Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    13 68.42%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    6 31.58%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 26

Temat: [P2] Bardzo rzadki resp Dyniogłowego Herszta

  1. #1

    [P2] Bardzo rzadki resp Dyniogłowego Herszta

    U was też tak rzadko pojawia się herszt? Miałem 7 hersztów na ~1060 dyniogłowych. Nie wiem czy to kwestia osobistego pecha czy jest coś na rzeczy.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213
    42 na 2500 energi wiec chyba pech

  3. #3
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Ja właśnie miałem 150 dynków na wywarze klonującym bez herszta. ;d
    Welcome to my world.

  4. #4
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    361
    Można odnieść wrażenie, że z roku na rok dropy i spawnrate są nerfione. Wywalone z 1000 energii i około 10 pestek, no litości.
    Dyniogłowe też respią się rzadko, ale jak na szansę 1,5% to i tak mogło być gorzej.
    ***** ****

  5. #5
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Teraz są misje dzienne więc jeszcze mniej się respi bo trzeba zużywać energię na misje dzienne jeśli nie chce się przegapić. Podwyżcie szansę na herszty i kości, bez dyskusji!

    - - - - - - - - - -

    To ma być event, to ma być zabawa. Eventy nie powinny frustrować graczy!

  6. #6
    Cytat Napisał Pregnant Zobacz post
    To ma być event, to ma być zabawa. Eventy nie powinny frustrować graczy!
    Prawda to. Do tego eventy w MFO są bardzo upierdliwe i wymagające dla kogoś kto chce 100% wycisnąć.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  7. #7
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    589
    Potwierdzam błąd występujemy zostały mi 2 dynki do pozeracza, a gra postanowila nirespic dyniska przez 300 eny lub pewnie więcej
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  8. #8
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    ja to odczułem jakiś nerf pestek, aktualnie to powinny one dropić conajmniej 2x częściej albo zrobić np. gwarantowaną pestkę co 50 dyniogłowych, ten event i tak zabiera za dużo czasu i całą energię a jakiegokolwiek dobrego rewardu nie ma, fajnie by było zrobić sobie lampion, nabić pielęgnacje, pobić szkieletory, a przy aktualnej sytuacji to ja nie wiem czy na lampion uzbieram xdd

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2022
    Postów
    16
    Mi się akurat z hersztem poszczęściło, że z 200 eny pięciu mi się zrespiło. Jednakże z dyniogłowych tylko 2 dyńki i 0 nasion, na tyle eny to ja z potworków w nordi zyskuje przynajmniej z 10 przedmiotów. Jednym z głównych zajęć w Evencie jest uprawa dyń, co to za event skoro w przeciągu 12 godz. nie dostałem ANI jednej pestki.
    Jak ja mam niby zdobyć ten dyplom farmera do którego potrzeba, aż 1000 Pielęgnacji.

    Co do zadań to mnie wkurza jeszcze to, że trzeba wydawać energie na portal by przelecieć do Devos/Nordi by je tylko przyjąć, a potem to jeszcze kolejne 5 eny na powrót na event

  10. #10
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Jakoś 35 hersztów na 1926 ubitych dyniogłowych, łącznie mam już ponad 80 dyń, także raczej po prostu macie pecha (tu chyba nie ma widełek na wylosowanie jak przy uni, tzw. "sprawiedliwa losowość", bo zdarzało mi się, że po ubiciu jednego dyniaka miałem herszta).

  11. #11
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    nie sądzę by w tym roku było coś zmieniane (chociaż nie mam dostępu do żadnych informacji) lecz jeżeli aż tak bardzo niektórzy mają wrażenie, że coś jest nie tak to może by wprowadzić sprawiedliwą losowość trafiania na herszta taką jak na unikatach, jednocześnie zostawiając % szans na identycznym poziomie.
    ***** ***

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    23
    Ja chyba też mam pecha jakiegoś. Zazwyczaj średnio co 30 eny padało ziarenko/dynia/herszt a teraz jak tak sobie policzyłem to co 52 energi XD Poczekam do końca eventu ale no jak tak dalej pójdzie to będzie może lampion ale na dyplom farmera bez wydawania kasy to będzie ciężko niestety

  13. #13
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Z postów powyżej nie wynika, żeby było coś nie tak z dropami.
    Sporo osób twierdzi, że jest zbyt mały drop, jednocześnie operując na absurdalnie małej ilości walk. Do tych osób - nauczcie się jak działa losowość.
    Reputy tutaj

  14. #14
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    589
    Nie nazwałbym małej ilości hersztów małym dropem, ale ok

    imo można byłoby dać do tego herszta sprawiedliwą losowość. Działa jak unikat w większości aspektów, to czemu tego niemoże mieć. W mojej opini 300 eny bez herszta, to lekki żart. Zwłaszcza jak je bijesz tylko do pożeracza i zostały Ci tylko 2 do ubicia, a 2 według procentów powinny się zrespić w 130 eny.

    Co do dropów ubiłem 2190 dyniogłowych, dropło mi 12 dyń i 37 pestek, czyli wychodzi 0,55% na dyńke(powinno być 0,75) i 1,69 na pestke(powinno być 1,5), czyli imo jest w normie.
    Jak już liczę pestki i dynie to podam % na dyniaka, a wyszło mi 1,28%. Niby wszystko jest w miarę w normie, ale jednak 300 eny lub więcej(jeszcze go niezrespiłem) na jednego to trochę żart
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  15. #15
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    361
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    W mojej opini 300 eny bez herszta, to lekki żart.
    Jak najbardziej zgoda, tutaj te 1.5% szansy na spawn zaczyna być jakimś żartem. Dlaczego nie możemy wprowadzić zmiennego % na spawn?
    Np. 1,5% szansy na spawn po zbiciu 50 dyniogłowych, a później 2,5% do czasu spawnu herszta.
    Jakimś cudem w evencie xmas bijąc te gremliny nie mamy spawnu minibossa w ~1-30 moobów, dopiero gdzieś koło 40-50 stale się respi. Tu działa jakiś inny system spawnu, gdzie im dalej w zbite potworki tym większa szansa by się w końcu pojawił.
    ***** ****

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •