Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: HALLL yyyy Święto Zmarłych w Polsce jesteśmy

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266

    HALLL yyyy Święto Zmarłych w Polsce jesteśmy

    Dzień dobry,

    Proponuję rework kości - W tym roku poraz kolejny nie wiem 2,3,4,5 nie zostanie spełniony warunek na kości.
    Nie będę zgrywał nie wiadomo kogo ale wydaję mi się że drop z kości zakładając taki uśrednione wartości jest mniejszy niż drop z dyń.

    Dodatkowo:
    - Dyniogłowy x1 daje więcej expa niż x1 szkielet
    - Kościotup x1 jest bardziej wymagający niz dynioglowy zakładając zerowe zużycie pot lub jak najmniejsze
    - Dynie dają kupon na unikat a kości nic


    Wiem, wiem, kości się szybciej bije. No nie dokońca uzyskać pote przyspieszająca to nie jest problem sam mam ich kilka sztuk nie kupując ich za MFy.
    Na miksie przyspieszajacej czas bym uznał za porównywalny zakładajac bicie x1 dyniek i x1 kościotrupów.

    W związku z powyższym proponuję:
    -Przyznanie unikatu za wymianę 100 kości
    -Wyrównanie expa
    -Podkręcenie dropu z kości

    Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    postanowiłem polatać po mapie i bić te nieszczęsne widoczne potwory (mamy 2023 rok, kiedy w końcu zostaną dodane niewidoczne potwory eventowe?) do czasu zebrania 10 kości, wymieniłem je i w zamian dostałem to:

    poddałem się po tej "nagrodzie"; pielęgnacja dyni mnie nie interesuje (bo jest nudna i czasochłonna), a jak latanie na widocznych potworach ma dawać coś takiego to podziękuję - w skrócie, przydałoby się coś zrobić z tym dropem bo to jest porażka, zresztą na którymś evencie kilka lat temu robiłem same kości i z tego co pamiętam to jedyne co dostałem dobrego to jakiś zwój i chyba tyle
    Ostatnio edytowane przez Luxferre ; 11-11-2023 o 19:30 Powód: ,;
    ::::​)

  3. #3
    Użytkownik Avatar Dark
    Dołączył
    27-05-2020
    Postów
    57
    Przy okazji, nie za bardzo wiem jak wbić pożeracza Szkieletora w mniej niż 10 lat. Na wydane 2000 energii na Kościotrupy wydropiłem kości na 8 Szkieletorów, a reszta energii idzie na dynie, bo jednak fajnie dostać lampion i dyplom. Zupełna głupota.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    Teraz mi się przypomniało dodatkowo ciekawym benefitem dla graczy low lvl by była dodatkowa nagroda w postaci expa przy odbiorze co 100 pielęgnacji.
    Rozwiązanie podobne do zadań dziennych jak masz lvl poniżej 80 dostajesz exp. Masz 80 to nie dostajesz expa.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał Dark Zobacz post
    Przy okazji, nie za bardzo wiem jak wbić pożeracza Szkieletora w mniej niż 10 lat. Na wydane 2000 energii na Kościotrupy wydropiłem kości na 8 Szkieletorów, a reszta energii idzie na dynie, bo jednak fajnie dostać lampion i dyplom. Zupełna głupota.
    Pożeracz Szkieletora wymaga energii wartej około 50 dni (event trwa 14 dni). Zgadzam się, że dla zwykłego gracza bez powiększonego limitu eny niemożliwym jest zrobienie corocznego eventu na 100% i wbicie pożeracza szkieletora w ciągu tych 5 lat.

    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    mamy 2023 rok, kiedy w końcu zostaną dodane niewidoczne potwory eventowe?
    Wtedy można by zbić 9999 eny w krótkim czasie na najprostszym clickerze. Poza tym bicie szkieletów *2 jest dość szybkie (znacznie wolniej idzie z dyniogłowymi, ale tam możesz dokupić te wywary za mf)

    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    - Dyniogłowy x1 daje więcej expa niż x1 szkielet
    - Kościotup x1 jest bardziej wymagający niz dynioglowy zakładając zerowe zużycie pot lub jak najmniejsze
    - Dynie dają kupon na unikat a kości nic
    Jeszcze jest jedna znacząca przewaga dyniogłowych: Herszta solujesz w zerówkach, auto, na losowym skrypcie, bez strat żadnych potek specjalnych. Z drugiej strony żeby wysolować szkieletora bez strat potek specjalnych musisz mieć plusowe eq, a żeby zbić go na auto, potrzebujesz jeszcze dużo bardziej zaawansowanego skryptu.

    Co do tego, że dyniogłowy*1 daje więcej expa niż szkielet*1 to szkielety*2 dają już więcej expa a są za darmo, a dyniogłowe*2 są za mfy

    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    W związku z powyższym proponuję:
    -Przyznanie unikatu za wymianę 100 kości
    -Wyrównanie expa
    -Podkręcenie dropu z kości
    - Na tak. Uważam, że za 100 kości powinien dropić unikat na nasz lv (i tak większość osób dobija maks 80 kości)
    - Na nie. Szkielety*2 szybciej się bije, dają już więcej expa oraz są darmowe w przeciwieństwie do dyniogłowych*2 które są za mfy
    - Nie wiem. Z trumny możesz dostać jednocześnie unikat na 80lv oraz nieunikat na low level (np. błyszczący hełm), nie wiem jakie są dokładniejsze szanse na śmieci, a jakie na unikaty.
    Reputy tutaj

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    Znaczy w propozycji nie skupiałem się na grupie potworów x2 bo po prostu robiłem ten event low lvl postką i bicie większej grupy potworów by się mijało z celem bym więcej wydawał na poty niż bym dostawał z potworów, w zerówkach i tak mi tyle biły że bym się wywalał co jakiś czas- masakra level 39 dosłownie ostatnie unikaty są na 30 poziom. Dlatego proponuje podkręcenie tylko x1. Co mi po x2 jak z lvl 39 nie mam do nich podjazdu, dodatkowo jako low lvl po wypelnieniu eventu skupiam się tam gdzie mam więcej expa więc pomimo tego że kości nie są skończonę wróciłem na dyniogłowe

  7. #7
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Cytat Napisał Fresher Zobacz post
    Wtedy można by zbić 9999 eny w krótkim czasie na najprostszym clickerze.
    I co konkretnie jest w tym złego? Ta gra już jest wystarczająco nudna.

    - - - - - - - - - -

    Super te eventy polegające na tym kto nie da się zanudzić na śmierć.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

  8. #8
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    Cytat Napisał Fresher Zobacz post
    Wtedy można by zbić 9999 eny w krótkim czasie na najprostszym clickerze. Poza tym bicie szkieletów *2 jest dość szybkie (znacznie wolniej idzie z dyniogłowymi, ale tam możesz dokupić te wywary za mf)
    dokładnie tak samo można robić na widocznych potworach, z tym że zajmie to dłużej, a granie uczciwie (bez makr) zajmuje kilka razy dłużej niż normalne przebieganie całej energii z 3 gemami aktywności - moim zdaniem bez żadnego dobrego powodu. czy naprawdę komuś by to przeszkadzało w czymkolwiek żeby dodać te niewidoczne potwory? na pewno więcej osób by się wtedy interesowało tymi eventami, mnie osobiście się ich po prostu nie chce przez to robić, i na pewno jest co najmniej kilka osób które uważają podobnie
    ::::​)

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    W tym roku poraz kolejny nie wiem 2,3,4,5 nie zostanie spełniony warunek na kości.
    dotąd jeden raz w historii nie zostało zaliczone to wyzwanie, ale nie pamiętam już czy było to ze względu na kości.
    W ubiegłym roku kości zostały zaliczone.

    W przyszłym roku pewnie jakiś lekki rework nagród się przyda.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    589
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    dotąd jeden raz w historii nie zostało zaliczone to wyzwanie, ale nie pamiętam już czy było to ze względu na kości.
    W ubiegłym roku kości zostały zaliczone.

    W przyszłym roku pewnie jakiś lekki rework nagród się przyda.
    No jeden raz w ciągu ostatnich 11 miesięcy. Ostatnio kości siadły w 2020 jak był covid i liczba graczy online wynosiła około 200. Przypomnę że liczba wymaganych kości jest dalej taka sama, a liczba graczy online jest 3x niższa.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    115
    Nagroda z Herszta Dyniogłowego też mogłaby być do poprawy. Za wygraną z nim na 82 poziomie dostałem Mikstura Odnowienia 1 z maksymalnym poziomem użycia: 79.

  12. #12
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    dotąd jeden raz w historii nie zostało zaliczone to wyzwanie, ale nie pamiętam już czy było to ze względu na kości.
    W ubiegłym roku kości zostały zaliczone.

    W przyszłym roku pewnie jakiś lekki rework nagród się przyda.
    Jak dobrze pamiętam to w ostatnim roku, tak była nagroda dlatego że hydrei wydał z 6k eny (nie pamiętam ile około) ale wcześniejsze 2 lata to zawsze było że kości nie ma. Może przydało by się by częściej te niespodzianki wypadały? Wiesz, jak nie dla expa to chociaż dla uzupełnienia kolekcjonerek, ludzie którym by się nie chciało przepychać o bala też mogli by mieć szanse na uzupełnienie albumu z poprzednich lat (tylko że nie bez enowo jak ludzie bijący globala ;D).

    - - - - - - - - - -

    Dodatkowo można by zrobić x% szans na zwykłą kolekcjonerkę nie tylko z tej niespodzianki czy jak to tam się nazywa.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    167
    Jeśli 10 minut przed końcem eventu dalej będzie brakowało kości, to może po prostu Tomi przecież ten próg obniżyć na ostatnią chwilę, żeby jednak te nagrody nie przepadły.

  14. #14
    To jaki byłby sens wyzwania?
    Żółwie tańczą jak szalone...

  15. #15
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    No jeden raz w ciągu ostatnich 11 miesięcy. Ostatnio kości siadły w 2020 jak był covid i liczba graczy online wynosiła około 200. Przypomnę że liczba wymaganych kości jest dalej taka sama, a liczba graczy online jest 3x niższa.
    Nieprawda. Co roku przy odświeżaniu eventu sprawdzam to.
    Limit nie spadł, bo był wykonywany, choć faktycznie w zeszłym roku wykonanie było z niewielkim zapasem w porównaniu do lat poprzednich.

    Wyzwanie na tym polega, że nie jest z góry gwarantowane - ma być z pewnym wysiłkiem/wyrzeczeniem uzyskiwane.

    Ale niech będzie - obniżam do 22500, czyli 10% poniżej wykonania z zeszłego roku, może jeszcze się uda.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •