Zobacz wyniki ankiety: Podobają ci się sugestie?

Głosujących
12. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    10 83.33%
  • Nie

    2 16.67%
  • Nie mam zdania

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Zdolności i zwoje

  1. #1
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188

    Zdolności i zwoje

    Cześć, przychodzę z kolejną propozycją mająca na celu ułatwienie szukanie zdolności czy zwojów.

    1. Targ i miasta

    Przede wszystkim na targu powinno widnieć których zwojów/zdolności się nauczyliśmy, a których nie. Proponowałbym, żeby to wyglądało tak jak u kolekcjonerów oznaczone ✔ kiedy coś posiadamy. A ✘ w przypadku kiedy nie znamy tego, to powinno ułatwiać sprawę.
    Nie tylko obejmuje to targ, ale i sklepy we wszystkich miastach.

    Druga sprawa związane z targiem jest taka, żeby do nabycia zwoje były sortowanie "zwoje dla maga" "zwoje dla wojownika" "zwoje dla wszystkich".



    2. Lista zdolności które posiadamy / nauczone.

    Chciałbym żeby była możliwość małego wykrzyknika ! w sekcie Archiwum kiedy mamy nienabite zdolności które zapomnieliśmy expić.

    Natomiast lista zdolności chciałbym aby była opcja do niestandardowej ustawienia zdolności które używamy najczęściej. W tym przypadku:

    Leczenie 4, Leczenie 3, Mega Leczenie 3, Mega Leczenie 2 itd. itp.
    A na samym dole możnaby ustawić wedle uznania, że zdolności do PVP czy do bossów.

    I nie zapomnijmy, że w oknie gdzie można nauczyć się zdolności to też powinna po lewej stronie wyskakiwać okienko co to za zdolność i czy będzie nam potrzebna, póki co nic nie wyświetla nawet jak się najedzie myszką w nich. Wiem, że w "przedmiotach" wszystko widać, ale łatwo się pomylić w "zdolności". Raczej by to zaoszczędziło czas tym którzy mają za dużo zwojów w plecaku.
    Welcome to my world.

  2. #2
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    361
    1 jak najbardziej na tak
    2 nie wiem czy zrozumiałem cel,
    3 dodałbym aby w końcu umożliwić prostsze zmienianie kolejności zdolności w walce, w takiej formie jak zaklęcia.
    ***** ****

  3. #3
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    237
    Dodanie oznaczeń do zwojów, jakich zdolności już mamy nauczone to bardzo dobry pomysł.
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    Jestem na nie, mam kilka postek i nigdy jakoś mi nie doskwierało szczególnie to że nie mam podanych czy wyuczyłem tą zdolkę czy nie. Ale ja nie obserwuje rynku zdolności po prostu jak potrzebuje to kupuje.

    Co do wyświetlania natomiast bym dodał taki wskażnik przy kartach. Skoro posiadając karty na jednej postce mam możliwość wklejenia je w albumie na innej postce to proponuje dodanie przy wyszukiwaniu na targu wskażnika. Nie ma co się rozpisywać po prostu przedstawie jak to powinno wyglądać gdy mamy taką kartę na innej postce.Nazwa:  obraz_2023-11-15_225304955.png
Wyświetleń: 103
Rozmiar:  80.7 KB

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •