Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Przyzwania

  1. #1
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213

    Strzałka Przyzwania

    Witam wszystkich/
    Na wstępie chciałbym zaznaczyć że mam świadomość , że jest to trywialna propozycja ale do rzeczy:

    Chciałbym zaproponować, aby każdego zrespionego minibossa od miasta Devos można "zakląć" w flakoniku i przyzwać kiedy zajdzie taka potrzeba [jak to już ma miejsce z przyzwaniem danego minibossa które można wydropić albo kupić w Klubie Fortuny]
    ponieważ jak można zauważyć od pewnego czasu ciężko znaleźć pełną ekipę na większe wymiany, a energia płynie i płynie.
    Oczywiście mam świadomość że dla Game Mastera jest to niewygodne ponieważ byłoby to mocno używane podczas global drop eventu dlatego gdyby się wypowiedział również byłbym zobligowany
    Sposób w jaki można by to zrobić to zakupić u pociary Devos/Nordia/Azarad flakoniku za gold [ew mfy] i gdy miniboss zostanie zrespiony, a posiadamy flakonik, wyskoczyłby komunikat z treścią czy chcielibyśmy zakląć go w flakoniku
    Flakoniki by się nie marnowały dlatego myślę że cena również byłaby adekwatna (depozytowe)

  2. #2
    Jak pomyślę o robieniu pożeracza zapomnianych minibosów to jestem jak najbardziej na tak.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  3. #3
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    W skrócie chcecie złapać Mini-Bossa w niczym siatce na motyle i sobie Mini-Bossów zostawić na później? To jest bardzo dziwne.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    W skrócie chcecie złapać Mini-Bossa w niczym siatce na motyle i sobie Mini-Bossów zostawić na później? To jest bardzo dziwne.
    Nazywaj to jak chcesz. To jest bardzo dobre rozwiązanie dla tych których limit energi obejmuję tylko jeden dzień.

  5. #5
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    362
    Ja z kolei w innym poście proponowałem, aby istniało więcej przyzwań najróżniejszych minibossów i przede wszystkim by były nieco łatwiejsze do zdobycia (w Klubie Wyznawców Fortuny mogłyby pojawiać się w ofercie częściej).
    ***** ****

  6. #6
    Użytkownik Avatar nerrux
    Dołączył
    29-07-2017
    Postów
    101
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Ja z kolei w innym poście proponowałem, aby istniało więcej przyzwań najróżniejszych minibossów i przede wszystkim by były nieco łatwiejsze do zdobycia (w Klubie Wyznawców Fortuny mogłyby pojawiać się w ofercie częściej).
    Robiąc otchłań aktywności na poziomie 5+ za każde ukończenie lecą bardzo często przyzwania,lvl5 nie jest aż tak ciężki żeby potrzebna była jakaś tajemna wiedza do zrovienia jej,a tryb aktywności można robić co 6h, pomijając również inne nagrody to przyzwan i tak trochę w grze znajdziesz

  7. #7
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213
    Cytat Napisał nerrux Zobacz post
    Robiąc otchłań aktywności na poziomie 5+ za każde ukończenie lecą bardzo często przyzwania,lvl5 nie jest aż tak ciężki żeby potrzebna była jakaś tajemna wiedza do zrovienia jej,a tryb aktywności można robić co 6h, pomijając również inne nagrody to przyzwan i tak trochę w grze znajdziesz
    za aktywności nie dostaje się przyzwań

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    zdecydowanie na tak w koncu nie bedzie az tak p2w i bedzie mozna sie umowic na jakies wieksze wymiany

  9. #9
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    co do tego braku wygody dla admina -> pewnie istnieje jakiś łatwiejszy bądź trudniejszy sposób, żeby ustawić na globalnym bonusie do dropa, żeby nie obejmował tych flakonów.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    150 energii na zrespienie mini bossa, 200 energii na zrespienie mini bossa z możliwością przechowania na później z limitem 5 na konto.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213
    Cytat Napisał Pregnant Zobacz post
    150 energii na zrespienie mini bossa, 200 energii na zrespienie mini bossa z możliwością przechowania na później z limitem 5 na konto.
    Zdecydowanie za mały limit, strzelałbym gdzies 40-50

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2022
    Postów
    16
    Pomysł według mnie jest dobry, ale znając życie zapewnie by móc łapać, trzeba będzie jakiś warunek wykonać w stylu wbicia pożeracza.
    Z pewnością jakiś haczyk będzie, bo wątpię by administracja dała nam taką możliwość za DARMO

  13. #13
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał xSans Zobacz post
    Pomysł według mnie jest dobry, ale znając życie zapewnie by móc łapać, trzeba będzie jakiś warunek wykonać w stylu wbicia pożeracza.
    Z pewnością jakiś haczyk będzie, bo wątpię by administracja dała nam taką możliwość za DARMO
    Spokojnie, admin nie zamierza zepsuć gry tym pseudo niedorzecznym pomysłem z powodu osobistych upodobań/problemów człowieka.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2022
    Postów
    16
    wątpię by ktoś łapał do butelek aż 50 mini.

    24 godz. to 400 eny, a prawie wszystkie minibossy respią się co 100-150 eny czyli 3-4 przyzwania na dzień. Są jeszcze minibosy które respią się raz o północy czyli miesiąc na 30 mini. Ostatecznie to według mnie albo limitu nie będzie (nie wiem czy jakiś już jest, bo nigdy nie miałem więcej niż 3 przywołania) lub będzie tak z 5, 10

  15. #15
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał Hydrei Zobacz post
    Zdecydowanie za mały limit, strzelałbym gdzies 40-50
    Jak limit byłby 40-50 to również dobrze może limitu nie być, a tu nie o to chodzi!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •