08-2013
    Postów
    19
    Na globalach nie powinno być opcji wbijania samemu i poddawania dla złośliwości bardzo niemiłe zachowanie

  2. #17
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Cytat Napisał tpt Zobacz post
    Na globalach nie powinno być opcji wbijania samemu i poddawania dla złośliwości bardzo niemiłe zachowanie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    System czaszki za sabotowanie globali. Można bić w mieście. Zaatakowany z czaszką podczas walki ma ignorowane posiadanie depozytu i w momencie walki wnosi wkład cały swoim posiadanym goldem. Z 3 walki gdzie traci po ponad 100k za walkę i by się nauczył jeden z drugim (Oczywiście pod warunkiem że w momencie walki atakujący będzie miał kilka kk przy sobie)

  4. #19
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    System czaszki za sabotowanie globali. Można bić w mieście. Zaatakowany z czaszką podczas walki ma ignorowane posiadanie depozytu i w momencie walki wnosi wkład cały swoim posiadanym goldem. Z 3 walki gdzie traci po ponad 100k za walkę i by się nauczył jeden z drugim (Oczywiście pod warunkiem że w momencie walki atakujący będzie miał kilka kk przy sobie)
    No nie no, wtedy Kagome, Sensei Sonquar, damianxp, DawidXD itp. itd. potraciliby po kilka milionów w jeden dzień. Nie przesadzajmy.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał tpt Zobacz post
    Na globalach nie powinno być opcji wbijania samemu i poddawania dla złośliwości bardzo niemiłe zachowanie
    Ciekawe co na to wszystko admin... Nazwa:  thinking-face_1f914.png
Wyświetleń: 181
Rozmiar:  24.5 KB
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Wy serio nie macie co robić tylko ciągle dyskutować o limitach i globalach. Weźcie już dajcie sobie spokój z tymi ciągłymi zmianami, dobrze jest jak jest.

    W kwestii sabotów to musicie sędziego ustawić, który będzie analizował każdą walkę, każdy skrypt, każdy build, nabicie atrybutów itd. Widziałem te wspaniałe skrypty wrzucone na forum, nic tylko pogratulować jak kiepsko można napisać skrypt na ame, ale nie chciało mi się komentować rozpowszechniania niedopracowanych skryptów. Manu bić nie umieją, a skrypty poprawiają, ich sprawa, tyle w temacie.

    Nie wiem po co Damian wyciąga jakieś screeny że poddają, albo że padają we 2/3, chcą to poddają, a jak padają? Przecież oni nie robią tego specjalnie tylko bić nie umieją lub odpalają skrypty. Kim Czi już oddał swój pierwszy skrypt, który większość nazwała sabotującym i co się działo?
    1. Przyszedł ktoś,
    2. Poumierał sobie,
    3. Poszedł sobie, bo nie chciało mu się nabijać atrów / robić EQ.

    Teraz co się dzieje?
    1. Przychodzi ktoś,
    2. Umiera sobie,
    3. Płacz że global za silny,
    4. Leci nerf bossa z Devos, bo gracze 80 lvl sobie nie radzą.

    I jeszcze teraz Kim Chi pisze że administracja "sobie nie zdaje sprawy, albo sobie zdaje sprawę", otrząśnij się, nerfy poszły bo gracze 80 mają problem z ubiciem znerfionego bossa z Devos.

    Odnośnie dropów to jakie dropy, dropy z czego? Nawet z Wenda nie leci nic szczególnego, co tam masz wilcze EQ? Bogactfoooo na tych globalach.

    Wojna się toczy o amaterasu tylko i wyłączenie dlatego, że:
    1. Respi się w jednym miejscu,
    2. Jest dokładny timer respu i nie trzeba czekać,
    3. Masz opcję złapania i SOS.
    Tyle w temacie to pokazuje ile pracy chce ktokolwiek włożyć w bicie, czyli wbić o czasie, złapać lub nie, wyjść z gry.

    Bawcie się dobrze, bo więcej biadolicie na forum jakie każde rozwiązanie jest złe. Ja mówię - zlikwidować globale, zróbcie je wymienialnym mini i po problemie. Przecież przy 4 sztukach dziennie to i tak jak wymiana jakiegokolwiek innego bossa, tylko ded liczony jest jako "zabity" dla łapiącego. Mniej płaczu, mniej problemów.

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182
    ja jestem za tym żeby zająć się scythe a nie męczyć ciągle temat globali. Pozdrawiam

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Wy serio nie macie co robić tylko ciągle dyskutować o limitach i globalach. Weźcie już dajcie sobie spokój z tymi ciągłymi zmianami, dobrze jest jak jest.

    W kwestii sabotów to musicie sędziego ustawić, który będzie analizował każdą walkę, każdy skrypt, każdy build, nabicie atrybutów itd. Widziałem te wspaniałe skrypty wrzucone na forum, nic tylko pogratulować jak kiepsko można napisać skrypt na ame, ale nie chciało mi się komentować rozpowszechniania niedopracowanych skryptów. Manu bić nie umieją, a skrypty poprawiają, ich sprawa, tyle w temacie.

    Nie wiem po co Damian wyciąga jakieś screeny że poddają, albo że padają we 2/3, chcą to poddają, a jak padają? Przecież oni nie robią tego specjalnie tylko bić nie umieją lub odpalają skrypty. Kim Czi już oddał swój pierwszy skrypt, który większość nazwała sabotującym i co się działo?
    1. Przyszedł ktoś,
    2. Poumierał sobie,
    3. Poszedł sobie, bo nie chciało mu się nabijać atrów / robić EQ.

    Teraz co się dzieje?
    1. Przychodzi ktoś,
    2. Umiera sobie,
    3. Płacz że global za silny,
    4. Leci nerf bossa z Devos, bo gracze 80 lvl sobie nie radzą.

    I jeszcze teraz Kim Chi pisze że administracja "sobie nie zdaje sprawy, albo sobie zdaje sprawę", otrząśnij się, nerfy poszły bo gracze 80 mają problem z ubiciem znerfionego bossa z Devos.

    Odnośnie dropów to jakie dropy, dropy z czego? Nawet z Wenda nie leci nic szczególnego, co tam masz wilcze EQ? Bogactfoooo na tych globalach.

    Wojna się toczy o amaterasu tylko i wyłączenie dlatego, że:
    1. Respi się w jednym miejscu,
    2. Jest dokładny timer respu i nie trzeba czekać,
    3. Masz opcję złapania i SOS.
    Tyle w temacie to pokazuje ile pracy chce ktokolwiek włożyć w bicie, czyli wbić o czasie, złapać lub nie, wyjść z gry.

    Bawcie się dobrze, bo więcej biadolicie na forum jakie każde rozwiązanie jest złe. Ja mówię - zlikwidować globale, zróbcie je wymienialnym mini i po problemie. Przecież przy 4 sztukach dziennie to i tak jak wymiana jakiegokolwiek innego bossa, tylko ded liczony jest jako "zabity" dla łapiącego. Mniej płaczu, mniej problemów.
    +1 sędzia to dobry pomysł.
    Jako najbardziej nieprzekupny gracz oraz zwycięzca plebiscytu gracz roku zgłaszam siebie na stanowisko sędziego.
    Dajcie mi tylko uprawnienia do dawania czaszek graczom i będzie permanentny spokój z huncwotami.
    Zapewne będą głosy sprzeciwu z każdej strony pod moją kandydaturą, a to tylko dowodzi jak świetnym wyborem będę.

  8. #23
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    139
    Cytat Napisał nerrux Zobacz post
    Podczas eventu haloweenowego, jak i obecnego bożonarodzeniowego można zauważyć spadek osób chętnych do bicia amaterasu, jak na globala o którego było tyle problemów nagle dochodzi do sytuacji gdzie potrafi ona stać przez 30 minut bez walki ponieważ każdy chętny do bicia jej ma limity, jest to co najmniej żałujące że trzeba prosić ludzi by na nią przyszli bo nikt inny nie może. Dlatego prosta propozycja, na czas trwania eventów zwiększyć limit możliwych wbić dziennie do np. 6 sztuk, rozwiązałoby to problem z deficytem osobników potrzebnych do bicia TAK POTĘŻNEGO globala podczas eventów.
    Pozdrawiam.
    nikogo nie obchodzi ama
    https://www.youtube.com/watch?v=V5QukAC-jqE
    Ej wiedzieliście że można dodawać propozycje graczy do gry?? Ja też nie lol

  9. #24
    Użytkownik Avatar nerrux
    Dołączył
    29-07-2017
    Postów
    102
    Cytat Napisał fufcio Zobacz post
    nikogo nie obchodzi ama
    Skoro ama nikogo nie obchodzi to po co są limity? Usuńmy je i po problemie.


    Albo jeszcze lepiej, wywalmy całego globala z gry wtedy będzie koniec z płaczem nielicznych
    Ostatnio edytowane przez nerrux ; 06-12-2023 o 22:52

  10. #25
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    139
    Cytat Napisał nerrux Zobacz post
    Skoro ama nikogo nie obchodzi to po co są limity? Usuńmy je i po problemie.
    usuń ame i nagle gra stanie się o 100% lepsz, wszystkie tematy o super propozycjach przestaną zamieniać się w upośledzone limity i gracze zaczną bić zwykłe mini które i tak są bardziej opłacalne niż jakieś czerwone gówno co dropi uzbro na 65
    https://www.youtube.com/watch?v=V5QukAC-jqE
    Ej wiedzieliście że można dodawać propozycje graczy do gry?? Ja też nie lol

  11. #26
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    362
    Cytat Napisał EmiLowaTy Zobacz post
    ja jestem za tym żeby zająć się scythe a nie męczyć ciągle temat globali. Pozdrawiam
    Najlepsza z odpowiedzi.

    Globale dla graczy robiących quest powinny być łatwiejsze do ogarnięcia i zbicia.
    Po prostu niech walą go bez ryzyka bójki do momentu wykonania zadania.

    Po wykonaniu zadania obowiązuje zasada powiedzmy 6 wygranych walk z globalem dziennie.
    A co inne danego dnia wymyślcie sobie sami wśród siebie. Nolajfów nie będzie to interesowało. Bawcie się jak was to tam interesuje.
    ***** ****

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    200
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Najlepsza z odpowiedzi.

    Globale dla graczy robiących quest powinny być łatwiejsze do ogarnięcia i zbicia.
    Po prostu niech walą go bez ryzyka bójki do momentu wykonania zadania.

    Po wykonaniu zadania obowiązuje zasada powiedzmy 6 wygranych walk z globalem dziennie.
    A co inne danego dnia wymyślcie sobie sami wśród siebie. Nolajfów nie będzie to interesowało. Bawcie się jak was to tam interesuje.
    Jak ktoś chce do questa to raczej nie ma problemu. Wystarczy napisać do kogoś z bijących, zazwyczaj pomogą Ci ustawić EQ, poradzą coś i popilnują z Tobą nawet to jedno zbicie na questa. Mimo, że bardzo długo nie tykałem globali nigdy nie miałem problemów z znalezieniem pomocy do pierwszego do questa.

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Pomysł jak najbardziej bez żadnego podłoża logicznego, wrzuć ankietę, oczywiście, że na NIE.

  14. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    200
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Pomysł jak najbardziej bez żadnego podłoża logicznego, wrzuć ankietę, oczywiście, że na NIE.
    Widać, że ty nie masz żadnego podłoża logicznego. Ama jest limitowana by więcej ludzi ją biło. W czasie eventu popyt na Ame gwałtownie maleje. Nie ma nic dziwnego w propozycji zwiększanie limitów na czas eventów.

  15. #30
    Użytkownik Avatar nerrux
    Dołączył
    29-07-2017
    Postów
    102
    Dodałem ankietę, swoją drogą nie rozumiem sprzeciwu kilku osób,limity zostaną zwiększone również dla nich,nie widzę komu ta propozycja miałaby zaszkodzić

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •