Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Bartolomawka - Sekcja propozycji

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266

    Bartolomawka - Sekcja propozycji

    Dzień dobry,

    Z racji że do upka scythe bliżej niż dalej proponowałbym pewne "uproszczenia" dotykające niektórych questów.

    A mianowicie każdy quest w którym trzeba czekać czyli większość questów związanych z krasnalami itp.
    Zastąpić ciemny ekranem z komunikatem "godzinę/dzień póżniej" - Chyba ma takie coś miejsce w przypadku questa z kowalem z urkaden ale pewien nie jestem.

    Wszyskie te opóźnienia i tak były tworzone ze względu na testerów żeby nie skończyli fabuły w 1 dzień. Obecnie i tak jest kompletny poradnik więc można sobie darować takie pierdoły.

    Kolejna propozycja:

    Proponuję przywrócenie obrotu punktami MF w przypadku handlu, czyli powrót do korzeni. Nie wiem czemu to zostało wycofane, ale jeśli chodziło o scamy no to już raczej w tej grze nie ma kidosów lat 8 więc można sobie pozwolić na przywrócenie tej opcji.


    Kolejna propozycja:

    Raz na pół roku proponuję wrzucić jakąś informację dotyczącą nowego miasta. Nie musi być to jakiś niesamowity news. Wystarczy zwykłe "-Skończyliśmy pracę nad nowym globalem". Krótka zwięzła informacja za dużo z niej nie wynika za to widać efekt prac.

    Kolejna propozycja:

    Rework grupy zasłużeni i pomocnicy - pisałem to poprzednio i nie było żadnych działań więc napiszę skrótowo.
    Pomocnicy za realną pomoc w grze niezależnie od levla "pomoc z tristanem czy smokiem mroku to jest przecież to samo"
    Zasłużeni - nie tylko za pracę nad forum ale właśnie też za pomoc w grze. W końcu gdyby nie gra to forum by było niepotrzebne.

    - - - - - - - - - -

    Pozdrawiam
    Mam Nadzieję że nie dostanę bana
    Ostatnio edytowane przez Bartolome ; 22-11-2023 o 13:44

  2. #2
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    1. Na temat MF nie wypowiem się, zielony jestem.

    2. Jeśli chodzi o newsy co robią w tym nowych mapkach, czemu nie. Może pozwoli to zatrzymać zainteresowanych graczy na dłużej. Jak wiadomo, dłuższy brak newsów - gracze myślą, że nic nie robią z grą przez co odchodzą kiedy upki trwają kilka lat lub więcej. Wcześniej tak nie było.

    3.Jestem na nie, łatwo przekupić innych graczy by zagłosowali na ciebie albo coś w ten deseń. To sam zespół MFO powinni sami oceniać innych graczy po ich połczynianach w grze lub w forum. Wiem jak to działa, bo sam miałem dostęp do panelu w innej grze i nie raz takie cyrki były. Zdecydowanie na NIE.
    Welcome to my world.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Proponuję przywrócenie obrotu punktami MF w przypadku handlu, czyli powrót do korzeni. Nie wiem czemu to zostało wycofane, ale jeśli chodziło o scamy no to już raczej w tej grze nie ma kidosów lat 8 więc można sobie pozwolić na przywrócenie tej opcji.
    watpie zeby to zostalo przywrocone - zobacz ile jest ograniczen na handel mfami na targu, nie wiem co te ograniczenia maja na celu ale widocznie administracji zalezy na tym zeby to bylo tak anonimowe i malo oplacalne jak to tylko mozliwe
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Raz na pół roku proponuję wrzucić jakąś informację dotyczącą nowego miasta. Nie musi być to jakiś niesamowity news. Wystarczy zwykłe "-Skończyliśmy pracę nad nowym globalem". Krótka zwięzła informacja za dużo z niej nie wynika za to widać efekt prac.
    brak opinii, mnie osobiscie na tym nie zalezy
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Rework grupy zasłużeni i pomocnicy - pisałem to poprzednio i nie było żadnych działań więc napiszę skrótowo.
    Pomocnicy za realną pomoc w grze niezależnie od levla "pomoc z tristanem czy smokiem mroku to jest przecież to samo"
    Zasłużeni - nie tylko za pracę nad forum ale właśnie też za pomoc w grze. W końcu gdyby nie gra to forum by było niepotrzebne.
    pomocnicy - w sensie chodzi o to zeby ten przycisk byl dostepny zawsze, a nie tylko do x poziomu? jak dla mnie ok, troche to dziwne ze jezeli komus by zalezalo na nabijaniu tego to moze tak naprawde siedziec tylko w dilli bo wszedzie indziej juz nikt mu tego nie nabije. byc moze troche sie obudzi rywalizacja w tym rankingu dzieki temu, bo o ile dobrze kojarze to odkad on wszedl to topka sie nie zmienia.

    zasluzeni - brak opinii
    ::::​)

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182
    1. Zgadzam się
    2. Jestem za
    3. Kozak propozycja

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2021
    Postów
    16
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Dzień dobry,

    Z racji że do upka scythe bliżej niż dalej proponowałbym pewne "uproszczenia" dotykające niektórych questów.

    A mianowicie każdy quest w którym trzeba czekać czyli większość questów związanych z krasnalami itp.
    Zastąpić ciemny ekranem z komunikatem "godzinę/dzień póżniej" - Chyba ma takie coś miejsce w przypadku questa z kowalem z urkaden ale pewien nie jestem.

    Wszyskie te opóźnienia i tak były tworzone ze względu na testerów żeby nie skończyli fabuły w 1 dzień. Obecnie i tak jest kompletny poradnik więc można sobie darować takie pierdoły.

    Kolejna propozycja:

    Proponuję przywrócenie obrotu punktami MF w przypadku handlu, czyli powrót do korzeni. Nie wiem czemu to zostało wycofane, ale jeśli chodziło o scamy no to już raczej w tej grze nie ma kidosów lat 8 więc można sobie pozwolić na przywrócenie tej opcji.


    Kolejna propozycja:

    Raz na pół roku proponuję wrzucić jakąś informację dotyczącą nowego miasta. Nie musi być to jakiś niesamowity news. Wystarczy zwykłe "-Skończyliśmy pracę nad nowym globalem". Krótka zwięzła informacja za dużo z niej nie wynika za to widać efekt prac.

    Kolejna propozycja:

    Rework grupy zasłużeni i pomocnicy - pisałem to poprzednio i nie było żadnych działań więc napiszę skrótowo.
    Pomocnicy za realną pomoc w grze niezależnie od levla "pomoc z tristanem czy smokiem mroku to jest przecież to samo"
    Zasłużeni - nie tylko za pracę nad forum ale właśnie też za pomoc w grze. W końcu gdyby nie gra to forum by było niepotrzebne.

    - - - - - - - - - -

    Pozdrawiam
    Mam Nadzieję że nie dostanę bana
    no dobrze i fajne

  6. #6
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    373
    1 na tak - większość osób które zaczynało miało 8 lat, obecnie jest coraz mniej dochodzących graczy tzw. bambików
    2 na tak - da to jakiś pogląd na pracę nad nowym miastem a przy okazji zamknie buzię tym którzy narzekają na to, że nic się nie dzieje w kierunku upka
    3 na tak - obecny system jest bez sensu

    Daj ankietę

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •