Zobacz wyniki ankiety: Czy ta zmiana powinna wejsc?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    28 93.33%
  • Nie

    2 6.67%
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Kolekcjonerki Eventowe

  1. #1
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277

    Kolekcjonerki Eventowe

    Witam, ze juz coraz blizej maratonu eventowego proponowalbym zwiekszenie dropu na kolekcjonerki z poprzednich lat z upominkow/prezentow/mini bossow itd. Aktualnie z tego co mi wiadomo jest tylko 5% szansa na otrzymanie czegos z kilku lat wstecz. Przykladowo Boze Narodzenie posiada setki kolekcjonerek to te 5% naprawde bardzo malo daje.

    W sedno zwiekszenie tego do 10 czy nawet 20% bylo by naprawde mile widziane i pewnie kolekcjonerzy sami by sie pod tym podpisali.

    Otwieramy dyskusje

  2. #2
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    No jak najbardziej za, jak ktoś zbiera a wszedł do gry po 2k12 ciężko o te pierwsze, szczególnie że od początku np swojej gry nie zbierał bądź teraz ze względu na to że doszedł album ^^

  3. #3
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Oj tak, jestem za tylko dlatego, że miałem sam kilkuletnia przerwę i chciałbym to nadrobić na spokojnie. Tylko nie wiem jak to się odbije na innych jak wejdzie ta cała "zmiana".
    Welcome to my world.

  4. #4
    Kolekcjonerstwo powinno być jak najbardziej przystępne.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2018
    Postów
    51
    Jestem na tak ale pewnie nie przejdzie

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337
    Wystarczy wymieniać duże ilości prezentów na Boże Narodzenie, resztę łatwo zebrać.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Najważniejsze, żeby dało się wszystkie kolekcjonerki zdobyć nawet dla tych którzy zaczeliby od 0 w 2030r. Nie musi to być łatwe, ale żeby się DAŁO.

  8. #8
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    562
    Niestety prawdopodobieństwo dostania coś konkretnego z poprzednich lat jest bardzo mała.
    Ale zawsze warto próbować i kupić za mfy 100 halłinowych upominków. :>
    [Zgłoś treść do Moderatora Tak / Nie.]

  9. #9
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał PowerISO Zobacz post
    Niestety prawdopodobieństwo dostania coś konkretnego z poprzednich lat jest bardzo mała.
    Ale zawsze warto próbować i kupić za mfy 100 halłinowych upominków. :>
    Wiem tylko tyle, że bez MF się nie da po prostu i, że trzeba kupić MF, żeby to wszystko zdobyć.

    Na marginesie. Zawsze jak ktoś proponuje coś ułatwić z pożeraczami to ten kto miał 100 razy łatwiej i zdobył to wszystko w luksusie 2013r narzeka! Bo mając "tak samo ciężko XD" zdobyli to wszystko i, żebyśmy pracowali 10 razy gorzej niż oni, by to osiągnąć.

    Teraz widzę temat, który proponuje, by zwiększyć nawet 4 krotnie szanse na kolekcjonerki z bożo narodzeniowych i nagle jest wszystko w porządku... gdzie podziały się te popularne słowa od tych z okolica 2013 "Miałem tak samo ciężko więc proszę nie narzekać i zacząć zbierać" Przecież ta propozycja o wiele bardziej ułatwi życie niż wszystkie propozycje na temat pożeraczy razem wziętych.

    PS: Te propozycje na temat pożeraczy rzeczywiście były gówniane, ale co miałby piernik do wiatraka.
    Ostatnio edytowane przez Pustka ; 14-10-2023 o 14:41

  10. #10
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Tutaj chodzi bardziej o to zeby ten kto zaczal gre w 2023 mial jakies szanse zeby zapelnic album. Z doswiadczenia wiem po wejsciu albumu wyczerpaly mi sie osoby od ktorych mozna je odkupic co dopiero ktos kto dopiero zaczal przygode z albumem.

  11. #11
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Tutaj chodzi bardziej o to zeby ten kto zaczal gre w 2023 mial jakies szanse zeby zapelnic album. Z doswiadczenia wiem po wejsciu albumu wyczerpaly mi sie osoby od ktorych mozna je odkupic co dopiero ktos kto dopiero zaczal przygode z albumem.
    To nic z porównaniu z tym, że admin nie przestaje dodawać nowe kolekcjonerki i nie wyobrażam sobie za 10 lat gdy będą dodane około 500 nowych kolekcji, a graczy może być już niemalże znikoma ilość. Czy admin będzie w nieskończoność dodawać kolekcjonerki czy przestanie je udostępniać po skończeniu całej gry czy może jeszcze parę tysięcy wejdą. Ile trzeba będzie kolekcjonerek balruukchtów mieć by zrobić najstarsze lampiony dyniowe?

    Edit: Kamillo jest biedny na tym głosowaniu.
    Ostatnio edytowane przez Pustka ; 16-10-2023 o 14:20

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    69
    Na tak.
    Ps.: Nadal szukam ostatniej kolekcjonerki - przebiśniega

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    167
    Również na tak, myślę, że wyniki ankiety mówią same za siebie, tak więc @Tomi, nie zapomnij o kolekcjonerach :/

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •