Zobacz wyniki ankiety: Czy zgadzasz się z propozycją

Głosujących
47. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    21 44.68%
  • nie

    26 55.32%
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Temat: Nabijanie ochronki

  1. #31
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Sensei sonquar-osoba, która rozpisuje wszystkie rozprawki na prezentacji, gdzie jeszcze dodatkowo wypisuje bzdury kto jest największym toxiciem.

    Zabawne jest to że pisze to osoba która tak postępuje, ja bym się na Twoim miejscu wstydził takie coś na forum pisać po Twoich prezentacjach i jękach na DC.


    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Pomyśl następnym razem co napiszesz, bo po 1 zadawałem się z osobami co non stop wyzywają wszystkich i manipulują ludźmi i jeszcze nasyłają inne osoby żeby przytakiwać i z nimi siać chaos bo inaczej nas niezaakceptuja.

    Ciekawe bo odnoszę wrażenie że nadal trzymasz z takimi osobami i nic się nie zmieniło w Twoim postępowaniu.


    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Dodatkowo z nim miałem tyle lat problemu, gdzie o wszystko miał ból. A po 2 rozdziału z tymi toxicami mam już dawno zamknięty i nie zamierzam z nimi się dalej kolegować. A po 3 nie potrafił totalnie walczyć pvp i wolał ludzi cały czas grać na odbicie.
    A Ty nie miałeś o wszystko bólu? Przypomnij sobie jak miałeś ból o igrzyska (jak nie miałeś składu bo nikt nie chciał z Tobą chodzić) o globale, nawet miałeś wąty do Twojego przyjaciela jak wygrał z Tobą na KG xD

    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    mnie też zmanupilowałeś kilkukrotnie bo przez ciebie wychodziłem z sojuszu iś, oraz mieszałeś w swoje konflikty.
    Wyszedłeś z sojuszu o ile dobrze pamiętam tylko dlatego że nie oddawaliśmy sobie walk tylko się po prostu biliśmy. Sam mieszasz ludzi w swoje konflikty ale to się nie liczy mam rozumieć. Ciekawi mnie kiedy taka sytuacja się powtórzy tylko z Twoimi obecnymi "kolegami" i znowu zaczniesz grać osobę zmanipulowaną, tylko kto poza Tobą w to uwierzy?

    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Masz bekę, że daje toxicom ignory i bloki na dc, a ty nie rozumiesz, że oni mnie namawiali do takich czynów oraz też chcieli mnie wmieszać w swoje konflikty.
    Dużo rzeczy sobie wymyślałeś że już nie wiadomo co jest prawdą, to że dajesz ludziom ignory jak popadnie nie znaczy że są toxikami xD


    Miałem Tobie nie odpowiadać ale już mnie irytuje Twój off-top. Zauważ że nikt poza Senseiem Tobie nie odpowiedział a Ty dalej zaśmiecasz temat swoimi przemyśleniami na temat Senseia o które nikt Ciebie nie prosił. Masz jakiś problem do niego to sobie z nim wyjaśnij na priv a nie na forum bo to nie jest od tego....
    Miłego dnia

  2. #32
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    237
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    kagome i jego przydupasów.
    Nie znam tej sprawy.
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  3. #33
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Sensej manupilancie i kolejna osoba, co się uważa za najważniejszą osobę w tej grze i nie ruszają go żadne słowa (nawet oczernić takiej osoby się nie da bo kasują mody, lub ban na forum). Zastanów następnym razem co napiszesz w tym temacie. Tak mocno mnie obraziłeś na mfo na prezentacji. Plot twist. A czy ty jesteś najbardziej toksyczną graczem w mfo 3? Bo potrafiłeś obrazić każdą osobę na mfo, mnie też zmanupilowałeś kilkukrotnie bo przez ciebie wychodziłem z sojuszu iś, oraz mieszałeś w swoje konflikty. Masz bekę, że daje toxicom ignory i bloki na dc, a ty nie rozumiesz, że oni mnie namawiali do takich czynów oraz też chcieli mnie wmieszać w swoje konflikty.
    co do tematu jestem na nie, dlaczego monopol minibossów prowadzony przez senseja, kagome i jego przydupasów.
    Smiejecie się, że nie jest na żadnym globalu do tej pory po 1 nie chce mi się przez was, a po 2 śmialiście, że nie umiałem lać materaca.
    Lepiej bym tego nie ujęła, sama prawda
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

  4. #34
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    362
    Może by tak...
    Do pierwszego zbicia globala do questa - pełna ochronka.
    Później brak ochronek na mapach z globalem (choć pytanie, czy będzie ok, gdy ktoś robi questa na takiej Wyspie Tajemnic, nie interesuje go global, a będzie traktowany tak samo, na mapie z Amą to byłoby już bardziej oczywiste).
    Jednocześnie możliwość odbiorów 3 (na dobę) jednogodzinnych ochronek w mieście w cenie ~100*Lvl każda (ewentualnie Lv^2). 6400-8000 G+ za godzinę spokoju - wybór należy do gracza.
    Tu też kwestia, aby w razie bójki grupowej ochronka nadal coś dawała.

    Jak też kiedyś proponowałem - dodajmy 2 dodatkowe tryby gry (kanały) lub serwery: full pvp i niebójkowy. Jeden do bójek wszędzie poza miastami, drugi bez bójek (wyłączając IŚ i KG). Każdy wybierze co go interesuje i skończą się wieczne kłótnie między pefałpepakami a fabularniakami.

    Na koniec - to smutne, że tu mało kto potrafi dyskutować na jakimkolwiek poziomie. Takimi prowokacjami i wyzwiskami prędzej doprowadzicie do upadku gry, niż do poprawienia jej defektów. I to też poniekąd wina tego jak działa tu moderacja i jak łagodnie niektórych traktuje...
    Ostatnio edytowane przez GalaxyPL ; 09-11-2023 o 20:19
    ***** ****

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •