Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za podniesieniem dziennego limitu amy podczas trwania eventów

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    17 60.71%
  • nie

    11 39.29%
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 60

Temat: Zwiększenie limitów na amie podczas eventów

  1. #31
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    200
    Cytat Napisał nerrux Zobacz post
    Dodałem ankietę, swoją drogą nie rozumiem sprzeciwu kilku osób, limity zostaną zwiększone również dla nich, nie widzę komu ta propozycja miałaby zaszkodzić
    Wczoraj Ama stała od paru godzin pusta jak na nią przyszedłem, jak dla mnie podczas eventów można by zupełnie znieść limity(albo w ogóle je znieść, ale to nie przejdzie ).

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał nerrux Zobacz post
    Dodałem ankietę, swoją drogą nie rozumiem sprzeciwu kilku osób,limity zostaną zwiększone również dla nich,nie widzę komu ta propozycja miałaby zaszkodzić
    na drugi raz rób ankiete z widocznymi użytkownikami

  2. #32
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał nerrux Zobacz post
    Dodałem ankietę, swoją drogą nie rozumiem sprzeciwu kilku osób,limity zostaną zwiększone również dla nich,nie widzę komu ta propozycja miałaby zaszkodzić
    Ale te osoby typu varvinex i inni (wiadomo kto będzie na nie) nie chcą podwyższenia limitu byś nie bił, dlaczego? Bo tak, bo oni Ciebie nie lubią za to z kim bijesz. Zresztą to nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  3. #33
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Ogólnie nie wiem jaki jest sens ankiety, skoro jest petycja przybita do drzewa na evencie. Imo temat do zamknięcia.

  4. #34
    Użytkownik Avatar nerrux
    Dołączył
    29-07-2017
    Postów
    101
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Ogólnie nie wiem jaki jest sens ankiety, skoro jest petycja przybita do drzewa na evencie. Imo temat do zamknięcia.
    Zaskoczę Cię,te petycję na evencie nic nie dają

  5. #35
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    237
    Cytat Napisał nerrux Zobacz post
    Dodałem ankietę, swoją drogą nie rozumiem sprzeciwu kilku osób,limity zostaną zwiększone również dla nich,nie widzę komu ta propozycja miałaby zaszkodzić
    Jeśli komuś się nie podoba zwiększenie limitu do 6, to nie musi tylu Amaterasu bić. Może bić tak jak jest teraz, 4 dziennie, a pozostałe osoby niech biją 6
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Cytat Napisał nerrux Zobacz post
    Zaskoczę Cię,te petycję na evencie nic nie dają
    Z tego co się orientuję to jest pierwsza petycja, wiec ciężko mi debatować nad jej wpływem na grę.

    Czy były dotychczas już jakieś petycje? I jaki był ich wynik?

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Kagome Zobacz post
    Jeśli komuś się nie podoba zwiększenie limitu do 6, to nie musi tylu Amaterasu bić. Może bić tak jak jest teraz, 4 dziennie, a pozostałe osoby niech biją 6
    Xddd, masz określoną liczbę AM dziennie więc bez sensu

  7. #37
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    237
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post

    Xddd, masz określoną liczbę AM dziennie więc bez sensu
    Nie ma obowiązku, aby wykorzystać cały limit. Zatem osoby, które nie chcą zwiększenia limitu, mogą po prostu bić tylko 4 dziennie, a reszta będzie wykorzystywała cały limit (np. 6 sztuk)
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  8. #38
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Cytat Napisał Kagome Zobacz post
    Nie ma obowiązku, aby wykorzystać cały limit. Zatem osoby, które nie chcą zwiększenia limitu, mogą po prostu bić tylko 4 dziennie, a reszta będzie wykorzystywała cały limit (np. 6 sztuk)
    ty bijąc 6 będziesz się przyczyniał do uniemożliwienia ubicia 4 dla innych, bo dzienna liczba am jest limitowa a nie nielimitowana. TYLE I AŻ TYLE

  9. #39
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Przecież i tak ta ama większość czasu stoi pusta, więc argument bez sensu. Poza tym 2 amy serio niczego nie zmieniają, jakoś w starym limicie każdy dobijał te 6 i jeszcze ta ama stała pusta że kagome mógł po timeoucie nadal wbijać i wbijać więcej niż te 6.

    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post

    Czy były dotychczas już jakieś petycje? I jaki był ich wynik?
    Były, nawet czy przywrócić grupowanie na IŚ, mam wrażenie że te petycje na evencie są robione czysto dla beki, bo wynik nie ma znaczenia.
    Ostatnio edytowane przez damianxp ; 08-12-2023 o 14:35
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  10. #40
    Użytkownik Avatar nerrux
    Dołączył
    29-07-2017
    Postów
    101
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    ty bijąc 6 będziesz się przyczyniał do uniemożliwienia ubicia 4 dla innych, bo dzienna liczba am jest limitowa a nie nielimitowana. TYLE I AŻ TYLE
    Argument totalnie bez sensu,to kto zlapie ame jest losowe,a to czy ktoś Cię do walki weźmie to już kwestia łapiącego, w jaki sposób przyczyniło by się to do uniemożliwienia bicia przez innych?

  11. #41
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    38
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Po pierwsze Tomi powiedział: "Nie po to jest coś globalne by każdy miał możliwość ubicia tyle samo mini globalnego, raz bijesz więcej raz mniej"

    Jeżeli chcesz żeby to bił każdy to może daj przykład, a nie jak to robisz aktualnie, że jak nie masz ludzi ze swojego składu to łapiesz solo, trzymasz 10 minut i poddajesz, by innym nie dać, a potem na forum piszesz, żeby każdemu dać to musi być limit XD
    Załącznik 18396 Załącznik 18397Załącznik 18398
    Proponuję przywrócenie miękkiego limitu 6 amaterasu na konto (bez względu czy pożeracz czy nie, w tym 2 złapania) + kara za deda po 2/3 przegranych, po to abyś nie mógł poddawać
    Aktualny limit jest pod tym względem chory, że można łapać i poddawać i dalej mieć 4 pomoce, jak nie masz pożeracza.


    I właśnie dlatego na lokalizacjach typu "global" nie powinno byc żadnej ochronki nawet za mf'y

  12. #42
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Przecież i tak ta ama większość czasu stoi pusta, więc argument bez sensu. Poza tym 2 amy serio niczego nie zmieniają, jakoś w starym limicie każdy dobijał te 6 i jeszcze ta ama stała pusta że kagome mógł po timeoucie nadal wbijać i wbijać więcej niż te 6.



    Były, nawet czy przywrócić grupowanie na IŚ, mam wrażenie że te petycje na evencie są robione czysto dla beki, bo wynik nie ma znaczenia.
    No coś ci się pomieszało jedyną osobą bijącą 6 am dziennie byłem ja bo potrafiłem ame złapać 4x pod rząd.
    Nie ma sensu wprowadzać łatek jak zaraz scythe i wszystko wróci do normy, czas świąteczny to czas spędzony z rodziną i do tego wszystkich nolifów zachęcam .
    DLATEGO JESTEM NA NIE

    - - - - - - - - - -

    No właśnie sensowny, czasami musisz bić z kimś kogo nie dokońca lubisz i to jest git

    - - - - - - - - - -

    Jaki był rezultat tych petycji? bo jeśli większość była na nie to nie ma co się dziwić że nie weszło...

  13. #43
    Użytkownik Avatar nerrux
    Dołączył
    29-07-2017
    Postów
    101
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    No coś ci się pomieszało jedyną osobą bijącą 6 am dziennie byłem ja bo potrafiłem ame złapać 4x pod rząd.
    Nie ma sensu wprowadzać łatek jak zaraz scythe i wszystko wróci do normy, czas świąteczny to czas spędzony z rodziną i do tego wszystkich nolifów zachęcam .
    DLATEGO JESTEM NA NIE
    Jeśli dobrze rozumiem,jesteś na nie ponieważ uważasz że wraz z wyjściem updatea fabularnego ama będzie JESZCZE mniej oblegana?To nie działa w drugą stronę?
    Nowe miasto > więcej graczy > większy popyt na amę, podaż wciąż taka sama > więcej niezadowolenia

  14. #44
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Cytat Napisał nerrux Zobacz post
    jeśli dobrze rozumiem,jesteś na nie ponieważ uważasz że wraz z wyjściem updatea fabularnego ama będzie jeszcze mniej oblegana?to nie działa w drugą stronę?
    Nowe miasto > więcej graczy > większy popyt na amę, podaż wciąż taka sama > więcej niezadowolenia
    źle zrozumiałeś, totalnie na odwrót

  15. #45
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Cytat Napisał tpt Zobacz post
    Na globalach nie powinno być opcji wbijania samemu i poddawania dla złośliwości bardzo niemiłe zachowanie
    reeeeeeel +1 uzytkownik mnie zainspirowal do dalszej dyskusji tpt pro

    - - - - - - - - - -

    ej w ogole kiedy jakies bany za robienie kolejnych tematow z amaterasu? bo to juz troche nie smieszne i juz z 4-5 podobnych bylo a jedyne co z tego wyszlo to usuniecie 3/4 wypowiedzi i wrzucenie do kosza tematu po 2 tyg

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •