Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    12 52.17%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    4 17.39%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    1 4.35%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    6 26.09%
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 87

Temat: [P2] Brak dźwięku na Buraku

  1. #31
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Samo przesuniecie dźwięku nadal nie rozwiązuje problemu nie fair dostępu do łapania (słabsze łącze, opóźnienia, niefair zagrywki ze wspomagaczami).

    Rozumiem jednak siłę przyzwyczajenia.

  2. #32
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    To jest duża zaleta.



    Załóżmy, że łapie 40 osób i po 10 obstawia 4 spoty

    Stary system: Masz 1/4 szansy na dobry spot i potem 1 z 10 szansy na złapanie = 2,5%
    (zakładając, że w ogóle zauważyłeś resp / zdążyłeś cokolwiek zareagować - przy czym na pewno zdążył skrypt jakiegoś nieuczciwego gracza )

    Nowy system: masz 1/40 szansy z losowania = 2,5%
    (jeśli rzeczywiście wszystkie 40 osób będzie w stanie dobiec na losowanie, przy czym na pewno miałeś szansę zauważyć resp)

    ===
    BTW. Skróciłem teraz czas oczekiwania o 5 sek, więc będzie mniej możliwości przepływów pomiędzy spotami.
    Na starym systemie dało się wbijać na większość baalrukhów przy średniej ilości graczy na mapie oraz zręcznym klikaniu i odpowiednim spocie, w skrócie teraz randomy mają łatwiej
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  3. #33
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    No to 5sekund przed respem, nawet ludzie z słabym internetem usłyszą.
    To nie o to chodzi. Czy to będzie 5 czy 30 sekund przed respem, nadal nie zdążą zareagować, jeśli będą mieli opóźnione pojawienie baala. (pojawi się od razu zaatakowany, bo inni widzieli go wcześniej lub skrypt podebrał w ułamku sekundy)

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    16-08-2013
    Postów
    19
    +

  5. #35
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2016
    Postów
    39
    Przez wszystkie lata istnienia globali nikt za bardzo nie narzekał, było dobrze jednak ostatnio z tą grą dzieje się źle, limity na ame, teraz globale eventowe to dosięga. Jeśli zmiana ta zostanie, usuńcie topke ubitych Baalrukow bo nie ma sensu

  6. #36
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Po co w ogole robic z tego teraz globala najlepiej eventowy mini boss jak herszt i tyle. Zaraz zaprowadza cie za reke pod niego zeby ulatwic lapanie placzkom

  7. #37
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Apollyon Zobacz post
    Na starym systemie dało się wbijać na większość baalrukhów przy średniej ilości graczy na mapie oraz zręcznym klikaniu i odpowiednim spocie, w skrócie teraz randomy mają łatwiej
    W takim razie niewiele się zmienia. Nadal ci obrotniejsi odwiedzą więcej spotów niż ci biernie czekający w jednym.

    Jeśli prawie wszyscy tutaj z miejsca zakładają, że stracą, to po drugiej stronie musi być równie duża grupa graczy, która zyska.
    Wg mnie za wcześnie na jakiekolwiek wnioski po 2 czy 3 respach. Kwestia dostosowania do nowych warunków.
    Myślę, że w praktyce zauważalnie mniejszą szansę na łapanie będą miały wyłącznie osoby wspomagające się skryptami, na czym wszystkim powinno zależeć (no może nie wszystkim).

  8. #38
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał dudzin Zobacz post
    Luźna propozycja, pewnie wymaga większej roboty:

    Bal pojawia się w jednym z 4 miejsc i atakuje automatycznie wszystkich graczy wokół (np. 3 pola wokół niego). Tworzy się kilka walk w zależności od liczby graczy w danym miejscu. Jeżeli jest 12 graczy to będą 3 walki z balem naraz. Zwiększy to ilości bali co jest według mnie plusem bo jest to ograniczony czasowo event, każdy będzie miał 25% szans (zależność tylko od spotu spawnu). Do przemyślenia co w przypadku kiedy będzie liczba graczy niepodzielna przez 4, wtedy do rozważenia dla tej ostatniej niepełnej grupy/osoby wezwanie pomocy.
    Baal dla każdego stojącego na mapie...
    Zdecydowanie nie.

  9. #39
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2016
    Postów
    39
    To jaki sens ma teraz topka pokonanych Baalrukow? Topowych graczy wyróżniała zręczność i wytrwałość. A teraz co? Baalrukh się respi, czekasz 5 s losuje osobe i ciężko nawet dołączyć do walki jak stoi 40osob w 1 miejscu. Mam nadzieję że gremlinskiego upominka, yetiego oraz uciekające jajko nie zepsujecie tak jak zepsuliście baalrukha

  10. #40
    Użytkownik Avatar God of Night
    Dołączył
    11-09-2019
    Postów
    105
    Funn z łapania globali bez losowania < Losowanie na każdym globalu i płacz na forum, że nie da sie złapać bo komuś nie działa dzwięk
    Kiedy zepsucie przez losowanie Yetiego, Upomintka , Jajka ? Bo na tych eventach też sie pojawi na pewno jakis płaczek któremu dzwięk sie buguje :'(
    Ostatnio edytowane przez God of Night ; 31-10-2023 o 23:11

  11. #41
    Użytkownik Avatar dudzin
    Dołączył
    13-06-2020
    Postów
    61
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Baal dla każdego stojącego na mapie...
    Zdecydowanie nie.
    Nie dla każdego tylko ~1/4 graczy na mapie.
    Kiedyś gra była znana z limitu energii i przesiadywanie godzinami nie dawało znaczącej przewagi, dało się osiągnąć wszystko nie poświęcając masy czasu.
    Teraz przez te globale zdobywanie osiągnięć jest katorgą, nie dość ,że limitowany czas eventu to jeszcze mała szansa na dołączenie ,a że się trafi jako atakujący żeby zaliczyło do albumu to już totalnie niska szansa. W moim odczuciu to wszystko dąży w złym kierunku ale rozumiem że to tylko moja opinia i odczucia. Rozumiem też ,że inni widzą to inaczej i lubią hardcorowe osiągnięcia, więc odpuszczam ogólnie temat ale jednak chciałem się jeszcze podzielić moimi powyższymi przemyśleniami bo wydaje mi się ,że gdzieś tam jeszcze grają ludzie mojego pokroju którym ta cała idea się nie podoba.

  12. #42
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał dudzin Zobacz post
    Nie dla każdego tylko ~1/4 graczy na mapie.
    Rozumiem, że 1/4 chodzi o łapanie, ale tak naprawdę każdy uczestniczy w walce. To się robi całkowicie niekontrolowalne jeśli chodzi o liczbę walk.
    Wywraca wszystko do góry nogami.

    Cytat Napisał dudzin Zobacz post
    Kiedyś gra była znana z limitu energii i przesiadywanie godzinami nie dawało znaczącej przewagi, dało się osiągnąć wszystko nie poświęcając masy czasu.
    Teraz przez te globale zdobywanie osiągnięć jest katorgą, nie dość ,że limitowany czas eventu to jeszcze mała szansa na dołączenie ,a że się trafi jako atakujący żeby zaliczyło do albumu to już totalnie niska szansa. W moim odczuciu to wszystko dąży w złym kierunku ale rozumiem że to tylko moja opinia i odczucia. Rozumiem też ,że inni widzą to inaczej i lubią hardcorowe osiągnięcia, więc odpuszczam ogólnie temat ale jednak chciałem się jeszcze podzielić moimi powyższymi przemyśleniami bo wydaje mi się ,że gdzieś tam jeszcze grają ludzie mojego pokroju którym ta cała idea się nie podoba.
    Globale są właściwie jedynym elementem gry, gdzie im dłużej online tym więcej korzyści.
    Ja też ich wielkim fanem nie jestem, bo to z oczywistych względów zachęca do kombinowania z botami.
    Jest to jednak dodatkowe zajęcie dla osób, które rzeczywiście lubią poświęcać dużo czasu na grę.

  13. #43
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Cytat Napisał dudzin Zobacz post
    Kiedyś gra była znana z limitu energii i przesiadywanie godzinami nie dawało znaczącej przewagi, dało się osiągnąć wszystko nie poświęcając masy czasu.
    Przeczę, z czasów przed globalami (brzmi jak wykład o czasoprzestrzeni XD) nadal przesiadywanie godzinami dawało przewagę bo były bójki z których można było wydropić z gościa czysty itemek warty olbrzymie stawki, lub po prostu zostawienie postki na żółwiu i pomaganie randomom z miniaczem.

    Nie wiem o jakim zepsuciu wy wgle mówicie. Tomi wam rachunkiem prawdopodobieństwa rozpisał że nie macie racji w wielu przypadkach ale i tak napiszecie #freeburak XDDDDDD.

    Mówicie o sprawiedliwości topki. Serio?
    Kiedy ona była sprawiedliwa, pragnę przypomnieć o ile się nie mylę rok temu na balu 2 osoby z topki wylądowały z banem za skrypty. Kuriozum tej sytuacji dodaje fakt że najgłośniej o skryptach krzyczał terror i sam dostał też bana za skrypty.

    Nie biję tego więc mogę spojrzeć obiektywnie. Zmiana jak najbardziej na plus. Skrypterzy do wora. Ciekawym argumentem jest opcja amaska że sprawdzanie ze środka ale przy 5 sekundach obecnych to nie zdążysz dobiec na 2 resp zakładajac ze jeszcze karte musisz przełączyć a co dopiero napisać do ziomka "lewa góra jest".

    Pojawianie się kilku bali to już wgle trochę śmiech na sali.

    Do wszystkich którzy nie rozumieją zmian - Tak MÓWIĘ O WAS CO PISZECIE #free burak. Odsyłam do tabelki zamieszczonej w temacie amy - korelacja dropu z trudnością bossa.

    Ja osobiście ze swojej strony bym zaproponował prześledzenie czystości kont tych co się tak rzucili na post o nagrodzeniu osób którzy wyjaśnią kto zyskał a kto stracił na zmianie. To logiczne że póki co jest za wcześnie by dysputować na temat tego kto zyskał. jedyne co jest pewne to strata skrypterów.

  14. #44
    Użytkownik Avatar dudzin
    Dołączył
    13-06-2020
    Postów
    61
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Rozumiem, że 1/4 chodzi o łapanie, ale tak naprawdę każdy uczestniczy w walce. To się robi całkowicie niekontrolowalne jeśli chodzi o liczbę walk.
    Wywraca wszystko do góry nogami.



    Globale są właściwie jedynym elementem gry, gdzie im dłużej online tym więcej korzyści.
    Ja też ich wielkim fanem nie jestem, bo to z oczywistych względów zachęca do kombinowania z botami.
    Jest to jednak dodatkowe zajęcie dla osób, które rzeczywiście lubią poświęcać dużo czasu na grę.
    Tak, to co zaproponowałem zwiększyłoby ilość balów do ~4 walk naraz przy ~60 graczach na mapie.

    Co do globali jak i samego eventu ,ja traktuję album jako część ukończenia gry i chciałbym to osiągnąć w dłuższym czasie ale nie musząc nolifić przed komputerem. Zdobywanie osiągnięć na evencie zmusza nas do nolifienia żeby właśnie ukończyć ten album i sprowadza się do tego ,że dla mnie eventy to najgorszy element gry.

    Dla ludzi z nadmiarem wolnego czasu może być wykuwanie perfekcyjnego eq, pvp, króle gry lub inne czynności które nie są mocno powiązane z ukończeniem gry.

  15. #45
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    242
    Cytat Napisał dudzin Zobacz post
    Tak, to co zaproponowałem zwiększyłoby ilość balów do ~4 walk naraz przy ~60 graczach na mapie.

    Co do globali jak i samego eventu ,ja traktuję album jako część ukończenia gry i chciałbym to osiągnąć w dłuższym czasie ale nie musząc nolifić przed komputerem. Zdobywanie osiągnięć na evencie zmusza nas do nolifienia żeby właśnie ukończyć ten album i sprowadza się do tego ,że dla mnie eventy to najgorszy element gry.

    Dla ludzi z nadmiarem wolnego czasu może być wykuwanie perfekcyjnego eq, pvp, króle gry lub inne czynności które nie są mocno powiązane z ukończeniem gry.
    Oczywiście, zwiększmy ilość baali i zniszczmy ekonomię servera!!

    Do ukończenia albumu niepotrzebne jest nolifienie, bez przesady. Nikt nie każe ci siedzieć przed kompem cały dzień, złapanie tych 8 baali przez cały event jest wykonalne na luzie. A jeśli ktoś płacze, bo nie będzie mógł zrobić pożeracza w jeden event, to na evencie urodzinowym też powstaną posty, żeby można było ubić uzurpatora kilka razy?
    say gex

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •