Zobacz wyniki ankiety: Czy przyda się możliwość zrobienia zakładek na profile ?

Głosujących
34. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    32 94.12%
  • Nie

    2 5.88%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: Dodanie możliwości tworzenia zakładek do profili

  1. #16
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    589
    Jak najbardziej na tak.
    A wprowadzenie tego na poważnie nie wydaje się trudne. Może się mylę bo nie jestem zaawansowany e programowanie.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  2. #17
    Użytkownik Avatar nerrux
    Dołączył
    29-07-2017
    Postów
    102
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    Jak najbardziej na tak.
    A wprowadzenie tego na poważnie nie wydaje się trudne. Może się mylę bo nie jestem zaawansowany e programowanie.
    Nie mylisz się.A co do propozycji to na tak.

  3. #18
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Zmień płytę, bo ten tekst słyszałem już chyba 50 razy

    As i say, na nie.

    - - - - - - - - - -



    Chyba że przygotujesz kod i podeślesz gotowy dla Tomiego, to wtedy oczywiście
    Błagam przestań wypowiadać się na forum publicznym ponieważ niepotrzebnie piszesz kompletne głupoty i rzeczy które nie mają kompletnie znaczenia w danym temacie. A co do tekstów to wypadało by jak byś sam się nauczył kultury w obec innych i nie pisał do każdego "synku" jak byś był na "ty" z drugą osobą. Już nie wspominając że wypisujesz do kilku osób jakieś dziwne teksty w wiadomościach a potem dodajesz do ignora tą osobę ponieważ jesteś świadomy jak bardzo jesteś znienawidzony przez tą społeczność.

    Propozycja jak najbardziej na TAK. Wydaje mi się że nie jest to czasochłonna propozycja patrząc z perspektywy poprzednich zmian które wymagały zdecydowanie większych zasobów czasu. Uważam że przy obecnej liczbie profilii na max poziomie zdecydowanie się przyda taka zakładka a jeszcze w niedalekiej przyszłości ma wejść nowe miasto przez co tych profili będzie coraz więcej.

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Nie zabronisz mi, od tego jest forum, natomiast ja tobie polecam kupno słownika poprawnej polszczyzny synku i dodaję do listy, aby nie czytać takich mało wartościowych treści, jak twoje aktualnie

    Na nie.
    Ostatnio edytowane przez Varvinex ; 26-10-2023 o 14:04

  5. #20
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Chyba że przygotujesz kod i podeślesz gotowy dla Tomiego, to wtedy oczywiście
    XD

    Myślę, że w tym przypadku Tomiemu dłużej zajęłoby przeczytanie czyjegoś kodu, i zmodyfikowanie go tak żeby pasował do kodu gry.

    Co do propozycji, jestem na tak.
    Reputy tutaj

  6. #21
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    362
    Propozycja jak najbardziej na tak. Jak wyżej wspomniano dodać możliwość wyłączenia tego w ustawieniach widgetów.
    Argumenty na "nie" bo "admin nie ma czasu" to argumenty nie powiem skąd. To admin ma zdecydować czy taka rzecz zajmie mu mało czy dużo czasu. Bez względu na to raczej nie koliduje to z update.
    ***** ****

  7. #22
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Nie zabronisz mi, od tego jest forum, natomiast ja tobie polecam kupno słownika poprawnej polszczyzny synku i dodaję do listy, aby nie czytać takich mało wartościowych treści, jak twoje aktualnie

    Na nie.
    Błagam nie wypowiadaj sie w tematach publicznych jeżeli twoim jedynym argumentem na nie jest to że tej osoby nie lubisz. Ogarnij się

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał Hydrei Zobacz post
    Błagam nie wypowiadaj sie w tematach publicznych jeżeli twoim jedynym argumentem na nie jest to że tej osoby nie lubisz. Ogarnij się
    Nie, po prostu uważam, że są ważniejsze aspekty gry, niż to, że ktoś jest ślepy i nie potrafi sobie profilu wybrać. Warto dodać, że było już kilka pomysłów pod tytułem ,,5 minut roboty'' i czekało się na to ponad miesiąc.

  9. #24
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Nie, po prostu uważam, że są ważniejsze aspekty gry, niż to, że ktoś jest ślepy i nie potrafi sobie profilu wybrać. Warto dodać, że było już kilka pomysłów pod tytułem ,,5 minut roboty'' i czekało się na to ponad miesiąc.
    to nie chodzi tylko o to czy ktoś jest ślepy czy nie, uwierz że taka mala zmiana która nie powinna zabrać więcej czasu niż zaprojektowanie nowego moba ułatwia nawigację, przyspiesza i usprawnia rozgrywkę, jest bardziej przyjazna dla nowych graczy i daje wspólną korzyść, bo gracze są zadowoleni, może zostaną w grze na dłużej, może wydadzą pieniążki na mfy, może powiedzą że to spoko rozwiązanie, swoim zachowaniem negujesz przystępną quality of life propozycję, co w mojej skromnej opinii bardziej działa na szkodę gry niż pomaga adminowi o którego czas się tak bardzo martwisz, no ale racja każdy może tutaj wygłosić co myśli

  10. #25
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    139
    Cytat Napisał Cumliak Zobacz post
    Błagam przestań wypowiadać się na forum publicznym ponieważ niepotrzebnie piszesz kompletne głupoty i rzeczy które nie mają kompletnie znaczenia w danym temacie. A co do tekstów to wypadało by jak byś sam się nauczył kultury w obec innych i nie pisał do każdego "synku" jak byś był na "ty" z drugą osobą. Już nie wspominając że wypisujesz do kilku osób jakieś dziwne teksty w wiadomościach a potem dodajesz do ignora tą osobę ponieważ jesteś świadomy jak bardzo jesteś znienawidzony przez tą społeczność.

    Propozycja jak najbardziej na TAK. Wydaje mi się że nie jest to czasochłonna propozycja patrząc z perspektywy poprzednich zmian które wymagały zdecydowanie większych zasobów czasu. Uważam że przy obecnej liczbie profilii na max poziomie zdecydowanie się przyda taka zakładka a jeszcze w niedalekiej przyszłości ma wejść nowe miasto przez co tych profili będzie coraz więcej.
    Z obrazom ale koljak znowu reluje
    https://www.youtube.com/watch?v=V5QukAC-jqE
    Ej wiedzieliście że można dodawać propozycje graczy do gry?? Ja też nie lol

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •