Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
12. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    8 66.67%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    4 33.33%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: [P?] ama sie psuje

  1. #1
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    123

    [P?] ama sie psuje

    czm nie mozna dolaczyc na ame jak sie nie bralo udzialu w losowaniu?? to jakis nowa swietna zmiana o ktorej nikt nie poinformowal czy blad?? wyskakuje komunikat cos w stylu; "nie mozesz dolaczyc do walki poniewaz nie brales udzialu w losowaniu''
    Ostatnio edytowane przez Harriours ; 25-11-2023 o 23:04

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2022
    Postów
    16
    nie można wejść przez pierwsze 2 minuty po zalogowaniu

  3. #3
    Użytkownik Avatar nerrux
    Dołączył
    29-07-2017
    Postów
    101
    Cytat Napisał xSans Zobacz post
    nie można wejść przez pierwsze 2 minuty po zalogowaniu
    po odczekaniu 2 minut nadal nikt nie mogl wbic,bylismy zmuszeni przez gre do bicia amy w 3 osoby

  4. #4
    Użytkownik Avatar AdRianekkk
    Dołączył
    28-04-2023
    Postów
    16
    Spotkałem się z tym komunikatem tylko gdy ame złapała osoba z pożeraczem, a w losowaniu brały udział conajmniej cztery osoby.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Duduś
    Dołączył
    11-02-2017
    Postów
    43
    Cytat Napisał AdRianekkk Zobacz post
    Spotkałem się z tym komunikatem tylko gdy ame złapała osoba z pożeraczem, a w losowaniu brały udział conajmniej cztery osoby.
    Tak też było tym razem, tylko że jedna z czterech osób która uczestniczyła w losowaniu (ja) miała osiągnięty limit na SOS. Stworzyło to sytuację w której nikt nie mógł dołączyć już do walki.

    @Tomi Może dać "wolny" wstęp dla osób które uczestniczyły w losowaniu tylko przez określony czas, np 30s? Zapobiegłoby to takim sytuacjom w przyszłości, bo prędzej czy później dojdzie do tego że ktoś będzie "zmuszony" do solowania amy, bo nikt nie będzie mógł dołączyć do walki

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Pytałem Tomiego o to jak to działa: jakie są warunki na blokadzie w dołączeniu do walki gdzie nie było mnie podczas łapania? Dzisiaj miałem ze dwa razy taki komunikat, bo stałem bez dźwięków, a ktoś przyszedł z miasta i wbił do walki bez problemu.

    Dopuszczenie do pomocy nie powinno zależeć od konkretnej osoby tj. jeśli jest blokada w danej walce to dla wszystkich, którzy nie próbowali łapać. ~Tomi

  7. #7
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Z tego co wiem to Tomi coś tam testuje z blokadami na wbijanie dla osób które nie łapały, tylko nie rozumiem dlaczego w niektórych przypadkach tylko to działa i czy to działa tylko w walkach bez akceptacji czy we wszystkich? Nigdzie nie było wyjaśniane na jakiej zasadzie są pewne postacie odrzucane, bo dalej widzę wołanie z miasta na akceptacji i jakoś to nie wyskakuje. Uważam że jak Administrator wprowadza takie "dobre" zmiany to powinno być wyjaśnione jak to działa.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  8. #8
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    236
    Dlaczego nie ma o tych zmianach ani słowa we "Wprowadzonych Zmianach"?
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Zmiany poszły trochę przez przypadek, dlatego nie było oficjalnego info. Sorry za to.

    obowiązuje w przypadku:
    - walka bez akceptacji
    - gdy liczba łapiących jest >=4

    Miało bardziej zachęcić do łapania, zamiast sępienia tylko na pomoc i wg logów raczej ten cel osiągnęło.
    Niemniej jednak niekoniecznie to zostanie w takiej formie.
    Na ten moment podbiję warunek, aby było min. 5 łapiących.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    200
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Zmiany poszły trochę przez przypadek, dlatego nie było oficjalnego info. Sorry za to.

    obowiązuje w przypadku:
    - walka bez akceptacji
    - gdy liczba łapiących jest >=4

    Miało bardziej zachęcić do łapania, zamiast sępienia tylko na pomoc i wg logów raczej ten cel osiągnęło.
    Niemniej jednak niekoniecznie to zostanie w takiej formie.
    Na ten moment podbiję warunek, aby było min. 5 łapiących.
    Wydaje mi się, że warto dodać ograniczenie czasowe na to, zamiast zwiększać liczbę osob, wczoraj wieczorem o 22, przez parę dobrych minut czekałem na 2 osoby, które były obok, lecz nie mogły nadal wbić, byłem zmuszony do bicia Amy w 3 osoby, co zakończyło się porażką.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Miało bardziej zachęcić do łapania, zamiast sępienia tylko na pomoc i wg logów raczej ten cel osiągnęło.
    Nie ma co się dziwić, że ludzie nie chcą łapać bez przymusu. Aktualnie nie ma większych korzyści z nieposiadania pożeracza (nawet jak "wymienia się" Amę z innymi osobami bez pożeracza to nadal pomoc osobom, które nie mają pożeracza liczy się do limitu dziennego), a zmiany na Amie zachodzą tak często i są na tyle różne, że można się spodziewać, że może się to zmienić, a wtedy dana osoba nie będzie miała już postaci bez pożeracza.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •