Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    12 52.17%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    4 17.39%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    1 4.35%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    6 26.09%
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 87

Temat: [P2] Brak dźwięku na Buraku

  1. #46
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2016
    Postów
    39
    Proponuje zrobic ankietę kto jest za starym systemem a kto za nowym, nie widzę jakos dużo fanów nowego lapania

  2. #47
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    237
    Cytat Napisał Gabrysxx Zobacz post
    Proponuje zrobic ankietę kto jest za starym systemem a kto za nowym, nie widzę jakos dużo fanów nowego lapania
    Limity na Amie też nie mają swoich fanów, a jednak są. Tak samo będzie tutaj tylko ranking zlapanych Baalów będzie usunięty albo nagrody za top 3 (jeśli jakieś są bo nie wiem).

    Limity zostaną i będzie ich tylko więcej.
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  3. #48
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Jak dla mnie okej zmiana, więcej osób ma szansę ubić baala, łatwiej wszystkim dobić do walki, a przynajmniej teraz ranking złapanych baalrukhów będzie czysto losowy, nie będzie wygrywał ten, kto ma lepszego bota. W końcu to event, niech jak najwięcej osób go bije

    - - - - - - - - - -

    Zamiast płakać, to powinniście się cieszyć, że macie więcej czasu na reakcję.

  4. #49
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    139
    Jak usuniecie wszystkie eventy z gry to ludzie przestaną płakać że nie złapali globala (i tak się zrespił gdzieś indziej)
    https://www.youtube.com/watch?v=V5QukAC-jqE
    Ej wiedzieliście że można dodawać propozycje graczy do gry?? Ja też nie lol

  5. #50
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    38
    Cytat Napisał fufcio Zobacz post
    Jak usuniecie wszystkie eventy z gry to ludzie przestaną płakać że nie złapali globala (i tak się zrespił gdzieś indziej)
    +1
    aktualnie wszystkie zmiany "testowe" polegają na całkowitym usunięciu rywalizacji z jakiejkolwiek części gry

    zamiast płakać nad rozlanym mlekiem i nie radzącym sobie adminem, po prostu zmieńcie grę tak jak większość osób i po problemie.

  6. #51
    Użytkownik Avatar Tarquin
    Dołączył
    10-11-2019
    Postów
    17
    usuncie wszystkie globale i bedzie po problemie

  7. #52
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    589
    usuńcie gre i będzie po problemie.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  8. #53
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Nie jestem zadowolony z tej zmiany, bo już nie czuję rywalizację pomiędzy innymi graczami. Czasami byłem pierwszy przed innymi, czasami nie i mi to nie przeszkadzało. Rozumiem, że wykrycie kto posiada skrypt jest trudny, ale nie jest to do końca niemożliwe. Losowanie co prawda utrudnia osobom posiadającym skrypt, ale żeby doszczętnie zabić fun tej gierki, bo ktoś płacze o to, że ktoś ma skrypt? Najpierw Amaterasu, teraz to. Mam wrażenie, że to wszystko idzie w złym kierunku, bo płaczki mają większą "moc".

    Już samo dobieganie w miejsce Balrukha - laguje serwer, i nie, to nie jest wina mojego internetu tylko każdy widzi na monitorze co innego, inny dobiegł szybciej niż ty. A potem bić się o miejsce w Balrukhu spamując, pomóż w walce? Debilne. Już poprzednia zmiana była lepsza i każdy miał swoje szanse, co prawda trochę niesprawiedliwe jak ktoś ma skrypt i sobie zgarnia ot tak Balrukha bez wysiłku. Zdecydowanie wolę pierwotną zmianę Balrukha niż "Ama-rukh".

    Widzę, że zdanie są podzielone - inni są "zadowoleni" inni nie. Trudno wszystkim dogodzić, ale raczej przywróciłbym zmianę.
    Welcome to my world.

  9. #54
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2022
    Postów
    16
    z tego co widzę wiele osób narzeka na to że dźwięk czasem jest, a czasem nie i przez to mogą bala przegapić. Nie oszukujmy się komu by się chciało na każdym balu stać i przez 30 minut patrzyć w pełnym skupieniu w ekran, by jak bal się zrespi móc go szybko zgarnąć. Szczerze to nie ważne co się zrobi, to i tak znajdzie się ktoś komu będzie na złe.
    wracając do dźwięku, to według mnie jest on bezsensowny, bo czasem działa czasem nie. w dodatku jak dzwon zagra to bal od razu wyskakuje, przez co ci co mają gre w tle to zanim coś zrobią, zanim wejdą w mfo, to ball już jest zgarniety.

    Wpadłem na pomysł, by naszego kochanego buraczka przez którego tu jesteśmy upodobnić bardziej do amy. Mianowicie, żeby w prawym górnym rogu (lub żeby vincent nam to mówił, bo jakby ta zmiana weszła to byłby już bezużyteczny) pokazywało nam kiedy się zrespi. powiedzmy ,,Bal pojawi się o 12.00.00-12.02.00"
    (nie musi to być koniecznie 2 minuty) co by sprawiło, że na dźwięku, by już nie polegano.
    Ja wiem, że z pewnością znajdzie się ktoś kto napisze, że ta propozycja jest po prostu głupia, bo usuwa całkowicie rywalizację, bo są ludzie którzy specjalnie dla niego czekają te pół godziny itp.

    Co do losowania to albo usunąć, lub dać tak ok 5 sekund by tym co silnik działa słabiej mogli by się na nie załapać i jednocześnie by ci z innych respów nie dobiegli.

    Nie wiem jak to by było z lagami, bo z pewnością jakieś będą,

    Nie znam się na tworzeniu gier, wiec prosiłbym by ktoś napisał czy ta propozycja jest możliwa do wprowadzenia, czy raczej to płonne nadzieje.

  10. #55
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2016
    Postów
    39
    Na nie, Nie róbmy z Baalrukha Amaterasu

  11. #56
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Emocje już trochę opadły to jeszcze raz powiedzmy sobie szczerze na czym polega i wcześniej polegała rywalizacja w łapaniu Balla.
    Jest to kombinacja poświęconego czasu (głównie) i szczęścia, a nie "skilla".

    Old:

    1) Im więcej czasu poświęcasz, tym więcej resów ogarniasz

    2) Wybór spotu - czysta losowość/szczęście, źle wylosowałeś to nie walczysz.

    3) Złapanie - szczęście w szybszym pojawieniu się Baala właśnie u ciebie + lepsze łącze + ew. wspomaganie = niesprawiedliwa losowość


    New:

    1) Im więcej czasu poświęcasz, tym więcej resów ogarniasz

    2) Wybór spotu - losowość/szczęście + szansa na dodatkową rywalizację o inny spot, gdy ogarniesz, że stoisz na złym i się szybko pofatygujesz na inny i uda się zdążyć.

    3) Złapanie - każdy stojący w dobrym spocie ma taką samą szansę zobaczyć i dołączyć = sprawiedliwa losowość


    Jak rozumiem kontrowersje budzi punkt 2, bo raczej chcielibyście, aby decydowała tam tylko losowość i chcecie zmniejszyć rywalizację poprzez odcięcie 3/4 graczy z danego respa, którzy obstawili zły spot.
    To da się załatwić, ale idzie to dokładnie w odwrotną stronę niż były narzekania.
    To będzie też wprowadzenie pewnego rodzaju twardego "limitu", "odcięcia" czy "uwięzienia baala".

  12. #57
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2016
    Postów
    39
    Tu się nie zgodzę, nawet jak źle wylosujesz spot w starym systemie, to i tak masz szansę na bicie przy dużej ilości osób. Ludzie nie są równomiernie podzieleni na spoty
    w jednym jest 10 w drugim 5 w trzecim 5 a w czwartym 0. Trafiła się taka sytuacja ostatnio. #freebaalrukh
    Najlepiej cofnąć tak jak było na początku eventu z Baalrukhiem i będzie dobrze
    Ostatnio edytowane przez Gabrysxx ; 01-11-2023 o 15:37

  13. #58
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Jak rozumiem kontrowersje budzi punkt 2, bo raczej chcielibyście, aby decydowała tam tylko losowość i chcecie zmniejszyć rywalizację poprzez odcięcie 3/4 graczy z danego respa, którzy obstawili zły spot.
    To da się załatwić, ale idzie to dokładnie w odwrotną stronę niż były narzekania.
    To będzie też wprowadzenie pewnego rodzaju twardego "limitu", "odcięcia" czy "uwięzienia baala".
    Jak uważasz ile czasu powinno być od pojawienia się mini bossa do momentu aż kogoś wylosuje? Każdy powinien mieć szanse na dobiegnięcie czy zostajemy przy tym że wybór spota również ma jakiś wpływ na dołączenie do walki?
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  14. #59
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    201
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Old:

    3) Złapanie - szczęście w szybszym pojawieniu się Baala właśnie u ciebie + lepsze łącze + ew. wspomaganie = niesprawiedliwa losowość


    New:

    3) Złapanie - każdy stojący w dobrym spocie ma taką samą szansę zobaczyć i dołączyć = sprawiedliwa losowość

    .
    Odnosząc się do tego punktu: Aktualnie szansa na złapanie Baala jest dość mała, i osoby używające wspomagaczy nie mają przy tym pomocy. Oznacza to rownież, że osoby, które starają się Baale złapać będą otrzymywały ich mniej, a osobom, które to czy go złapią jest wszystko jedno będzie więcej, ponieważ wcześniej większość osób nie zwracało na tyle ciągłej uwagi na grę by łapać Baala przed osobą, która rzeczywiście chce go łapać, natomiast teraz każdy przy spocie czy mu zalezy na złapaniu, czy nie spróbuje dołączyć do losowania, by mieć większe szansa na zawalczenie, gdyż zaraz po losowaniu łapiącego aktualnie bardzo dużo osób czeka na wbicie na SOS, wcześniej mogłeś na spokojnie mieć pare sekund opóźnienia, ktoś mógł złapać trochę wcześniej, a i tak wbijało się na Buraka na swoim spocie bez większych problemów. Wypłaszcza to ilość złapanych buraków przez graczy, Ci którym bardzo na tym zależy dostają ich mniej, co może powodować u nich frustację,(bestiariusz z tego co pamiętam miał być do zrobienia w około 3-5 lat, przed zmianami każdy nawet bez no-lifienia jak chciał byłby w stanie złapać po 8 buraków na event, teraz już nie do końca tak to działa). Dodatkowo frustacje może to powodować u osób siedzących na jednym spocie, którzy wcześniej przy nawet minimalnej uwadze byli w stanie dostać się na SOS, a teraz muszą konkurować z conajmniej parunastoma osobami, z których część może mieć lepszy internet lub wspomagacze.

    Punkt: "Złapanie - szczęście w szybszym pojawieniu się Baala właśnie u ciebie + lepsze łącze + ew. wspomaganie = niesprawiedliwa losowość" nie zniknął, prawie cały teraz odnosi się do wbiijania na SOS oprócz szczęścia w szybszym pojawieniu się Baala. Został wymieniony fart, łącze i wspomagacze z łapania na SOS. Z tego co wiem większości graczy zależy by na Baalu być, a nie żeby Baal był ich, więc taka wymiana szkodzi większości graczy, którzy poświęcają czas do stania na globalu.

    Chciałbym także zauważyć, że o wiele częściej zdarzają się przypadki wspomagania na SOS niż na łapanie, odnośnie łapania w tamtym roku były duże zarzuty i kontrowersje wobec Borsukx, który miał najwięcej złapanych Baali i istnieje duża opcja, że miał jakieś wspomagacze, ale ostatecznie skoro nie miał bana, myślę, że nic nie wykryto.

    Moje wnioski, na nowy sposób łapania
    1. Gracze, którym zależy na łapaniu Baala mają mniejsze szanse na ich złapanie.
    2. Gracze, którzy chcą używać wspomagaczy mają lepszy dostęp do tego teraz.
    3. Gracze, którzy mają trochę gorszy internet mogą się dostawać na o wiele mniej Baali niż wcześniej.
    4. Gracze, którzy stoją na spocie mogą mieć dodatkowy problem ze względu na to, że nie mają jak się dostać na globala na swoim spocie (za duża konkurencja do SOS).

    Ogólnie problem braku dźwięku Baala warto rozwiązać, ale na pewno nie w taki sposób. Eliminując jeden problem, tworzy się drugi, o wiele bardziej poważny.

  15. #60
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Dlatego ja bym przywrócił 10s losowania na złapanie plus dodał jeszcze 10s na losowanie pomocników. Nikomu skrypty nie dadzą przewagi, równe szanse i każdy zadowolony. Jeżeli ktoś bije mniej to ktoś bije więcej, więc to nie jest tak jak napisałeś że każdy na tym traci, mi się podoba zmiana, w sumie jako jedna z niewielu.
    Miłego dnia

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •