Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Możliwość zmiany 7/14/21 zadania dziennego

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2023
    Postów
    4

    Możliwość zmiany 7/14/21 zadania dziennego

    Witam
    Naturalnie dzień w dzień zbijam mini bossy od razu o 00:01 i jak wielkie było moje zdziwienie gdy po pokonaniu żółwia, garudy i jaszczura podszedłem do tablicy z zdaniami dziennymi i ujrzałem zadanie które nie będę w stanie wykonać(zabij jaszczura). Rozumiem że popełniłem faux paux aczkolwiek nie byłem świadom jakie zadania są możliwe do otrzymania, byłoby miło gdyby również była możliwość zmiany tego zadania, pozdrawiam z rodzinką. Moja rekacja na otrzymane zadanie
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 08-10-2023 o 13:09

  2. #2
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    362
    Od dawna mówiłem, że to absolutny idiotyzm, aby dostać zadanie na coś, co się już zbiło (i nie piszcie proszę o tym, że obowiązkiem gracza jest być 00:00 w Nordii i pobrać zadanie).
    Po prostu w takich sytuacjach nie powinno się dostawać takiego zadania LUB jeśli danego dnia się coś zrobiło - powinno być z góry zaliczone.
    ***** ****

  3. #3
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Zadania z minibossami powinny być tylko i wyłącznie te co się da odnowić poprzez zabijanie X mobów. Ale zabijanie Jaszczura? Powinno być zaliczone z góry nawet jeśli się przyjęło zadanie po tym fakcie, bo jakby nie patrzeć - też wykonujesz dzienne zadania / cele.

    Ja natomiast dzisiaj wylosowałem na 54 lvl czy tam 56 lvl - zabij Orka Królewskiego, spoko, gdyby nie fakt, że trudno znaleźć kogoś do wymiany tego minibossa.
    Welcome to my world.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    201
    Cytat Napisał Toshiro Zobacz post
    Zadania z minibossami powinny być tylko i wyłącznie te co się da odnowić poprzez zabijanie X mobów. Ale zabijanie Jaszczura? Powinno być zaliczone z góry nawet jeśli się przyjęło zadanie po tym fakcie, bo jakby nie patrzeć - też wykonujesz dzienne zadania / cele.

    Ja natomiast dzisiaj wylosowałem na 54 lvl czy tam 56 lvl - zabij Orka Królewskiego, spoko, gdyby nie fakt, że trudno znaleźć kogoś do wymiany tego minibossa.
    zawsze możesz znaleźć kogoś kto pomoże, nie zawsze to musi być wymiana, jestem pewny, że duża ilość 80lvli pomoże ci z orkiem

  5. #5
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Ubicie mini low lvl może być problematyczne bo nie oszukujemy się małej grupie osób chce się iść np na jednego orka tylko pomóc z którego pewnie i tak nic nie wyleci, trzeba albo zawołać na kilka by wymienić albo mieć kogoś znajomego do pomocy
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2022
    Postów
    16
    Według mnie to powinno być tak, że jeśli zabije się jakiegoś mini który odnawia się tylko poprzez czekanie (w tym przypadku jaszczur ) to albo zadanie z nim związane nie powinno się pojawiać lub jak napisał na górze kolega, powinno być od razu zaliczane.

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Od dawna mówiłem, że to absolutny idiotyzm, aby dostać zadanie na coś, co się już zbiło (i nie piszcie proszę o tym, że obowiązkiem gracza jest być 00:00 w Nordii i pobrać zadanie).
    Po prostu w takich sytuacjach nie powinno się dostawać takiego zadania LUB jeśli danego dnia się coś zrobiło - powinno być z góry zaliczone.
    Ale kto normalny po prostu wyskakuje od razu z robieniem wszystkich Mini-Bossów jak i każde istniejące czynności o godzinie 00:00, a potem 2 minuty później przypomina sobie, że HEY przecież muszę jeszcze sprawdzić zadanie dzienne.

    Jeśli ktoś ma czas, by grać o godzinie 00:00 to czemu już nie mógłby zacząć od zadania dziennego. Prawdą jest to, że zadanie dzienne, które karzą nam zrobić coś niemożliwego irytuje.

    Tylko jeśli komuś zależy na zadaniu dziennym to niech od niego zacznie dzień, a jeśli ktoś o 00:00 wszystko robi to niech o godzinie 00:00 najpierw sprawdzi tablicę zadań to tyle. Przecież każdy potrafi sprawdzić najpierw zadanie dzienne więc gdyby się do tego przyzwyczaić to te problemy nie miały, by nawet znaczenia i nawet admin nie musiałby tego błędu poprawiać, bo przecież to proste sprawdzić najpierw zadanie dzienne, ale mimo to i tak zmiana będzie lepsza.

    Co to samej zmiany trzeba po prostu poczekać na decyzję Admina.

  8. #8
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    362
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Ale kto normalny po prostu wyskakuje od razu z robieniem wszystkich Mini-Bossów jak i każde istniejące czynności o godzinie 00:00, a potem 2 minuty później przypomina sobie, że HEY przecież muszę jeszcze sprawdzić zadanie dzienne.

    Jeśli ktoś ma czas, by grać o godzinie 00:00 to czemu już nie mógłby zacząć od zadania dziennego. Prawdą jest to, że zadanie dzienne, które karzą nam zrobić coś niemożliwego irytuje.

    Tylko jeśli komuś zależy na zadaniu dziennym to niech od niego zacznie dzień, a jeśli ktoś o 00:00 wszystko robi to niech o godzinie 00:00 najpierw sprawdzi tablicę zadań to tyle. Przecież każdy potrafi sprawdzić najpierw zadanie dzienne więc gdyby się do tego przyzwyczaić to te problemy nie miały, by nawet znaczenia i nawet admin nie musiałby tego błędu poprawiać, bo przecież to proste sprawdzić najpierw zadanie dzienne, ale mimo to i tak zmiana będzie lepsza.

    Co to samej zmiany trzeba po prostu poczekać na decyzję Admina.
    Może pewnej rzeczy nie ogarniasz to ci uświadomię.
    Niektórzy np kończą wymianki na mapie X, a po północy chcą na niej zacząć nową rundę. Marnowanie 5 pkt energii tylko po to by się upewnić, że złośliwy los akurat nie da nam zadania na coś, co przed momentem zbiliśmy? Litości.
    Zadania dziennie miały zachęcić graczy do różnych aktywności. Jeśli coś zrobiliśmy i siłą rzeczy nie możemy zrobić tego ponownie w przeciągu 24 godzin, to czemu mamy być karani XD.
    (p.s. rzecz jasna ja te dzienne od początku olałem, robienie z kogoś wędkarza na siłę jest śmieszne)
    ***** ****

  9. #9
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Może pewnej rzeczy nie ogarniasz to ci uświadomię.
    Niektórzy np kończą wymianki na mapie X, a po północy chcą na niej zacząć nową rundę. Marnowanie 5 pkt energii tylko po to by się upewnić, że złośliwy los akurat nie da nam zadania na coś, co przed momentem zbiliśmy? Litości.
    Zadania dziennie miały zachęcić graczy do różnych aktywności. Jeśli coś zrobiliśmy i siłą rzeczy nie możemy zrobić tego ponownie w przeciągu 24 godzin, to czemu mamy być karani XD.
    (p.s. rzecz jasna ja te dzienne od początku olałem, robienie z kogoś wędkarza na siłę jest śmieszne)
    To prawda, ja dosłownie dostawałem 5-8 razy takie zadanie dzienne. Raz nawet miałem łowić homary, a żeby łowić homary trzeba złowić makrelę, a żeby złowić makrele trzeba 100-200 energii wydać w ogóle na Oczy Arimana. Dodatkowo jest szansa, że nie złowią mi się homary i muszę wszystko od nowa. Niech pozostaną tylko Rozdymki.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •