Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    12 52.17%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    4 17.39%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    1 4.35%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    6 26.09%
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 87

Temat: [P2] Brak dźwięku na Buraku

  1. #1
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345

    [P2] Brak dźwięku na Buraku

    Siemanko proponuję naprawić dźwięki buraka ponieważ siedze od paru godzin na jednym respie jego i wyjątkowo się pojawił po paru godzinach co jest nieprawdopodobne patrząc jak rzadko się tam pojawia ale do rzeczy. Jest problem ze dzwonami ponieważ żadnego dźwięku nie było i być może jest to spowodowane tym że został zaatakowany natychmiastowo ponieważ połowa spocuchów gra do 3-4 i prawie nie ma szansy żeby dźwięk usłyszeć przez co mając gre w tle nie da się usłyszeć czy się zrespił. Proponował bym aby dźwięk był nie do złapania buraka a po prostu aby trwał z 5-10 sekund. Mam nadzieję że zostanie to jakoś zmienione ponieważ szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie zaglądania co chwile na gre aby sprawdzić czy jest global ;/

    Pozdrawiam

    Przeglądarka/OS: win 11 opera gx

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    16-08-2013
    Postów
    19
    Fakty

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Wielokrotnie miałem to nic się nie da z tym zrobić. Taki sam jest problem na upominku. Podobno słyszałem że to jest przez to że jest na innej karcie ale nie jestem pewien tego infa

  4. #4
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Zbyt szybkie złapanie powoduje, że do części klientów nie zdąży spropagować się stan "do złapania" i od razu jest "złapany".
    Dlatego wrzucam testowo rozwiązanie znane z Amaterasu czyli losowanie - wtedy każdy ma te kilka sekund na reakcję.

    Inna sprawa to taka, że karta musi mieć odblokowane odtwarzanie dźwięku.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Nie wiem jaki jest sens obrażać innych graczy od spocuchow samemu siedząc razem z nimi do 3-4. Ale do rzeczy. Osobiście proponuje totalny rework bala albo rozwiązanie w stylu Amy lub chociaż sam górny limit np taki jak jest na amie. Tak wiem, to rozwiązanie nie będzie sprawiedliwe bo co z osobami co walczą o top3. No cóż a co w takim raziem z osobami z niskim levlem gdy złapie wysoki lvl - mają blokadę.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Przepraszam, ale ta zmiana wcale się nie zmieniła na lepsze już jest dużo niezadowolonych graczy z tej zmiany Balrukh aka Amaterasu.

    Amaterasu = / = Balrukh, no nie ukrywajmy się, Balrukh respi w 4 miejscach. To jest jakiś cyrk, zanim dobiegniemy do miejsca to jest masowy lag.
    Welcome to my world.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    @Tomi jest możliwość, żeby te dzwony zaczęły bić powiedzmy 3 sekundy przed faktycznym respem kiedy burak jest widoczny i można go złapać? To chyba byłoby najlepsze rozwiązanie, ponieważ nie robimy z buraka amaterasu, a każdy usłyszy dźwięk i będzie miał chwile, żeby zrobić tego alttaba i się przygotować.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    589
    nie chce mi się mysleć nad mądrą wypowiedzią, więc
    po co
    po co ta zmiana. Nie potrzeba losowania, to jest syf. Nikt nie prosił, nie ma dźwięku i tyle. Dajcie limit paru sekund po respie że złapać nie można i problem zniknie, nie potrzeba losowania, pozdro
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  9. #9
    Użytkownik Avatar God of Night
    Dołączył
    11-09-2019
    Postów
    105
    Czemu weszła zmiana na balu ze jest losowanie po co i czemu? Czemu ta opcja sie nie pojawiła w poprzednich latach eventu hallowen i nie tylko ?
    Totalnie psucie łapania balrukha, na eventach zawsze chodziło o to kto pierwszy ten lepszy , a nie jakies bezsensowne losowanie bo ktos nie slyszy dzwieku, w poprzednich latach tez był płacz na dzwiek to czemu akurat teraz kazdy global bedzie bazowany na amaterasu nawet eventowy global?
    Nawet jesli komus dzwiek nie działa, albo sie buguje bo sobie na innej karcie siedza to ich problem, w prawym gornym rogu mapy sie pojawia nawet komunikat, że balrukh sie pojawił, wystarczy być na karcie z gra w trakcie respu.
    Ostatnio edytowane przez God of Night ; 31-10-2023 o 19:52

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    16-08-2013
    Postów
    19
    Dobra zmiana zdazylo pol serwera dobiec!Polecam bardzo zamiast naprawic dzwiek to oczekiwanie aby z 5 osob na 1 spocie 30 sie zrobilo

  11. #11
    Użytkownik Avatar God of Night
    Dołączył
    11-09-2019
    Postów
    105
    Cytat Napisał tpt Zobacz post
    Dobra zmiana zdazylo pol serwera dobiec!Polecam bardzo zamiast naprawic dzwiek to oczekiwanie aby z 5 osob na 1 spocie 30 sie zrobilo
    POGCHAMPIK DOKŁADNIE kazdy sobie zdąży podejsc bo jakies 10s oczekiwania na losowanie dobra robota, zróbmy jeszcze tak na yetim na jajku bo ktoś co roku narzeka na dzwięk od tylu lat :> to by każdy miał szanse dodamy losowanie Tak :>

  12. #12
    Użytkownik Avatar nerrux
    Dołączył
    29-07-2017
    Postów
    102
    losowanie totalnie bez sensu,to nie jest jakaś tam ama która ma tylko JEDNO miejsce respu,i jest dostępna przez cały czas,bal to global eventowy w dodatku z 4 miejscami respu,nie powinno być coś takiego jak losowanie przy takiej rzeczy,dodajmy do tego że istnieje coś takeigo jak ranking pokonanych baali,gdzie teraz nie liczy się to kto ile gra tylko to kto jakie ma rng co jest dla mnie kompletnie bez sensu ze względu na to że są za to na dodatek nagrody

  13. #13
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    139
    Jeśli masz problem z brakiem dźwięku na urządzeniu lub w jakiejś aplikacji, o której mówisz jako "Buraku", oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby spróbować rozwiązać ten problem:

    Sprawdź ustawienia dźwięku:

    Upewnij się, że głośniki lub słuchawki są podłączone poprawnie do urządzenia.
    Sprawdź, czy głośniki lub słuchawki nie są wyciszone i ustawione na odpowiednią głośność.
    Zrestartuj urządzenie:

    Czasami wystarczy zrestartować urządzenie, aby naprawić problemy z dźwiękiem.
    Sprawdź ustawienia dźwięku na urządzeniu:

    Otwórz ustawienia dźwięku na swoim urządzeniu i upewnij się, że dźwięk jest włączony i ustawiony na odpowiednią głośność.
    Sprawdź, czy wybrano właściwe urządzenie wyjściowe (głośniki, słuchawki itp.).
    Aktualizacje oprogramowania:

    Sprawdź, czy system operacyjny i aplikacje są zaktualizowane do najnowszych wersji. Aktualizacje oprogramowania często zawierają poprawki problemów z dźwiękiem.
    Sprawdź ustawienia aplikacji:

    Jeśli problem z dźwiękiem dotyczy konkretnej aplikacji, sprawdź jej ustawienia dźwięku i upewnij się, że są skonfigurowane prawidłowo.
    Sprawdź, czy nie ma fizycznych uszkodzeń:

    Upewnij się, że nie ma fizycznych uszkodzeń głośników, przewodów lub złączy na urządzeniach audio.
    Jeśli powyższe kroki nie pomogą rozwiązać problemu z dźwiękiem na "Buraku", konieczne może być skonsultowanie się z ekspertem technicznym lub serwisem technicznym, aby dokładniej zbadać sytuację i ewentualnie naprawić urządzenie.
    https://www.youtube.com/watch?v=V5QukAC-jqE
    Ej wiedzieliście że można dodawać propozycje graczy do gry?? Ja też nie lol

  14. #14
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Odnośnie losowania:
    4 spoty respu to jest pierwsze "losowanie".
    Czy akurat tobie silnik pokaże sekundę wcześniej Baala to jest drugie "losowanie" w ramach danego spotu.
    Więc zamiast mieć większą szansę średnio raz na 4 respy, jest mniejsza, ale przy każdym respie (o ile ten czas jest wystarczający na dobiegniecie zawsze, można zmienić, aby nie był)

    Co tak konkretnie się zmieniło w rozgrywce i dla kogo na korzyść, a dla kogo na niekorzyść?
    (najlepszą odp. nagrodzę)

  15. #15
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Z tym losowaniem to chyba chodzi o to, że przez to 10s bardzo łatwo zmienić resp (co przy opcji kto pierwszy ten lepszy nie było możliwe, albo się respił obok, albo się nie biło). W momencie końca losowanie na respie gdzie jest, pojawia się bardzo dużo użytkowników, przez co ciężko jest znaleźć wylosowaną osobę która złapała. Dodatkowo osoby obstawiające resp czują się pokrzywdzone, bo mogą nie wbić, bo zazwyczaj osoby z innych respów mogą przybiec i wbić za nich.

    Mi szczerze ta zmiana nie przeszkadza, mam dźwięk i sporo czasu na reakcję, przez co mogę załatwiać swoje sprawy i mieć szansę na wbicie. Jednakże z szacunku do osób które w momencie respu patrzyły się na mfo lub robiły coś mniej angażującego powinny mieć przewagę nad osobami które jak ja siedzą tylko przy okazji i reagują z większym opóźnieniem.

    Na chwilę obecną ciężko zrobić by każdy był zadowolony, bo jak znowu będzie kto pierwszy ten lepszy to osobyna skryptach będą mieć za dużą przewagę, można by zrobić, że losowanie jest 10s jak stało się normalnie na respie, a mniej jak stało się dalej to przykładowo 5. Dodatkowo można by zrobić że losuje do walki jako pomocników osoby z respu próbujące złapać - wtedy nie będzie że wbije ktoś z drugiego końca mapy.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •