Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    13 68.42%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    6 31.58%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: [P2] Bardzo rzadki resp Dyniogłowego Herszta

  1. #16
    Użytkownik Avatar dudzin
    Dołączył
    13-06-2020
    Postów
    61
    43 herszty na 3000 energii u mnie więc wszystko się zgadza.
    Wydaje mi się ,że sprawiedliwa losowość jest włączona na wszystkich potworach unikatowych a więc również na eventowych.
    Bywało że przez 200-300 energii nie miałem nic ale po złapaniu herszta w takiej sytuacji przez następne 50 walk mogły się trafić 2 herszty.
    Także wydaje mi się ,że sprawiedliwa losowość jest włączona ale powinien to potwierdzić ktoś z administracji i myślę że to rozwieje wszelkie wątpliwości.

    - - - - - - - - - -

    W przypadku autora tematu również zadziałała sprawiedliwa losowość.
    Miał 1060 dyniogłowych i 7 hersztów(1 na 151 energii).
    Teraz ma 1682 dyniogłowych i 19 hersztów(1 na 88 energii).

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Ja nie chcę nic sugerować ale event świąteczny jest bardziej opłacalny niż halloweenowy bo szybciej się respi grinch niż herszt.

    - - - - - - - - - -

    Edit chyba że to zależy od trudności eventu.

  3. #18
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    No jak przez większość eventu możesz bić po 200 stworków to musi być ten grinch pod to zbalansowany.
    Miłego dnia

  4. #19
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    139
    barama nowy miniboss globalny mfo3.pl (z polski) na event hałołin
    https://www.youtube.com/watch?v=V5QukAC-jqE
    Ej wiedzieliście że można dodawać propozycje graczy do gry?? Ja też nie lol

  5. #20
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Nic nie było w tych kwestiach zmieniane w tym roku.
    Szansa na herszta wynosi średnio 1/66.
    Jednak nie ma tu typowej sprawiedliwej losowości zaimplementowanej i czasem odchylenia mogą być znaczne na plus lub minus.
    Dopiero przy znacznej liczbie potworów będzie to dążyło do ww. średniej.

  6. #21
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    589
    Cytat Napisał dudzin Zobacz post
    43 herszty na 3000 energii u mnie więc wszystko się zgadza.
    Wydaje mi się ,że sprawiedliwa losowość jest włączona na wszystkich potworach unikatowych a więc również na eventowych.
    Bywało że przez 200-300 energii nie miałem nic ale po złapaniu herszta w takiej sytuacji przez następne 50 walk mogły się trafić 2 herszty.
    Także wydaje mi się ,że sprawiedliwa losowość jest włączona ale powinien to potwierdzić ktoś z administracji i myślę że to rozwieje wszelkie wątpliwości.

    - - - - - - - - - -

    W przypadku autora tematu również zadziałała sprawiedliwa losowość.
    Miał 1060 dyniogłowych i 7 hersztów(1 na 151 energii).
    Teraz ma 1682 dyniogłowych i 19 hersztów(1 na 88 energii).
    herszt to nie jest unikat, dlatego proponuje żeby miał tą sprawiedliwą losowość
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Moje dane:
    Po 400 eny było tylko 3 herszty a potem nagle 3 herszty na 4 zabite dynie
    Po 1000 dyniek jest już wzorcowo - 15 hersztów (1,5%)
    Dalej mam trochę mało pestek i dyni - 8 pestek (0,8%) i 4 dynie (0,4%) ale pewnie zanim uzbieram 100 dyń to się wyrówna.

    Może faktycznie warto zaimplementować tą "sprawiedliwą losowość" bo to trochę absurd jest że jeden gracz za 400 eny uzbiera 2 dynie a drugi 10 dyń.
    To może niektórych zniechęcić do eventu jak im się trafi słaby start i uznają że nie mają szans ukończyć eventu jak tak rzadko leci, nie każdy zaczyna event z zapasem kilku tysięcy eny.

  8. #23
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Może faktycznie warto zaimplementować tą "sprawiedliwą losowość" bo to trochę absurd jest że jeden gracz za 400 eny uzbiera 2 dynie a drugi 10 dyń.
    To tak nie działa. Następnego dnia będzie odwrotnie, a do tych 100 dyń statystyki będą bardzo podobne.

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2021
    Postów
    45
    ~1000 dynioglowych okolo i z 10 pestek xD

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post

    Zwłaszcza jak je bijesz tylko do pożeracza i zostały Ci tylko 2 do ubicia, a 2 według procentów powinny się zrespić w 130 eny.
    Po pierwsze to nie jest prawda bo schemat bernoulliego. To tak nie działa że jednostkowa szansa pomnożona przez ilość prób wynikającą z odwrotności da 100% XD

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    To tak nie działa. Następnego dnia będzie odwrotnie, a do tych 100 dyń statystyki będą bardzo podobne.
    Kolejna błąd 100 dyń to bardzo mała próba potrzeba kilku eventów by się zrównało.

    - - - - - - - - - -

    Event jest upierdliwy, szkielety dużo bardziej opłacalne od dyniek jak zależy na czasie. Ale nie widzę sensu niczego zmieniać. Mnie osobiście ten event niszczył rachunkiem prawdopodobieństwa przez ja wiem 5 lat a w tym roku 2k eny i zakończone.

    Jedyne co bym zmienił to bym otworzył drugą lokalizację dyniek dla osób poniżej 50 poziomu lub osób u których na koncie przynajmniej jedna postka ma level > 50.

    - - - - - - - - - -

    Jedyne o czym można porozmawiać to o ilościach przewidzianych na graczy by zakończyć wyzwanie i dostać bonusy do dropu itd.
    Osobiście wydaje mi się że liczba graczy spadła ale mogę się mylić

  11. #26
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    589
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Po pierwsze to nie jest prawda bo schemat bernoulliego. To tak nie działa że jednostkowa szansa pomnożona przez ilość prób wynikającą z odwrotności da 100% XD
    Łącznie 3 herszty w 600 eny.
    Poza tym łącznie mam ubite prawie 8k dyniogłowych i 100 hersztów, wychodzi średnio co 80 eny 1. 100 hersztów to jest zbiór kilku eventów. Pewnie bym tego nigdy nie zauważył, gdyby gra nie postanowiła mi sprawić prezentu w postaci zmarnowania 400 energi więcej na pożeracz nie dając przy tym nawet należytej ilości pestek i dyń XD
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •