Zobacz wyniki ankiety: Czy zgadzasz się z propozycją

Głosujących
47. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    21 44.68%
  • nie

    26 55.32%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 34

Temat: Nabijanie ochronki

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Wyniki ankiety mówią same za siebie, zamiast płakać, to może przypomnij sobie, dlaczego ludzie tak postępują i ogarnij się, to wróci wszystko do normy

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Osobiście uważam że, nie ma sensu nic cudować z amą. [No shit sherlock] Promocja na amę nie wróci bo update po eventach. Moim zdaniem cały ten temat nie ma sensu chociaż propozycja sensowna w ogólności.
    Moim zdaniem powinna zostać przeprowadzona ankieta i demokratycznie wprowadzony kierunek następnych zmian z już zaproponowanych kwestii, a pozostałe olać skupiając się tylko na danym aspekcie i oczywiście tworzeniu kolejnego miasta:
    1. Timery/Bez timeru/Bójki/Bez bójek/System czaszki - Nowy global C******* - Monopolizacja czy bez.
    2. Boty aka Fabularniaki do pomocy z mini - Podkręcenie dropu do łapiącego
    3. Oferty kupna w zakładce handel
    4. System VIPa dla osób pomocnych w gierce - Rework rankingu pomocników.
    5. Nie pamiętam ale coś tam jeszcze było XD
    6. Jak długo jeszcze admin będzie tolerował oftopici przesiąknięte żółcią gracza Varvinex?
    Ostatnio edytowane przez Bartolome ; 06-11-2023 o 20:35

  3. #18
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    119
    A może limit () ochronek jakie możemy pozyskać jednego dnia, powiedzmy 3
    Czyli że w praktyce padamy na bójce pierwszy raz, mija godzina potem to samo i to samo a za 4 razem już nam tej ochronki nie nabija?

    Edit: no chyba że już ktoś wyżej coś takiego zaproponował, nie czytałem wszystkich postów sorki
    This is a certified hood classic

  4. #19
    Skończcie psuć te bossy. Naprawdę.

    - - - - - - - - - -

    Zauważyłem, że zmiany są wprowadzane pod wygodę jednej osoby, której ciągle coś przeszkadza i sobie wymyśla rzeczy.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler II ; 06-11-2023 o 18:54
    Żółwie tańczą jak szalone...

  5. #20
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Mógłbyś rozwinąć kogo masz na myśli?
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Mógłbyś rozwinąć kogo masz na myśli?
    Ty i każdy tutaj dobrze wie, o czyje interesy toczy się gra.

  7. #22
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    589
    Ale jak nie pajacujesz to nikt nikogo na amie nie bojkuje

    A to że w ankiecie na nie głosują ci którzy z tego korzystają to normalne, ale nabijanie sobie ochronki już nie jest normalne. Ochronka jest po to żeby słabszy gracz mógł bezpiecznie wrócić na mapę bojkowa i dokończyć to co robił bez stresu o kolejną bójkę. Jeśli chcesz uniknąć pierwszej bójki kupujesz usługe, a nie wykorzystujesz luki w systemie.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    Ale jak nie pajacujesz to nikt nikogo na amie nie bojkuje

    A to że w ankiecie na nie głosują ci którzy z tego korzystają to normalne, ale nabijanie sobie ochronki już nie jest normalne. Ochronka jest po to żeby słabszy gracz mógł bezpiecznie wrócić na mapę bojkowa i dokończyć to co robił bez stresu o kolejną bójkę. Jeśli chcesz uniknąć pierwszej bójki kupujesz usługe, a nie wykorzystujesz luki w systemie.
    Jakie luki w systemie? To jest dostępne 10 lat w grze.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    Ale jak nie pajacujesz to nikt nikogo na amie nie bojkuje

    A to że w ankiecie na nie głosują ci którzy z tego korzystają to normalne, ale nabijanie sobie ochronki już nie jest normalne. Ochronka jest po to żeby słabszy gracz mógł bezpiecznie wrócić na mapę bojkowa i dokończyć to co robił bez stresu o kolejną bójkę. Jeśli chcesz uniknąć pierwszej bójki kupujesz usługe, a nie wykorzystujesz luki w systemie.
    Tak działa demokracja w naszym kraju, musisz przywyknąć, przykro mi.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    Ale jak nie pajacujesz to nikt nikogo na amie nie bojkuje

    A to że w ankiecie na nie głosują ci którzy z tego korzystają to normalne, ale nabijanie sobie ochronki już nie jest normalne. Ochronka jest po to żeby słabszy gracz mógł bezpiecznie wrócić na mapę bojkowa i dokończyć to co robił bez stresu o kolejną bójkę. Jeśli chcesz uniknąć pierwszej bójki kupujesz usługe, a nie wykorzystujesz luki w systemie.
    Ponadto widzę, że nie jesteś na bieżąco, po więcej szczegółów zapraszam na priv, bo bzdury wypisujesz.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    589
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Jakie luki w systemie? To jest dostępne 10 lat w grze.

    - - - - - - - - - -



    Tak działa demokracja w naszym kraju, musisz przywyknąć, przykro mi.

    - - - - - - - - - -



    Ponadto widzę, że nie jesteś na bieżąco, po więcej szczegółów zapraszam na priv, bo bzdury wypisujesz.
    W niektórych grach błędy są i dłuzej, ale blad, niedopracowanie, jakąś luka dalej jest błędem.
    Jak jest usługa i zamiast z niej korzystać ludzie sobie nabijają prota to jest to wykorzystywanie łuk w systemie. Czyli według twojej logiki jeśli da się tepać dyniogłowe to jest to dozwolone i nie trzeba placić 10mf za ten Item.

    Dlatego niektórzy nie powinni mieć praw do głosowania.

    Nie wiem czemu piszesz mi coś na pv, jak ci napisałem fakty jak nie dajesz powodu to nikt Ciebie nie bojkuje.
    Kiedyś przyszedłem na ame ale nie umiałem jej bić, póki nie zacząłem regularnie sabotowac nikt mnie nie zbojkował.
    To że od kilku lat wyzywasz ludzi i ich irytujesz. W twoich oczach mogło się to zatrzeć, ale to robisz i chwilowy brak tego nie zmieni . Odetnij się od tych co Ciebie mogą prowokować do toksycznego zachowanie. Jak wrócisz silniejszy to na pewno część da ci druga/kolejną szansę
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    W niektórych grach błędy są i dłuzej, ale blad, niedopracowanie, jakąś luka dalej jest błędem.
    Jak jest usługa i zamiast z niej korzystać ludzie sobie nabijają prota to jest to wykorzystywanie łuk w systemie. Czyli według twojej logiki jeśli da się tepać dyniogłowe to jest to dozwolone i nie trzeba placić 10mf za ten Item.

    Dlatego niektórzy nie powinni mieć praw do głosowania.

    Nie wiem czemu piszesz mi coś na pv, jak ci napisałem fakty jak nie dajesz powodu to nikt Ciebie nie bojkuje.
    Kiedyś przyszedłem na ame ale nie umiałem jej bić, póki nie zacząłem regularnie sabotowac nikt mnie nie zbojkował.
    To że od kilku lat wyzywasz ludzi i ich irytujesz. W twoich oczach mogło się to zatrzeć, ale to robisz i chwilowy brak tego nie zmieni . Odetnij się od tych co Ciebie mogą prowokować do toksycznego zachowanie. Jak wrócisz silniejszy to na pewno część da ci druga/kolejną szansę
    Ale Ty nie rozumiesz, że prot jest potrzebny po to, żeby móc wziąć udział w losowaniu na amaterasu. Powiesz, że trzeba się bić o amę, to już Ci prostuję i powtarzam RAZ JESZCZE, W TEJ GRZE NIE MA ŻADNYCH WALK O GLOBALE, JEST ŁAPANIE POTENCJALNEJ KONKURENCJI I WOŁANIE SWOICH, ABY SOBIE ZAKLEPALI. Więc jakbym złapał Cię przed amą, to oczywiste jest, że na następną przyszedł byś już z protem od kolegi, żeby wziąć w niej udział.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 09-11-2023 o 18:00

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Sensei sonquar-osoba, która rozpisuje wszystkie rozprawki na prezentacji, gdzie jeszcze dodatkowo wypisuje bzdury kto jest największym toxiciem. Gościu pomyśl sobie, kto monipiluzuje non stop globale i utrudnia ich bicie oraz jest też jednocześnie toxiciem. Pomyśl następnym razem co napiszesz, bo po 1 zadawałem się z osobami co non stop wyzywają wszystkich i manipulują ludźmi i jeszcze nasyłają inne osoby żeby przytakiwać i z nimi siać chaos bo inaczej nas niezaakceptuja. Dodatkowo z nim miałem tyle lat problemu, gdzie o wszystko miał ból. A po 2 rozdziału z tymi toxicami mam już dawno zamknięty i nie zamierzam z nimi się dalej kolegować. A po 3 nie potrafił totalnie walczyć pvp i wolał ludzi cały czas grać na odbicie.

  12. #27
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Temat raczej do usunięcia, odezwali się którzy korzystają na nabijaniu sobie ochrony (uwaga, nie wrzucam wszystkich do jednego worka!) więc zamiast zaproponować kontrofertę to tylko zaczyna się wyzywanie w lewo i prawo, gdzie są admini jak ich potrzeba by zareagować?

    Na pewno propozycja dot. ochrony prota przed bójką musi wejść jeśli osoba je specjalnie nabija. Może i energię marnuje, ale to nie jest powód żeby się "bać" bójki. Inaczej oferta za MF z protem nie ma sensu, mimo, że jest za 1 MF.
    Welcome to my world.

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2022
    Postów
    16
    Może zamiast mf, można by było kupować ochronke za coś innego np. za golda.
    Nie wiem jak inni, ale ja nigdy nie widziałem, żeby ktoś skorzystał z tej oferty

  14. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Sensei sonquar-osoba, która rozpisuje wszystkie rozprawki na prezentacji, gdzie jeszcze dodatkowo wypisuje bzdury kto jest największym toxiciem. Gościu pomyśl sobie, kto monipiluzuje non stop globale i utrudnia ich bicie oraz jest też jednocześnie toxiciem. Pomyśl następnym razem co napiszesz, bo po 1 zadawałem się z osobami co non stop wyzywają wszystkich i manipulują ludźmi i jeszcze nasyłają inne osoby żeby przytakiwać i z nimi siać chaos bo inaczej nas niezaakceptuja. Dodatkowo z nim miałem tyle lat problemu, gdzie o wszystko miał ból. A po 2 rozdziału z tymi toxicami mam już dawno zamknięty i nie zamierzam z nimi się dalej kolegować. A po 3 nie potrafił totalnie walczyć pvp i wolał ludzi cały czas grać na odbicie.
    Może Kajdanku nie zaśmiecaj tematu swoimi wywodami na tematy niezwiązane, już wszyscy czytali epopeje jak się rozpisujesz na każdy temat i na każdego temat.

    Jak chcesz poopowiadać nam o Twoich osiągnięciach PvP, ponarzekać na zdolności, itd. to załóż osobny temat, może poproś o osobny dział na forum gdzie będziesz się dzielił swoimi przeżyciami z gry i spoza gry.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał xSans Zobacz post
    Może zamiast mf, można by było kupować ochronke za coś innego np. za golda.
    Nie wiem jak inni, ale ja nigdy nie widziałem, żeby ktoś skorzystał z tej oferty
    Z dokładnie tego samego powodu co nie możesz kupić za złoto poniższych usług:
    • Uzupełnienie energii
    • Zwiększenie limitu energii
    • Dodatkowe złoto
    • Dodatkowe żetony
    • Odblokuj strój
    • Reset statystyk i zmiana profesji
    • Powiększenie depozytu
    • Dodaj czas ochrony
    • Wyzeruj czas ochrony
    • Zmiana imienia postaci
    • Wyzerowanie punktów rankingowych
    • Więcej ulubionych raportów z walk
    • Poziom rankingowy


    I nie chce się wymądrzać, ale chyba to przez to że na targu jak wejdziesz to podczas chęci licytowania Mfów masz taki komunikat:
    Dostępny limit zakupu MF
    Waluta premium nie jest wolna w zakupie, ma ograniczenia.

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Sensej manupilancie i kolejna osoba, co się uważa za najważniejszą osobę w tej grze i nie ruszają go żadne słowa (nawet oczernić takiej osoby się nie da bo kasują mody, lub ban na forum). Zastanów następnym razem co napiszesz w tym temacie. Tak mocno mnie obraziłeś na mfo na prezentacji. Plot twist. A czy ty jesteś najbardziej toksyczną graczem w mfo 3? Bo potrafiłeś obrazić każdą osobę na mfo, mnie też zmanupilowałeś kilkukrotnie bo przez ciebie wychodziłem z sojuszu iś, oraz mieszałeś w swoje konflikty. Masz bekę, że daje toxicom ignory i bloki na dc, a ty nie rozumiesz, że oni mnie namawiali do takich czynów oraz też chcieli mnie wmieszać w swoje konflikty.
    co do tematu jestem na nie, dlaczego monopol minibossów prowadzony przez senseja, kagome i jego przydupasów.
    Smiejecie się, że nie jest na żadnym globalu do tej pory po 1 nie chce mi się przez was, a po 2 śmialiście, że nie umiałem lać materaca.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •