Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
5. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    2 40.00%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    1 20.00%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    1 20.00%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    1 20.00%
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: [P?] niewykonalne zadanie dzienne

  1. #1
    Użytkownik Avatar milk
    Dołączył
    16-03-2023
    Postów
    20

    [P?] niewykonalne zadanie dzienne

    no coz, tytul mowi sam za siebie
    nie moge wymienic tego zadania, bo skorzystalam w tym miesiacu z darmowego resetu i nie chce wydawac golda na blad
    Nazwa:  pBbRwCh - Imgur.png
Wyświetleń: 288
Rozmiar:  129.3 KB Nazwa:  3Dz7IJl - Imgur.png
Wyświetleń: 287
Rozmiar:  109.9 KB

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2022
    Postów
    16
    Musisz wejść do kryjówki Sarina, a gdy ten cie spryska gazem to obudzisz się w chacie zielarza który zleci przy tym odblokowując zbieranie kwiatków

  3. #3
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    589
    Cytat Napisał xSans Zobacz post
    Musisz wejść do kryjówki Sarina, a gdy ten cie spryska gazem to obudzisz się w chacie zielarza który zleci przy tym odblokowując zbieranie kwiatków
    To chyba nie tak powinno działać. Sam musiałem bawić się z bombem przez 20min na drugiej postce żeby zrobić zadanie dziene "ubić 100 orków"
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  4. #4
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    To chyba nie tak powinno działać. Sam musiałem bawić się z bombem przez 20min na drugiej postce żeby zrobić zadanie dziene "ubić 100 orków"
    Powinno. Zadania, które nie wymagają znaczącego postępu w fabule (np. Pokonanie bossa) tylko przeskoczenie parę linijek dialogowych mogą się trafić.
    ***** ***

  5. #5
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Powinno. Zadania, które nie wymagają znaczącego postępu w fabule (np. Pokonanie bossa) tylko przeskoczenie parę linijek dialogowych mogą się trafić.
    Nie zalicza aktywności z danego dnia przed wzięciem misji - przykładowo po zabiciu jaszczura i wzięciu misji na jaszczura nie jesteśmy w stanie jej wykonać. Po pierwsze, to powinno brać aktywność z całego dnia, a nie aktywność od czasu wzięcia misji. A po drugie, to nie powinno być możliwości dostania takiej misji przy takich warunkach. To jest głupie.

    Notatnik zleceniobiorcy nie pokazuje czy zadanie zostało już wykonane w danym dniu na danej postaci, notatnik przy misji z wykopywaniem minerałów w kopalni devos nie pokazuje ile już wykopaliśmy i trzeba albo się domyślać albo zapisywać zanim zaczniemy kopać, nie dodaliście rzezimieszka na mapy podlegające pod Devos i jesteśmy atakowani przez powietrze.

    Z perspektywy developera może i jest to wszystko zamierzone, ale z perspektywy gracza to wygląda jak coś niedopracowanego. Graczy jest więcej od ludzi tworzących grę, a te zadania z naszej perspektywy wyglądają na słabo zaprojektowane. No ale zmiany dotyczące quality of life w tej grze nie są dodawane, bo skąd admin może wiedzieć co przydałoby się graczom, skoro w to nie gra.
    Ostatnio edytowane przez Pregnant ; 23-10-2023 o 19:05

  6. #6
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    589
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Powinno. Zadania, które nie wymagają znaczącego postępu w fabule (np. Pokonanie bossa) tylko przeskoczenie parę linijek dialogowych mogą się trafić.
    20, czy nawet 30 minut nie nazwałbym przeskoczeniem kilku linijek tekstu. Zadanie że świetlikami, które również dostaje na tej postaci wymaga ode mnie pchnięcia w dość znaczący sposób fabułe.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  7. #7
    Użytkownik Avatar Duduś
    Dołączył
    11-02-2017
    Postów
    43
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    20, czy nawet 30 minut nie nazwałbym przeskoczeniem kilku linijek tekstu. Zadanie że świetlikami, które również dostaje na tej postaci wymaga ode mnie pchnięcia w dość znaczący sposób fabułe.
    Porozmawianie z trzema NPC (najpierw z Sabiną, później z Syriuszem i na koniec z Latarnikiem) to raczej nie jest jakiś ogromny przeskok fabularny.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    589
    Cytat Napisał Duduś Zobacz post
    Porozmawianie z trzema NPC (najpierw z Sabiną, później z Syriuszem i na koniec z Latarnikiem) to raczej nie jest jakiś ogromny przeskok fabularny.
    Nie zmienia to faktu, że bomba prowadziłem dlużej niż przeklinanie kilku dialogów :/
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  9. #9
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    Nie zmienia to faktu, że bomba prowadziłem dlużej niż przeklinanie kilku dialogów :/
    Przeprowadzenie bomba zajmuje około 80 sekund wolnym tempem. Dodać do tego jeszcze dojście do jaskini i z powrotem to wyjdzie tak z 3 minuty roboty, pozdrawiam.
    Reputy tutaj

  10. #10
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    589
    Cytat Napisał Fresher Zobacz post
    Przeprowadzenie bomba zajmuje około 80 sekund wolnym tempem. Dodać do tego jeszcze dojście do jaskini i z powrotem to wyjdzie tak z 3 minuty roboty, pozdrawiam.
    Jakbym to nie robił tego ostatnio to może bym uwierzył
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  11. #11
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    Jakbym to nie robił tego ostatnio to może bym uwierzył
    Specjalnie poszedłem sprawdzić i samo prowadzenie zajęło 70 sekund:
    https://www.youtube.com/watch?v=5rrs...hannel=Fresher

    Pozdrawiam.
    Reputy tutaj

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •