Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
42. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    31 73.81%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    2 4.76%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    9 21.43%
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 54

Temat: [P2] Lagi

  1. #31
    Użytkownik Avatar Dark
    Dołączył
    27-05-2020
    Postów
    57
    Bardzo uciążliwe, od godziny cały czas cofki i długie ładowanie się wszystkiego

    Plus czasem przy przekładaniu itemków przez depozyt wyskakuje komunikat i trzeba wszystko od nowa klikać.


    @down
    U mnie Opera, ta sama wersja, win11, więc nie sądzę
    Ostatnio edytowane przez Dark ; 25-12-2023 o 01:05

  2. #32
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    nie wiem czy ma to jakiekolwiek znaczenie ale u mnie nie ma kompletnie zadnych problemow na zadnej postaci, i nie bylo w ostatnim czasie (a przynajmniej od momentu stworzenia tematu)
    przegladarka opera (wersja 105.0.4970.48)
    ***** ***

  3. #33
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    nie wiem czy ma to jakiekolwiek znaczenie ale u mnie nie ma kompletnie zadnych problemow na zadnej postaci, i nie bylo w ostatnim czasie (a przynajmniej od momentu stworzenia tematu)
    U mnie też bez problemów. Chrome najnowsza wersja, win 10 i 11.
    Reputy tutaj

  4. #34
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    Cytat Napisał shayne Zobacz post
    14:44 Lucy

    totalny lag, przyciski się zablokowały, karta się zablokowała, wyskoczył jakiś błąd ajax request failed, po resecie przeglądarki nie można w ogóle wbić na mfo3.pl bo ładuje sięw nieskończoność, zmiana przeglądarki na inną działa
    21:08 shayne to samo, przeglądarka firefox bo w sumie wcześniej nie podałem, tak w ogóle to takie rzeczy działy się już na evencie halloweenowym ale w sumie nie chciało mi się tego zgłaszać i nie byłem pewny czy to wina gry czy moja, teraz widzę że dużo osób takie lagi ma

    fajnie by było znaleźć przyczynę i rozwiązać problem bo to co się u mnie dzieje wygląda na błąd P1, nie mógłbym grać gdybym nie miał innej przeglądarki

  5. #35
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Dzisiaj od godziny 21:12 zaczęło mi lagować masakrastycznie po ubiciu Grincha, a w kolejnym Grinchu resp wywaliło mnie.


    Edit:

    Dzisiaj tj. 03.01 dzisiaj nie mogłem normalnie grać, wszedłem do gry, wywala od razu i dopiero na innej przeglądarce musiałem, a potem wróciłem do poprzedniej (chrome) by wejść ponownie, wszystko poszło gładko przez pierwsze dwie minuty dopóki nie odpaliłem forum, nic nie chciało się załadować i tylko wyskakiwały powiadomienia "Błąd z połączeniem" mimo, że inne karty działały bez zarzutu. Potem to już nie wspomnę, nawet moja postać masakrastycznie cofała się przy polowaniu na Yeti (o 15 dzisiaj) co skończyło na tym niepowodzeniem mimo, że przy mnie się zrespił i 3 sekundy po tym mnie wywaliło na Panel Gracza, wchodzę raz jeszcze - wywaliło znowu. Odpuszczę sobie granie z takimi "błędami".
    Ostatnio edytowane przez Toshiro ; 03-01-2024 o 15:16
    Welcome to my world.

  6. #36
    również w godzinach wieczornych granie w gre jest prawie nie możliwe w moim przypadku.

  7. #37
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Tak samo u mnie siedze na innej karcie nie słysze dzwieku gry. Wywala co godzine do panelu. okolo 19/23 codziennie

  8. #38
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Mam to samo nawet jak siedze na karcie z mfo, wyrzuca mnie na panel po < 2min

  9. #39
    Od godziny 15 wywala mnie ciągle z gry. Forum tez się zacina przy wczytywaniu.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  10. #40
    Użytkownik Avatar KOCUR
    Dołączył
    02-04-2020
    Postów
    104
    @Tomi nie wiem czy coś tam robisz odnośnie tematu ale właśnie 3 razy podchodziłem do logowania taka popelina

  11. #41
    z jakiegoś powodu pomaga VPN, ale tak to chyba nie powinno działać. Łączę się z Niemiec, VPN ustawiam tez Niemcy i nagle wchodzę do gry bez problemu, he?

  12. #42
    czasami wszystko działa a czasami są takie lagi ze ani się do gry nie da zalogować ani nic się nie da zrobić w grze, wszystkie inne okna przeglądarki chodzą normalnie nie ma problemów z netem tylko mfo laguje

  13. #43
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Terens Zobacz post
    z jakiegoś powodu pomaga VPN, ale tak to chyba nie powinno działać. Łączę się z Niemiec, VPN ustawiam tez Niemcy i nagle wchodzę do gry bez problemu, he?
    Teoretycznie właśnie powinno - jeżeli zależy Ci na grze bez problemów.

    Cytat Napisał Tomi
    Jeśli mowa o ostatnich "lagach" - to nie są standardowe problemy z serwerem (czyt. jego wydajnością), tylko sieciowe dotyczące pewnych zakresów IP, które z jakiegoś powodu są błędnie filtrowane - wyjaśniamy tę sprawę z usługodawcą. Ciężko idzie.
    Przy okazji podbijam, żeby nie pisać tylko, że "laguje"
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Prośba do osób, którym takie długie zacięcie (jak opisane powyżej) się trafi o podanie precyzyjnego czasu jego wystąpienia i postaci na której wystąpiło.
    ***** ***

  14. #44
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Dla osób, które zgłaszały/ją problemy z lagami:

    Przy logowaniu po wciśnięciu [+] pojawiła się opcja wyboru "s2.mfo3.pl".

    Proszę o przełączenie się tam w razie problemów i zaraportowanie czy to pomaga.
    To jest swojego rodzaju test, dlatego prosiłbym, aby korzystać z tej opcji w przypadku problemów przy normalnym logowaniu na "s1". Pomoże to ustalić, czy zmiana w czasie występowania problemów rzeczywiście pomaga.

  15. #45
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337
    mfo nie działa za granicą, nie pozdrawiam
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •