Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za podniesieniem dziennego limitu amy podczas trwania eventów

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    17 60.71%
  • nie

    11 39.29%
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 60

Temat: Zwiększenie limitów na amie podczas eventów

  1. #1
    Użytkownik Avatar nerrux
    Dołączył
    29-07-2017
    Postów
    102

    Zwiększenie limitów na amie podczas eventów

    Podczas eventu haloweenowego, jak i obecnego bożonarodzeniowego można zauważyć spadek osób chętnych do bicia amaterasu, jak na globala o którego było tyle problemów nagle dochodzi do sytuacji gdzie potrafi ona stać przez 30 minut bez walki ponieważ każdy chętny do bicia jej ma limity, jest to co najmniej żałujące że trzeba prosić ludzi by na nią przyszli bo nikt inny nie może. Dlatego prosta propozycja, na czas trwania eventów zwiększyć limit możliwych wbić dziennie do np. 6 sztuk, rozwiązałoby to problem z deficytem osobników potrzebnych do bicia TAK POTĘŻNEGO globala podczas eventów.
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez nerrux ; 04-12-2023 o 19:39

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    16-08-2013
    Postów
    19
    Idealny pomysł neruks

  3. #3
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    237
    Dobry pomysł, jestem jak najbardziej ZA, ale mam nawet lepszy pomysł tj:

    Stałe zwiększenie limitów na Amaterasu do 6 sztuk dziennie.
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  4. #4
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Oczywiscie ze na nie, chcieliscie placzki limity to teraz bedziecie cierpiec xD
    Ostatnio edytowane przez RaZoR ; 04-12-2023 o 21:27

  5. #5
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Zacznijmy od tego lepiej czy potrzebny był ten cały "limit".
    Welcome to my world.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Cytat Napisał Toshiro Zobacz post
    Zacznijmy od tego lepiej czy potrzebny był ten cały "limit".
    Nie zaczynajmy od tego, ani nawet na tym nie kończmy. Limity pozwalają na bicie mini bossów przez różne grupy graczy.
    Gracze nie ogarniają związków przyczynowo-skutkowych, są zaślepieni wizjami własnych korzyści. Gra jest źle projektowana i większości graczy nie opłaca się wychodzić z lokacji eventowych, i to właśnie to jest jednym z (długiej listy) problemów tej gry.
    Ostatnio edytowane przez Pregnant ; 05-12-2023 o 14:59
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    201
    Cytat Napisał Pregnant Zobacz post
    Limity pozwalają na bicie mini bossów przez różne grupy graczy.
    Ale zabijają konkurencję, powodują, że wszyscy mają po równo i nie muszą walczyć o najbardziej opłacalnego nie-eventowego moba.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Cytat Napisał Amaski Zobacz post
    Ale zabijają konkurencję, powodują, że wszyscy mają po równo i nie muszą walczyć o najbardziej opłacalnego nie-eventowego moba.
    Dlatego limity są potrzebne i dopasowywane wraz z rosnącą liczbą graczy - powiem więcej: obecne limity są zdecydowanie za niskie.
    Bądźmy realistami. W to gra mniej niż 100 osób dziennie w godzinach szczytu. To teraz podziel sobie to na osoby bardziej i mniej ogarniające, na osoby z levelem potrzebnym do bicia takich mini bossów, na osoby które aktualnie mają czas bić danego mini bossa.
    Tu nie ma konkurencji.

    A admin sobie z tego nie zdaje sprawy, bo w to nie gra.

    - - - - - - - - - -

    Albo sobie nie zdaje sprawy, albo sobie zdaje sprawę i mu to odpowiada. Nie wiem co lepsze, a co gorsze, sami zdecydujcie.
    Ostatnio edytowane przez Pregnant ; 05-12-2023 o 13:48
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    201
    Cytat Napisał Pregnant Zobacz post
    To teraz podziel sobie to na osoby bardziej i mniej ogarniające, na osoby z levelem potrzebnym do bicia takich mini bossów, na osoby które aktualnie mają czas bić danego mini bossa.
    A kto powiedział, że osoby nieogarniające powinny mieć możliwość bić najbardziej opłacalnego mobka? Ja wiem, że tutaj aktualnie panuje taka mentalność, ale w żadnej grze tego jeszcze nie widziałem.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Cytat Napisał Amaski Zobacz post
    A kto powiedział, że osoby nieogarniające powinny mieć możliwość bić najbardziej opłacalnego mobka? Ja wiem, że tutaj aktualnie panuje taka mentalność, ale w żadnej grze tego jeszcze nie widziałem.
    Nikt tak nie powiedział. Sama napisałam, żebyś sobie podzielił 100 graczy w godzinach szczytu na podane grupy. Dodatkowo napisałam to sugerując, że jedna część będzie w stanie bić te mini bossy, a reszta nie. Z tego wynika, że się z tobą zgodziłam.

    Napisałeś coś o rywalizacji, to ci odpisałam, że tutaj nie ma rywalizacji, bo nie ma między kim.
    Ostatnio edytowane przez Pregnant ; 05-12-2023 o 14:01
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Cytat Napisał Amaski Zobacz post
    A kto powiedział, że osoby nieogarniające powinny mieć możliwość bić najbardziej opłacalnego mobka? Ja wiem, że tutaj aktualnie panuje taka mentalność, ale w żadnej grze tego jeszcze nie widziałem.
    Wróć do tematy Amy i przyjdź jak zrozumiesz czym były kierowane zmiany. Początkowo skłaniałem się opcji tak.

    Po dłuższym zastanowienia. Jestem zdecydowanie na NIE.

  12. #12
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał Pregnant Zobacz post
    Nikt tak nie powiedział. Sama napisałam, żebyś sobie podzielił 100 graczy w godzinach szczytu na podane grupy. Dodatkowo napisałam to sugerując, że jedna część będzie w stanie bić te mini bossy, a reszta nie. Z tego wynika, że się z tobą zgodziłam.

    Napisałeś coś o rywalizacji, to ci odpisałam, że tutaj nie ma rywalizacji, bo nie ma między kim.
    Po pierwsze Tomi powiedział: "Nie po to jest coś globalne by każdy miał możliwość ubicia tyle samo mini globalnego, raz bijesz więcej raz mniej"

    Jeżeli chcesz żeby to bił każdy to może daj przykład, a nie jak to robisz aktualnie, że jak nie masz ludzi ze swojego składu to łapiesz solo, trzymasz 10 minut i poddajesz, by innym nie dać, a potem na forum piszesz, żeby każdemu dać to musi być limit XD
    Nazwa:  ama.JPG
Wyświetleń: 221
Rozmiar:  47.5 KB Nazwa:  wend.JPG
Wyświetleń: 216
Rozmiar:  70.0 KBNazwa:  nec.JPG
Wyświetleń: 219
Rozmiar:  73.1 KB
    Proponuję przywrócenie miękkiego limitu 6 amaterasu na konto (bez względu czy pożeracz czy nie, w tym 2 złapania) + kara za deda po 2/3 przegranych, po to abyś nie mógł poddawać
    Aktualny limit jest pod tym względem chory, że można łapać i poddawać i dalej mieć 4 pomoce, jak nie masz pożeracza.
    Ostatnio edytowane przez damianxp ; 06-12-2023 o 15:05
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  13. #13
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Kłótnie z innymi przestały wystarczać?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

  14. #14
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Po pierwsze Tomi powiedział: "Nie po to jest coś globalne by każdy miał możliwość ubicia tyle samo mini globalnego, raz bijesz więcej raz mniej"

    Jeżeli chcesz żeby to bił każdy to może daj przykład, a nie jak to robisz aktualnie, że jak nie masz ludzi ze swojego składu to łapiesz solo, trzymasz 10 minut i poddajesz, by innym nie dać, a potem na forum piszesz, żeby każdemu dać to musi być limit XD
    Nazwa:  ama.JPG
Wyświetleń: 221
Rozmiar:  47.5 KB Nazwa:  wend.JPG
Wyświetleń: 216
Rozmiar:  70.0 KBNazwa:  nec.JPG
Wyświetleń: 219
Rozmiar:  73.1 KB
    Proponuję przywrócenie miękkiego limitu 6 amaterasu na konto (bez względu czy pożeracz czy nie, w tym 2 złapania) + kara za deda po 2/3 przegranych, po to abyś nie mógł poddawać
    Aktualny limit jest pod tym względem chory, że można łapać i poddawać i dalej mieć 4 pomoce, jak nie masz pożeracza.
    Grubo, takich rzeczy nie powinno się dziać w grze. A przynajmniej widuję takie rzeczy PO RAZ PIERWSZY. Za takie coś jest nagradzane banem w innych grach, ale tutaj? Bezkarnie może sobie łapać globale i przetrzymywać? Bez sensu, tym bardziej limitu nie powinno być na globalach tak jak i to całe "losowanie".
    No przepraszam, ale to się nie mieści w głowie.
    Welcome to my world.

  15. #15
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Ej a może jakiś kompletny rework globali bo obecnie jest totalne kongo. Necron to syf na ktory kazdy sie rzuca mimo ze najlepszy drop to +8 (i najlepsze ze nie kazdy drop XD) bo karta nic nie warta. Amaterasu to jakis wyjatkowy global ktoremu rów jest lizany wszechmocnie pod względem atencji oraz jakichkolwiek zmian. Natomiast temat Wendigo to raczej kwestia zamknięta. Zróbcie coś innego a nie Amaterasu to Amaterasu tamto. Nie lepiej zrobić zdecydowanych zmian na stałe a nie ciągle coś kombinować zmieniać i sztucznie próbować tworzyć jakieś akcje żeby cokolwiek się w tej grze działo?

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Po pierwsze Tomi powiedział: "Nie po to jest coś globalne by każdy miał możliwość ubicia tyle samo mini globalnego, raz bijesz więcej raz mniej"

    Jeżeli chcesz żeby to bił każdy to może daj przykład, a nie jak to robisz aktualnie, że jak nie masz ludzi ze swojego składu to łapiesz solo, trzymasz 10 minut i poddajesz, by innym nie dać, a potem na forum piszesz, żeby każdemu dać to musi być limit XD
    Nazwa:  ama.JPG
Wyświetleń: 221
Rozmiar:  47.5 KB Nazwa:  wend.JPG
Wyświetleń: 216
Rozmiar:  70.0 KBNazwa:  nec.JPG
Wyświetleń: 219
Rozmiar:  73.1 KB
    Proponuję przywrócenie miękkiego limitu 6 amaterasu na konto (bez względu czy pożeracz czy nie, w tym 2 złapania) + kara za deda po 2/3 przegranych, po to abyś nie mógł poddawać
    Aktualny limit jest pod tym względem chory, że można łapać i poddawać i dalej mieć 4 pomoce, jak nie masz pożeracza.
    Podoba mi się hipokryzja pseudo laski i jej bandy randomów. Najpierw zrobią coś nie fajnego dla praktycznie całej topki 80 bo nie wiadomo kto by chciał ubić małpe a kto nie a później mówią że chcą czegoś co by zapobiegło takim akcją. Według mnie w takich przypadkach limit lub jakiś antysabot powinien być a za takie wymuszanie przegranych walk powinien być ban. Ja rozumiem że ktoś sobie wymyślił że globalne terefere i jakieś inne głupoty ale są jakieś granice które trzeba postawić a nie mieć w 4 literach.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Pregnant Zobacz post
    Kłótnie z innymi przestały wystarczać?
    Tobie najwyraźniej nie. Może jak byś pokazał że jesteś godzien czegokolwiek w tej grze a przedewszystkim szacunku to by tak się nie kończyłio to tak że siedzisz całymi dniami psując grę innym gdzie każdy w tym czasie może zrobić coś innego. Przykre jest to dla mnie ile człowiek może spędzić czasu na głupiej grze by uprzykrzyć innym gre gdy w tym czasie można tyle innych rzeczy robić.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •