Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za podniesieniem dziennego limitu amy podczas trwania eventów

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    17 60.71%
  • nie

    11 39.29%
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 60

Temat: Zwiększenie limitów na amie podczas eventów

  1. #46
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    No coś ci się pomieszało jedyną osobą bijącą 6 am dziennie byłem ja bo potrafiłem ame złapać 4x pod rząd.
    Nie ma sensu wprowadzać łatek jak zaraz scythe i wszystko wróci do normy, czas świąteczny to czas spędzony z rodziną i do tego wszystkich nolifów zachęcam .
    DLATEGO JESTEM NA NIE
    Po pierwsze nie mówimy o nowym limicie tylko o jego "miękkiej wersji", ta propozycja to nie jest moja fanaberia, są osoby które po prostu nie mają z kim bić bo te limity są po prostu głupie zwłaszcza na evencie, nie rozumiem sensu twardych limitów na takich stworkach, których nie możesz polecieć solo, dlaczego osoba która nie biła ma być ukarana jakby wbiła co najmniej dwa razy ten limit?

    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post

    No właśnie sensowny, czasami musisz bić z kimś kogo nie dokońca lubisz i to jest git
    Jeszcze jakby byli chętni do bicia tego, pomijam fakt, że jedyną alternatywą dla osób od senseia są pregnanty, które jedynie co mogą zrobić to bić tylko w swoim składzie albo poddać komuś globala.

    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Jaki był rezultat tych petycji? bo jeśli większość była na nie to nie ma co się dziwić że nie weszło...
    A jaki był na forum po wprowadzeniu? Dokładnie taki sam, dlatego jak była ta petycja to nawet nie zakładałem, że wejdzie i miałem rację, z amą będzie tak samo, nie musisz mi wierzyć, sam się przekonasz.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  2. #47
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post


    Jeszcze jakby byli chętni do bicia tego, pomijam fakt, że jedyną alternatywą dla osób od senseia są pregnanty, które jedynie co mogą zrobić to bić tylko w swoim składzie albo poddać komuś globala.


    .
    Oby mi dali tego sędziego decydującego kto saboci globale z bomby takie huncwoty by z czaszką latały i byłby spokój

  3. #48
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Dajcie spokój z tą amą, to była luźna propozycja by te limity rozluźniać tylko na eventach by ta ama nie stała pusta, nikt nie będzie bawić się w sędziego (bo i po co marnować czas sędziować jakiegoś bossa na 65 lvl którego już nie ma i tak z kim bić).
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  4. #49
    Użytkownik Avatar nerrux
    Dołączył
    29-07-2017
    Postów
    101
    Dokładnie to co Damian napisał,propozycja jest tylko po to żeby ama nie stała pusta podczas eventów,aktualnie na godzinę 21.00 ama stała przez 2h nie tykana,pisząc propozycję chciałem doprowadzić do tego żeby właśnie takich sytuacji nie było, ale zawsze komuś coś się nie spodoba...
    Ostatnio edytowane przez nerrux ; 08-12-2023 o 21:28

  5. #50
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał nerrux Zobacz post
    Dokładnie to co Damian napisał,propozycja jest tylko po to żeby ama nie stała pusta podczas eventów,aktualnie na godzinę 21.00 ama stała przez 2h nie tykana,pisząc propozycję chciałem doprowadzić do tego żeby właśnie takich sytuacji nie było, ale zawsze komuś coś się nie spodoba...
    Tak działa demokracja, gdyby ten pomysł miał jakiekolwiek podłoże logiczne, to administracja uwzględniłaby go, przy wprowadzaniu ograniczeń, nie sądzisz? Zalecam przestać zawracać głowę jakimś globalem z Devos i nie spowalniać powstawania Scythe musisz po prostu przyjąć i zaakceptować aktualne warunki panujące w tej grze komputerowej, bardzo mi przykro z tego powodu :/

  6. #51
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Tak działa demokracja, gdyby ten pomysł miał jakiekolwiek podłoże logiczne, to administracja uwzględniłaby go, przy wprowadzaniu ograniczeń, nie sądzisz?
    To polecam kupić okulary skoro nie jesteś w stanie dobrze zobaczyć poprawnego wyniku ankiety tu jak i na evencie.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  7. #52
    Użytkownik Avatar nerrux
    Dołączył
    29-07-2017
    Postów
    101
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Tak działa demokracja, gdyby ten pomysł miał jakiekolwiek podłoże logiczne, to administracja uwzględniłaby go, przy wprowadzaniu ograniczeń, nie sądzisz? Zalecam przestać zawracać głowę jakimś globalem z Devos i nie spowalniać powstawania Scythe musisz po prostu przyjąć i zaakceptować aktualne warunki panujące w tej grze komputerowej, bardzo mi przykro z tego powodu :/
    Nazwa:  obraz_2023-12-09_200257699.png
Wyświetleń: 181
Rozmiar:  672.3 KB

    Ama stoi 2h,nie bita przez nikogo, a ty mówisz że te zmiany nie mają żadnego podłoża logicznego

  8. #53
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    200
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Tak działa demokracja, gdyby ten pomysł miał jakiekolwiek podłoże logiczne, to administracja uwzględniłaby go, przy wprowadzaniu ograniczeń, nie sądzisz? Zalecam przestać zawracać głowę jakimś globalem z Devos i nie spowalniać powstawania Scythe musisz po prostu przyjąć i zaakceptować aktualne warunki panujące w tej grze komputerowej, bardzo mi przykro z tego powodu :/
    tak nie działa demokracja, demokracja byłaby, gdyby gracze mogli głosować jakie limity ma lub ma nie mieć ama, i z tego co widze przy drzewku na evencie to większość osób nie chce limitów w ogóle lub w aktualnej postaci: :P

  9. #54
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2020
    Postów
    73
    Limit jeżeli miałby zostać zmieniony to raczej by to poszło w drugą stronę a niżeli podniesienie.
    Możecie się cieszyć, że Tomi zapomniał o limicie na wendiego i necronie bo w marcu coś pisał że są takie plany a jak widzę te 2 globalne są bite praktycznie cały dzień przez ten sam skład.
    I nie żeby popierał coś takiego jak limity w takiej typu grze, ale takie są realia w tej grze i trzeba niestety się dopasować

  10. #55
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Cytat Napisał nerrux Zobacz post
    Nazwa:  obraz_2023-12-09_200257699.png
Wyświetleń: 181
Rozmiar:  672.3 KB

    Ama stoi 2h,nie bita przez nikogo, a ty mówisz że te zmiany nie mają żadnego podłoża logicznego
    Jeśli to ss z wczoraj to tylko działa na waszą niekorzyść. Wina nie jest w ilości limitu. Tylko wina jest w tym że nikt tego nie bije, nic dziwnego mini na 65 lvl. Ta ama to była twoja pierwsza ama danego dnia xddd

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Amaski Zobacz post
    tak nie działa demokracja, demokracja byłaby, gdyby gracze mogli głosować jakie limity ma lub ma nie mieć ama, i z tego co widze przy drzewku na evencie to większość osób nie chce limitów w ogóle lub w aktualnej postaci: :P
    Nie używajcie pojęć których znaczenia nie rozumiecie. Proszę bo się tylko kompromitujecie. Z ankiety na drzewku wynika demokratycznie że każdy ma tą ame głęboko tam gdzie słońce nie dochodzi. Graczy 10k a głosowało 200 osób xdddd. A chłop coś pisze o demokracji

  11. #56
    Użytkownik Avatar nerrux
    Dołączył
    29-07-2017
    Postów
    101
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Jeśli to ss z wczoraj to tylko działa na waszą niekorzyść. Wina nie jest w ilości limitu. Tylko wina jest w tym że nikt tego nie bije, nic dziwnego mini na 65 lvl. Ta ama to była twoja pierwsza ama danego dnia xddd
    Zdajesz sobie sprawę z tego, że niektórzy poza grą mają życie? Gdy ja przyszedłem na amę o 20(stała tam od 18) to już nie było z kim bić, moim zdaniem jest to absurdalne że od godziny 18 nikt nie chciał bić tak przepotężnego i wymagającego mini bossa

  12. #57
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    589
    imo te limity są do wyjebania, nikt o to nieprosił, biła stała grupka, bo nikt inny nie chciał bić, a teraz nikt nie bije, bo stała grupka ma limity xD
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  13. #58
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Cytat Napisał nerrux Zobacz post
    Zdajesz sobie sprawę z tego, że niektórzy poza grą mają życie? Gdy ja przyszedłem na amę o 20(stała tam od 18) to już nie było z kim bić, moim zdaniem jest to absurdalne że od godziny 18 nikt nie chciał bić tak przepotężnego i wymagającego mini bossa
    Idąc twoim tokiem rozumowania -> Mam życie i nie mam czasu na grę -> Limit 1 amy dziennie wystarczy, bo i tak każdy robi co innego.

    Za tym rozwiązaniem jestem jak najbardziej na tak, czyli ama jako miniboss

  14. #59
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Idąc twoim tokiem rozumowania -> Mam życie i nie mam czasu na grę -> Limit 1 amy dziennie wystarczy, bo i tak każdy robi co innego.

    Za tym rozwiązaniem jestem jak najbardziej na tak, czyli ama jako miniboss
    Pod warunkiem, że będzie 20k AP z jednej amy to jestem na tak!
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  15. #60
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Cytat Napisał nerrux Zobacz post
    Zdajesz sobie sprawę z tego, że niektórzy poza grą mają życie? Gdy ja przyszedłem na amę o 20(stała tam od 18) to już nie było z kim bić, moim zdaniem jest to absurdalne że od godziny 18 nikt nie chciał bić tak przepotężnego i wymagającego mini bossa
    Proszę o listę tych graczy w kolejności alfabetycznej.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •